Program CIA: Stargate. Oni wiedzą to, co my się dopiero dowiemy.


1 Program CIA Stargate. Oni wiedzą to, co my się dopiero dowiemy


,,Podsumowując, z biegiem lat, krytyka projektu Stargate wzrastała. To jednak nie było przedmiotem naszego zainteresowania, otóż zajęliśmy się przede wszystkim tworzeniem protokołów, udoskonalaniem metod kontrolowania zjawisk parapsychologicznych i wreszcie odkryliśmy metodę na udaną replikację zdalnego oglądania w niezależnych laboratoriach. To wszystko przyniosło ze sobą znaczące naukowe dowody na rzeczywistość zjawiska.’’

Russel Targ. Współzałożyciel projektu Stargate.

Nigdy w historii ludzkości na jaw nie wypłynęło i nie zostało ujawnionych tak wiele poufnych informacji jak w ostatnich latach. Nigdy wcześniej w historii ludzkości nie obserwowano tak dużej ilości objawień, które w wielu przypadkach poważnie podważają systemy wierzeń, jak w ostatnich stuleciach. Żyjemy w specjalnym czasie tutaj na Ziemi, czasie charakteryzującym się innym sposobem postrzegania świata niż dotychczas. Początkiem owych zmian był czas, w którym nauka zaczęła kwestionować Kościół, kiedy Ziemia stała się okrągła a nie płaska, i wreszcie w momencie, gdy Einstein opublikował swój artykuł na temat szczególnej teorii względności.

Drodzy Czytelnicy Mamy to szczęście, że owe zmiany są także naszym udziałem. Współczesna cywilizacja uświadamia sobie, że w naszym świecie istnieje znacznie więcej niż to, co nazywamy materialną rzeczywistością i że ten duchowy, niewidzialny świat ma bezpośrednią korelację ze światem fizycznym. Doskonałym przykładem tego jest to, jak w wielu miejscach na świecie w trakcie trwania licznych sympozjów naukowych zbierają się setki naukowców, aby podkreślić, że materia nie jest jedyną rzeczywistością.

Tajne dokumenty CIA opisujące Nazistowskie plany budowy UFO.

Kolejnym świetnym przykładem jest fakt, że Departament Obrony odtajnił swoje zaangażowanie w ponad dwudziestoletnie badanie anomalii zjawisk parapsychologicznych, takich jak ESP, telepatia, NDE, jasnowidzenie i zdalne oglądanie. Zadziwiające przy tej okazji jest to, że wiele środowisk tego typu badania uznaje za pseudonaukę, mimo iż wyniki odtajnionych badań pokazują istotne i jednoznaczne wyniki naukowe, które można zaliczyć w poczet twardej nauki.

Jedno z badań z 1999 roku wykazało, że zjawiska parapsychologiczne były bardziej wiarygodne niż nauka używana do zatwierdzania niektórych leków i środków przeciwbólowych, żyjemy w świecie gdzie pewne kręgi decydują o tym, co może być realne a co już realne być nie może, to swoisty paradoks XXI wieku. Jest rzeczą, co najmniej kłopotliwą, gdy rozważa się pogląd, iż te zjawiska są po prostu nierealne, kiedy równocześnie są one badane i używane przez najwyższe szczeble światowych rządów od dziesięcioleci.

Idea, że świat duchowy i nasza świadomość lub czynniki związane z naszą ludzką świadomością wpływają na nasz materialny świat, została już praktycznie potwierdzona. Program zajmujący się tym zagadnieniem nazwano Stargate i biorąc pod uwagę to, co już wiemy na temat czarnego budżetu i świata tajemnicy, można bezpiecznie założyć, iż nie ujawniono wszystkiego, co odkryto w trakcie trwania programu Stargate, mało tego, wielu obserwatorów uważa, że tego typu programy nadal działają i są bardzo dynamicznie rozwijane.

Tajna operacja CIA pod kryptonimem ,,AJAX’’ stała się faktem.

