Program CIA ,,MK Ultra’’ i jego powiązania z okultyzmem i Masonerią.


19 Program CIA ,,MK Ultra’’ i jego powiązania z okultyzmem i Masonerią


,,Gdy spoglądasz na współczesny świat zaczynasz rozumieć, że te same wysoce ezoteryczne informacje w różnych stanach i różnych krajach, od Florydy po Kalifornię łączą się w jedną całość. Zaczynasz dostrzegać, że coś się dzieje, coś, co jest bardzo duże i często wręcz przerasta człowieka, a jednak to coś jest bardzo dobrze skoordynowane. Wierzę, że nadużycia rytualne powiązane z okultyzmem nie są przypadkowe, ci ludzie posiadają wiedzę, która predysponuje takie właśnie działania.’’

Psycholog Dr. Cory Hammond w kwestii MK Ultra. Rok 1992.

MK Ultra, czyli tajne badania CIA. Jednak zacznijmy od samego początku. Elementem początkowym jest LSD. Centralna Agencja Wywiadowcza stworzyła LSD przy współpracy ze szwajcarskim producentem w ramach wyżej wspomnianego programu MK Ultra w nadziei, że dzięki temu specyfikowi agencja będzie mogła zmusić poszczególnych ludzi do wykonywania niewypowiedzianych czynów, o których zapomną następnego ranka, gdy leki znikną i przestaną działać.

Kolejnym krokiem CIA było rozpoczęcie testów na chętnych pacjentach w warunkach laboratoryjnych, gdzie obserwowano ich reakcje na LSD po przez zadawane pytania i badania psychologiczne. Ku rozczarowaniu agencji specyfik, zamiast pomóc w kontrolowaniu umysłów swoich pacjentów, poniekąd uwolnił ich umysły. I tutaj mamy pewien paradoks, otóż pomimo kampanii propagandowej w sprawie wojny z narkotykami, wmawiającej społeczeństwu, że Rząd USA jest przeciwny wszelkiemu zażywaniu narkotyków, to właśnie ten sam rząd stworzył LSD i oddał je w ręce społeczeństwa.

Illuminaci i tajemnica dwóch dróg oświecenia.

Obecnie nie przedstawia się w wystarczający sposób tego, jaką rolę odegrało LSD w programie MK Ultra, pomija się wszystkie brutalne tortury, wykorzystywanie seksualne i inne niemoralne testy wykonywane na zdezorientowanych pacjentach w tym także dzieciach. Jaki jednak płynie podstawowy wniosek z tego, co dotąd zostało upublicznione? Otóż przed Centralną Agencją Wywiadowczą postawiono wiele zadań, jednym z nich było odnalezienie sposobu na kontrolowanie umysłów a przez to samego człowieka.

W dokumencie z 1975 roku Skierowanym do prezydenta USA stwierdzono: ,,Program antynarkotykowy był częścią znacznie większego programu CIA w celu zbadania możliwych sposobów kontrolowania ludzkich zachowań. Inne badania dotyczyły wpływu promieniowania, wstrząsu elektrycznego, psychologii, psychiatrii, socjologii i substancji nękających.’’ Najważniejsze programy CIA są podzielone na pomniejsze agendy, które działają oddzielnie by ostatecznie stworzyć pełną całość danego zagadnienia.

Tak było w przypadku MK Ultra gdzie główny program Centralnej Agencji Wywiadowczej obejmował skoordynowane działania w pomniejszych pod programach. Natomiast grupa wyselekcjonowanych badaczy i agentów CIA kolokwialnie mówiąc składała wszystko do kupy. Drodzy Czytelnicy jedną z podstawowych zasad działania tego typu organizacji, jest rozproszenie i zatajanie informacji. Najlepszym sposobem na rozproszenie i zatajenie informacji jest dokonanie fragmentaryzacji w sposób przemyślany i wedle konkretnego wzoru. Otóż coś, co z pozoru wydaje się być pozbawione sensu, dzięki zastosowaniu owego wzoru nabiera głębokie znaczenia. Tak działa CIA.

Lucyferiańska inicjacja NWO i pytanie: Kto kontroluje USA?

