Projekt L.U.C.I.F.E.R Cz.4 Planeta Nibiru łączy współczesność z wojną na Niebiosach między Bogiem a Lucyferem.„Dostałem informacje z wiarygodnych źródeł w NASA, którym ufam. NASA ma świadomość zbliżania się Planety X lub, jak kto woli, „Nibiru”. Świat, jaki widzimy, wkrótce przestanie istnieć. Historia ludzkiej cywilizacji wkrótce się skończy. (…) Planeta X ma już wpływ na pole grawitacyjne Ziemi, a świat znalazł się już w obliczu katastrof naturalnych na niespotykaną skalę. Bardzo szybko dwie trzecie ludzkości umrze z powodu głodu i chorób. Potężne katastrofy wstrząsną całą planetą i nasza cywilizacja zniknie.”

Telmario Mota. Brazylijski senator.

Oficjalnie Watykan nadal stara się zaprzeczać istnieniu urządzenia L.U.C.I.F.E.R. na Mt. Graham. Jak byśmy nie postrzegali takiego stanowiska to jednak L.U.C.I.F.E.R. jest ciekawie opisany na stronie internetowej Obserwatorium Watykańskiego jako: ,,NASA i wtórny teleskop wateryfikacyjny Watykanu, zbudowany przez Niemieckiego inwestora. Urządzenie jest własnością NASA oraz Watykanu i jest również przez nie finansowane. Teleskop wzbogacony o urządzenie w Podczerwieni L.U.C.I.F.E.R. wykorzystywane jest do oglądania NIBIRU / NEMESIS.’’

W tym miejscu rodzi się zasadnicze pytanie. Dlaczego witryna Obserwatorium Watykańskiego pozwoliła zachować ten podpis? Nibiru i Nemesis są hipotetycznymi planetami, które rzekomo powracają na orbitę blisko ziemi po bardzo długich okresach czasu. Połączono je we współczesnym micie z Planetą X, a w niektórych przypadkach ze zniszczeniem planet, które jak niektórzy wierzą, miało miejsce podczas wielkiej wojny między Bogiem a Lucyferem, kiedy potężny anioł został wyrzucony z nieba.

Potężna siła powodująca dramatyczne zmiany na Słońcu, co około 11 500 lat.

W Księdze Hioba, gdzie prorok opisuje, w jaki sposób Bóg zniszczył dosłowne miejsca zamieszkania aniołów, które zainicjowały powstanie przeciwko Niemu (Job 26: 11-13), w szczególności wspomina o zniszczeniu Rachab, ciała planetarnego zwanego również ,,dumą’’, z którego Bóg przepędzi ,,uciekiniera węża’’. Czy Rzym i inne światowe mocarstwa używają urządzenia L.U.C.I.F.E.R. do obserwowania czegoś, czego reszta z nas nie widzi? Czegoś, co według nich reprezentuje tę starożytną wojnę?

,,Ciało niebieskie prawdopodobnie wielkości Jowisza znajdujące się na tyle blisko Ziemi, że można uznać je za część Układu Słonecznego, zostało wykryte przez orbitujący teleskop z kierunku konstelacji Oriona.’’

Publikacja Washington Post z roku 1983.

,,Wszystko, co mogę powiedzieć to jest to, że nie wiemy, co to jest.’’

Szef zespołu badawczego IRAS Gerry Naugebauer. Rok 1984.

Teoria jakoby zbliżająca się planeta była czymś, co w bezpośredni sposób reprezentuje wojnę w niebiosach, która poniekąd leży u podstaw istnienia człowieka, jest interesująca w świetle demonicznej nazwy urządzenia na podczerwień. Teleskopy na podczerwień potrafią wykryć obiekty zbyt chłodne lub odległe i słabe do zaobserwowania w świetle widzialnym, takie jak odległe planety, niektóre mgławice i brązowe karłowate gwiazdy. Dodatkowo promieniowanie podczerwone ma dłuższe fale niż światło widzialne, co oznacza, że ​​może przechodzić przez gaz i pył astronomiczny bez rozpraszania.

,,Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.’’

(Ef 6, 11-12).

Obiekty i obszary zasłonięte przed wzrokiem w spektrum widzialnym, w tym centrum Drogi Mlecznej, można, zatem obserwować w technologii podczerwieni L.U.C.I.F.E.R. Ale od jakiegoś czasu astronomowie Watykańscy fascynują się UFO. Zatem jak można wykorzystywać technologię podczerwieni do wykrywania i śledzenia niezidentyfikowanych obiektów latających w niebiosach, których nie można zobaczyć za pomocą innych teleskopów lub gołym okiem?

Otóż w rzeczywistości niektóre z najbardziej zdumiewających UFO kiedykolwiek złapanych na filmie zostały tak naprawdę zarejestrowane za pomocą podczerwieni. Jednak wracając do kwestii urządzenia L.U.C.I.F.E.R. oraz tego, co to ma wspólnego z przybyciem Petrus Romanusa, a zwłaszcza światowego liderem uosabianego z Antychrystem, który będzie sprawował władzę nad ziemią, to należy zaznaczyć, że wedle proroctw jest to czymś nieuchronnym.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com