Jedną z części projektu Stargate było tak zwane zdalne oglądanie, czyli umiejętność opisywania odległych lokalizacji geograficznych w odległości do kilkuset tysięcy kilometrów, a nawet więcej. Tak w tej sprawie wypowiedział się Russel Targ, współzałożyciel projektu Stargate człowiek, który próbował ujawnić prawdę, jednak bardzo szybko został uciszony a informacje o wyżej wspomnianym programie zostały zepchnięte w mrok.

,,Podsumowując, z biegiem lat, krytyka projektu Stargate wzrastała. To jednak nie było przedmiotem naszego zainteresowania, otóż zajęliśmy się przede wszystkim tworzeniem protokołów, udoskonalaniem metod kontrolowania zjawisk parapsychologicznych i wreszcie odkryliśmy metodę na udaną replikację zdalnego oglądania w niezależnych laboratoriach. To wszystko przyniosło ze sobą znaczące naukowe dowody na rzeczywistość zjawiska.

Dodatkową zaletą tych wyników było odkrycie, że coraz więcej osób może wykazywać zdolności do wytwarzania oraz kontrolowania zjawisk parapsychologicznych, często ku własnemu zdziwieniu. Rozwój owych zdolności w SRI ewoluował do punktu, w którym odwiedzający nas personel CIA bez wcześniejszego kontaktu z takimi koncepcjami był dosłownie zszokowany otrzymanymi wynikami badań, chyba nikt się tego nie spodziewał, ani my ani oni.’’

Russel Targ. Współzałożyciel projektu Stargate.

Program Stargate miał wiele osiągnięć, w tym także przypadki tak zwanych przeczuć, które się później potwierdzały, Russel Targ nazywał to zjawiskiem niekontrolowanego przewidywania przyszłości. Przy tej okazji należy przytoczyć bardzo ciekawy przykład działania programu Stargate, przykład opisany w ujawnionych dokumentach CIA, gdzie możemy przeczytać jak Rząd USA wykorzystał program do zlokalizowania zaginionego samolotu szpiegowskiego w Afryce.

,,W marcu 1979 roku młoda kobieta Sił Powietrznych, nazwana Rosemary Smith, otrzymała mapę całego kontynentu afrykańskiego. Powiedziano jej tylko, że w ostatnich dniach jakiś radziecki bombowiec Tu-22, który został wyposażony w samolot szpiegowski, rozbił się gdzieś na kontynencie. Stany Zjednoczone desperacko chciały odzyskać tajne rosyjskie kody i sprzęt, który nosił Tu-22. Korzystając z możliwości zdalnego podglądu, Rosemary zlokalizowała wrak z dokładnością do kilkunastu metrów.’’

Dr. Paul H. Smith. Uczestnik projektu Stargate.

Program Stargate to kolejne narzędzie w rękach CIA, narzędzie ukrywane przed światem. Jest rzeczą, co najmniej zadziwiającą, że między innymi takie organizacje jak Centralna Agencja Wywiadowcza poświęcają tyle uwagi zjawiskom parapsychologicznym przy jednoczesnym oficjalnym obśmiewaniu tego typu pseudo nauki. Można pokusić się o stwierdzenie, że w gruncie rzeczy nie jest to pseudo nauka, lecz kopalnia wiedzy, którą CIA, Mossad czy FSB za wszelką cenę chcą utrzymać w tajemnicy, tylko dla siebie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

  1. „Industrializacja” umysłów i otwarcie na konsumpcjonizm jest celowe. (Oni) już wiedzą, że materialna rzeczywistość jest wtórna – że była, jest i będzie zależna i podporządkowana świadomości. Dla nich – (żądnych władzy globalnej), Duchowość jest więc zagrożeniem i należy nie dopuszczać do budzenia się jej. Dlatego, tylko właściwe kształcenie i rozwój młodzież od najmłodszych lat jest dla nas ratunkiem przed zdziczeniem.

Comments are closed.