Prof. Simon i Flisiak finansowani przez koncerny farmaceutyczne. Ci ludzie za pieniądze reklamują wadliwą szczepionkę.


Apelujemy do przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego z Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych o nie uprawianie kryptoreklamy wadliwie przebadanych preparatów genetycznych, zwanych potocznie szczepionkami na COVID-19.

Konflikt interesów w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych. Przedstawiciele przemysłu farmaceutycznego (Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) wystosowali „Apel i list otwarty” do rządu i Prezydenta RP w sprawie przyśpieszenia wyszczepienia Polaków oraz o ignorowanie głosów naukowców wypowiadających wątpliwości, co do bezpieczeństwa, skuteczności i zasadności podania preparatu genetycznego (tzw. szczepienia przeciw COVID-19).

Czy zatem jest to bezinteresowna ingerencja w cały proces manipulacji szczepionkowej, czy coś więcej? Jeżeli Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko, pomyśleliście, że jest w tym coś znacznie więcej to brawo, ponieważ takie są fakty i mamy tutaj do czynienia z drugim dnem. Poniżej prezentujemy informacje dotyczące konfliktu interesów członków Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

  1. Prof. dr hab. Robert Flisiak – prezes – konsultacje i fundusze na badania od AbbVie, Gilead, Merck i Roche.
  2. Prof. dr hab. Małgorzata Pawłowska – wiceprezes – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck, and Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead, and Roche.
  3. Prof. dr hab. Krzysztof Tomasiewicz – wiceprezes – konsultacje od AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche.
  4. Prof. dr hab. Michał Garlicki – konsultacje od AbbVie, Bristol‐Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche, Sanofi Pasteur oraz fundusze na badania od Amgen, Janssen, and Pfizer.
  5. Prof. dr hab. Waldemar Halota – konsultacje od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead, and Roche.
  6. Prof. dr hab. Anna Piekarska – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche.
  7. Prof. dr hab. Krzysztof Simon – konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck, konsultacje od Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly, and Bayer oraz fundusze na badania od AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept, and Pfizer.
  8. Dr hab. Jerzy Jaroszewicz – konsultacje od AbbVie, Gilead, and Roche and jest rzecznikiem dla AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS.
  9. Dr hab. Dorota Zarębska-Michaluk – konsultacje i wykłady sponsorowane od received consultancy od AbbVie, Gilead, and Merck.

Apelujemy do przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego z Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych o nie uprawianie kryptoreklamy wadliwie przebadanych preparatów genetycznych, zwanych potocznie szczepionkami na COVID-19.


Przeczytaj również:

Bardzo ważne: rozmowa z prof. zw. dr hab. Romanem Zielińskim o szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR.


Źródło: wolnemedia.net

Fot. youtube.com