Projekt L.U.C.I.F.E.R Cz.2 Czy Watykan przyznaje, że istnieje życie pozaziemskie a kontakt z UFO nie jest formą opętania demonicznego?,,Ponieważ mentalność wśród tych, którzy są na najwyższych szczeblach administracji watykańskiej i geopolityki, jednoznacznie ukazuje mi, że Ci ludzie doskonale wiedzą, co się dzieje w kosmosie i co się zbliża. A to, co się zbliża może mieć duże znaczenie w ciągu najbliższych pięciu, dziesięciu lat dla całej planety.’’

Ojciec Malachi Martin. Emerytowany profesor Papieskiego Instytutu Biblijnego.

,,Jak możemy wykluczyć, że życie mogło rozwinąć się gdzie indziej? Tak jak uważamy ziemskie stworzenia za ,,brata’’ i ,,siostrę’’, dlaczego nie powinniśmy mówić o ,,bracie względem istot pozaziemskich?’’

Ojciec Josè Funes. Watykański dyrektor obserwatorium.

Dr. Christopher Corbally, zastępca dyrektora do spraw Obserwatorium Watykańskiego, wierzy, że nasz obraz Boga będzie musiał się już niebawem zmienić, jeśli zostaną ujawnione obce formy życia przez naukowców, jak twierdzi Corbally, zaistnieje potrzeba ewolucji od koncepcji ,,antropocentrycznego’’ Boga do ,,szerszej istoty’’. Z kolei Watykański dyrektor obserwatorium, ojciec Josè Funes, posunął się równie daleko, sugerując, że obce życie istnieje nie tylko we wszechświecie i jest ,,naszym bratem’’, ale po zamanifestowaniu się potwierdzi ,,prawdziwą’’ wiarę chrześcijaństwa i panowanie Rzymu.

Kiedy gazeta L’Osservatore Romano zapytała ojca Josè Funes’a, co to znaczy, odpowiedział: ,,Jak możemy wykluczyć, że życie mogło rozwinąć się gdzie indziej? Tak jak uważamy ziemskie stworzenia za ,,brata’’ i ,,siostrę’’, dlaczego nie powinniśmy mówić o ,,bracie względem istot pozaziemskich?’’ Wielu teologów krytykuje wypowiedzi Funes’a twierdzą, że wiara w istnienie obcych cywilizacji jest sprzeczna z doktryną katolicką. To jednak nie zmienia faktu, że takie stwierdzenia coraz częściej pojawiają się wśród astronomów z Watykanu potwierdzając tym samym rosnącą wiarę w to, że dokonane zostanie w niedalekiej przyszłości ujawnienie informacji dotyczących obcego życia.

Tom Delonge ujawnia: CIA i NSA czerpią wiedzę o UFO z mitologii.

Od lat siedemdziesiątych do lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku prałat Corrado Balducci, egzorcysta, teolog i członek Kurii Watykańskiej a także przyjaciel papieża, wielokrotnie występując we włoskiej telewizji stwierdzał, że istoty pozaziemskie są nie tylko możliwe, ale już wchodziły one w interakcję z Ziemią i przywódcy Watykanu są tego w pełni świadomi. Ponadto, mówiąc, że jest oficjalnym demonologiem, powiedział: ,,Pozaziemskie spotkania nie są demoniczne, nie są spowodowane zaburzeniem psychicznym i nie są przypadkiem przywiązania do bytu, ale te spotkania zasługują na uważne przestudiowanie.’’

Corrado Balducci wyznał również, że Watykan od dziesięcioleci uważnie śledził zjawisko UFO i po cichu zbierał materialne dowody spływające od ambasad Watykanu (Nuncjatur) z całego świata, na temat istot pozaziemskich i ich misji. Ten Włoski egzorcysta i teolog przyznał również, że część istot pozaziemskich przeniknęła w struktury Watykanu, tworząc w nim swoje ,,centrum dowodzenia’’. Brzmi to niczym scenariusz filmu science fiction, jednak słowa te zostały wypowiedziane przez człowieka, który znał doskonale Watykan od środka.

Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować.

Na przykład na forum dotyczącym UFO w Meksyku Corrado Balducci stwierdził: ,,Zawsze pragnę być rzecznikiem tych gwiezdnych ludzi, którzy również są częścią Bożej chwały, i będę nadal zwracał na to uwagę Watykanowi.’’ Niezależnie od tego, w jakim stopniu Jesteś dziś w stanie uwierzyć słowom wyżej przytoczonym pamiętaj, że Balducci był członkiem specjalnej grupy konsultantów Watykanu, publicznego rzecznika Rzymu w sprawie życia pozaziemskiego, jak również zjawiska UFO i porwań, a jego twierdzenia nigdy nie były zaprzeczone przez Kościół.

W trakcie trwania audycji radiowej w radiu Coast to Coast w 1997 roku, Ojciec Malachi Martin został zapytany o to, dlaczego Watykan tak mocno zainwestował w badania kosmosu w obserwatorium Mt Graham (miejsce gdzie realizowany jest projekt L.U.C.I.F.E.R.). Jako emerytowany profesor Papieskiego Instytutu Biblijnego, Martin miał wyjątkowe kwalifikacje do posiadania tajnych informacji dotyczących VATT. Odpowiedź Martina wywołała burzę wśród chrześcijańskich i świeckich ufologów, kiedy odpowiedział.

,Ponieważ mentalność wśród tych, którzy są na najwyższych szczeblach administracji watykańskiej i geopolityki, jednoznacznie ukazuje mi, że Ci ludzie doskonale wiedzą, co się dzieje w kosmosie i co się zbliża. A to, co się zbliża może mieć duże znaczenie w ciągu najbliższych pięciu, dziesięciu lat dla całej planety.’’

Ojciec Malachi Martin. Emerytowany profesor Papieskiego Instytutu Biblijnego.

Można domniemywać, co Ojciec Martini miał na myśli, wspominając o czymś, co ma się zbliżać a co już wkrótce w sposób realny zacznie oddziaływać na całą planetę. Z pewnością odpowiedzi istnieją i leżą w Archiwum Watykańskim, odpowiedzi, do których ma dostęp niewielu uprzywilejowanych dostojników. Jest rzeczą zatrważającą to, że Watykan, instytucja, której zadaniem jest głoszenie prawdy, bardzo często ową prawdę stara się ukryć.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Zatrwazajace jest wedlug mnie co innego, a mianowicie jak wielkie zwiedzenie opanowalo Watykan.

Comments are closed.