Program MK Ultra sankcjonowany przez CIA działał od lat pięćdziesiątych do połowy lat 70 ubiegłego wieku, choć wielu uważa, że liczne aspekty tego programu wciąż istnieją i są nadal rozwijane. Natomiast same eksperymenty miały na celu stworzenie takich procedur, które w przyszłości będą mogły być wykorzystane w przesłuchaniach i torturach, procedur obejmujących kontrolę umysłu. Oficjalnie pomija się poważne nadużycia psychiczne, fizyczne oraz seksualne wykorzystywanie, a także inne makabryczne szczegóły eksperymentów.

Większość dokumentów dotyczących programu MK Ultra została zniszczona przez CIA, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę charakter eksperymentów. Anton Chaitkin wyjaśnia w swoim eseju ,,British Psychiatry: From Eugenics to Assassination” w sekcji MK Ultra: ,,Pacjenci po przez podawanie środków farmakologicznych dosłownie spali całymi tygodniami, budzono ich jedynie po to aby zaaplikować ich organizmowi gwałtowne wstrząsy elektryczne do mózgu. Pacjenci dosłownie tracili wszystkie wspomnienia lub ich część, a niektórzy stracili zdolność kontrolowania funkcji organizmu i mówienia.’’

Wiele skandalicznych informacji w sprawie zniszczonych dokumentów CIA, pojawiło się dzięki informatorom, którzy byli zaangażowani w program MK Ultra. Na przykład ujawniony dokument z 1954 roku opisuje dwie zahipnotyzowane kobiety, które zostały zmuszone do konfliktu. Na koniec agent polecił jednej z kobiet, by wpadła w szał i zastrzeliła drugą kobietę, co ostatecznie zrobiła. Hipnotyzer biorący udział w eksperymentach przyznał, że zahipnotyzował i zmusił młode dziewczyny do udziału w stosunku seksualnym z nim. Inne osoby poddawane badaniu MK Ultra były poddawane deprywacji snu a także zmuszane do zjedzenia własnego kału i wypicia własnego moczu.

Jim Carrey na festiwalu w Toronto przestrzega przed NWO.

Jeden z głównych badaczy programu MK Ultra, Pan Chaitkin, szczegółowo opisał finansowanie eksperymentów, wyjaśniając rolę elity w koordynowaniu działań CIA w tym przede wszystkim organizacji MASOŃSKIE MIŁOSIERDZIE i wielu masonów 33-go stopnia. ,,Zaangażowanie Masonerii w program MK Ultra było dogłębne i niezwykle rozległe’’, stwierdza Chaitkin. Z kolei Ted Gunderson, były agent specjalny FBI i szef biura Los Angeles dotarł do informacji mówiących o pedofilii, wykorzystywaniu seksualnym i licznych satanistycznych rytuałach, jakie były wykorzystywane w programie MK Ultra i aprobowane przez elity w tym te powiązane ściśle z Masonerią.

Choć program MK Ultra oficjalnie skończył się w latach 70 ubiegłego wieku to nadal wielu demaskatorów ostrzega świat, że MK Ultra jest kontynuowany. MK Ultra ma być obecnie tajnym programem rządowym, nad którym pieczę trzyma Centralna Agencja Wywiadowcza, programem o kryptonimie Monarch Mind Control (MMC). MMC jest uważane za technikę kontroli umysłu, która łączy okultystyczne rytuały, psychologię i neuronaukę. Jest rzeczą szokującą, iż po raz kolejny spotykamy się z tajnym programem naukowym, który sięga i wykorzystuje praktyki okultystyczne.

,,Gdy spoglądasz na współczesny świat zaczynasz rozumieć, że te same wysoce ezoteryczne informacje w różnych stanach i różnych krajach, od Florydy po Kalifornię łączą się w jedną całość. Zaczynasz dostrzegać, że coś się dzieje, coś, co jest bardzo duże i często wręcz przerasta człowieka, a jednak to coś jest bardzo dobrze skoordynowane. Wierzę, że nadużycia rytualne powiązane z okultyzmem nie są przypadkowe, ci ludzie posiadają wiedzę, która predysponuje takie właśnie działania.’’

Psycholog Dr. Cory Hammond w kwestii MK Ultra. Rok 1992.

Choć program MK Ultra sankcjonowany przez CIA mógł zakończyć się w latach 70 ubiegłego wieku to jest rzeczą, co najmniej wysoce prawdopodobną, że cykl technik rytualnych, nadużyć i kontroli umysłu, które były przedmiotem badań MK Ultra, trwa nadal i jest ściśle rozwijany pod dyktando Masońskich elit.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com