Prezydent Izraela: ,,Wykupujemy Polskę.’’ Z kolei Israel Katz, Szef MSZ: ,,Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.’’


Obecnie kreowana jest skrajna psychoza względem potencjalnego zagrożenia ze strony Rosji, w sytuacji, gdy jednocześnie naród Żydowski usiłuje szantażem wymusić od nas haracz w wysokości ponad trzystu miliardów dolarów. USA przeforsowało w Kongresie ustawę 447, obligującą tamtejszy rząd do wyegzekwowania od Polski wyżej wspomnianych roszczeń, a wojska USA stacjonują już w RP. Wielu ekspertów podkreśla, iż jest to klasyczna hasbara, a naród Polski dobrowolnie oddaje się w niewolę.

,,Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów.’’

Szymon Peres. Prezydent Izraela w latach 2007- 2014.

Ostatnie dni to nieustanny atak Żydów na Polskę i Polaków. Oskarża się nas o antysemityzm, współudział w holocauście i przy okazji wymusza na rządzie Polskim spłatę kilkuset miliardów dolarów, w ramach powojennych roszczeń Izraela względem Rzeczpospolitej. Niemniej jednak po kolei. Po pierwsze czy zastanawialiście się, z jakiej racji szczyt Grupy Wyszehradzkiej miał odbyć się w Izraelu?

Otóż ja podają źródła w USA oraz Niemczech, Żydzi posiadają ogromną kontrolę nad rządem Prawa i Sprawiedliwości, głównie dzięki działaniom USA. Polska stała się chłopczykiem do bicia, notorycznie upokarza się nas na arenie międzynarodowej. Dodatkowo należy zauważyć, iż wysoce służalcze nastawienie obecnego rządu Polski względem żydów, sprawia, iż traci na tym naród, interes kraju i przyszłe pokolenia Polaków.

Idźmy jednak dalej. Obecnie kreowana jest skrajna psychoza względem potencjalnego zagrożenia ze strony Rosji, w sytuacji, gdy jednocześnie naród Żydowski usiłuje szantażem wymusić od nas haracz w wysokości ponad trzystu miliardów dolarów. USA przeforsowało w Kongresie ustawę 447, obligującą tamtejszy rząd do wyegzekwowania od Polski wyżej wspomnianych roszczeń, a wojska USA stacjonują już w RP. Wielu ekspertów podkreśla, iż jest to klasyczna hasbara, a naród Polski dobrowolnie oddaje się w niewolę.

Wystawiono Polskę: USA i Izrael organizują wojnę z Iranem, który przyjął 120000 polskich uchodźców w czasie II WŚ.

W ostatnim czasie ze strony niektórych mediów żydowskich płynął haniebne sformułowania, nazywające Polaków nazistami. I teraz powstaje zasadnicze pytani, jak bardzo trzeba być bezczelnym, aby nazywać nazistami naród, który podczas II wojny światowej stracił z rąk nazistów ponad sześć milionów obywateli? Uratował setki tysięcy istnień żydowskich, często za cenę życia wielu synów i córek Polski. Mamy do czynienia z haniebnymi obelgami, podczas gdy rząd Polski oczekuje na jakąś formę przeprosin.

,,Na cały świat, dla milionów, idzie z rekomendacją jednego z głównych izraelskich mediów kolejny tekst o «współpracy narodu polskiego w holokauście». W wąskim, polskim obiegu pojawia się zapewnienie pani ambasador, że «Bibi» tak nie powiedział. I tak się polaczków robi w ciul.’’

Rafał Ziemkiewicz.

,,Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze. Potem (…) następuje „sprostowanie”, że niczego takiego nie powiedziano albo, co innego miano na myśli. Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat. I o to właśnie w tym chodzi.’’

Profesor Jacek Bartyzel.

Konferencja Bliskowschodnia, która z założenia miała być konferencją pokojową a jak się okazało przeistoczyła się w otwarte przygotowania do wojny z Iranem oraz cały spektakl obfitujący w poniżanie Polski i nawoływanie do przyspieszenia wypłaty roszczeń narodowi żydowskiemu, dziś poniekąd ma swoją kolejną odsłonę, a jest nią wypowiedz szefa Izraelskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, który otwarcie obraża naród Polski, jaka jest reakcja Polskiego rządu? Otóż oczekuje on, czy wręcz błaga o jakąkolwiek formę przeprosin. Oto słowa szefa Izraelskiego MSZ:

,,Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.’’

Israel Katz. Szef Izraelskiego MSZ.

Jest rzeczą zdumiewającą, iż nowo wybrany minister spraw zagranicznych Izraela, jedne z pierwszych słów, jakie wypowiedział, skierował przeciwko Narodowi Polskiemu. Słowa cytowane na całym świecie, kłamstwo wypowiedziane przez Katza obecnie podpala wyobraźnię ludzi na całym globie, ponieważ ostatnie dni to cykl antypolskich wypowiedzi. Można jedynie zadać pytanie, dlaczego jeszcze nie wydalono przynajmniej części dyplomatów Izraela znajdujących się na terenie Rzeczpospolitej? Jak długo rząd PiS będzie klęczał przed żydami? Jeżeli czegoś nie zrobimy, bardzo szybko okaże się, iż świat rzeczywiście uwierzy w kłamstwa i podłe oszczerstwa lobbowane przez żydów.

Konf. Bliskowschodnia, czyli Żydzi przeczołgują Polskę jak treser w cyrku, obwiniając nas o współudział w Holocauście.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

 1. Taka Prawda.

  ,, Żyd mnie obraża, ja go nie mogę.
  Od razu staje się ksenofobem,
  Antysemitą albo rasistą,
  Choć tylko flagę trzymam ojczystą.
  Wróćmy do wojny i do Hitlera,
  Na dziesięciu Żydów, Polak umiera.
  Ale dlaczego? Bo ich chowali,
  I własne życie tym narażali.
  A Ty w tej chwili razem z Niemcami,
  Właśnie nazywasz nas faszystami.
  Tak z tymi ludźmi i wielkiej skali,
  Co Was miliony wymordowali.
  Powiedz to babci, powiedz dziadkowi,
  Być może prawdę wtedy Ci powie.
  Kto był faszystą – Czy to Polacy?
  I co to słowo naprawdę znaczy.
  To Wasza nacja tworzyła „Kapo”,
  W gettach, obozach niczym Gestapo.
  By tylko sami wojnę przetrwali,
  To własnych braci na śmierć wydali.
  Czemu akurat o tym nie mówisz?
  Kim było „Kapo”? Tym się nie chlubisz?
  Ale Ty z błotem mieszasz Polaka,
  Już widać Wasza natura taka.
  Bo Polak nigdy się nie poddawał,
  I nawet w Waszej obronie stawał.
  Walczył na frontach w całej Europie,
  A dziś go właśnie Europa kopie.
  Poznałeś prawdę „przez całą dobę”,
  Choć jest mi przykro, wybaczam Tobie.
  Na koniec powiem Ci prawdę taką:
  Być może żyjesz… dzięki Polakom…”

Comments are closed.