Promocja „wydarzenia Girlx”, czyli przygotowanie młodych chłopców do identyfikowania się jako dziewczynki.


Adolf Hitler dobrze znał tę zasadę, tworząc „Hitlerjugend” w 1921 roku, która zapewniła mu serce i duszę pokolenia, w którym te dzieci dorastały a które wykorzystał w 1933 roku. Ponad to Hitler powiedział: „Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbiję świat”. Co więc tworzą teraz dzisiejsi nauczyciele? W mojej opinii tworzą „rasę transseksualistów” dla nadchodzącego rządu Antychrysta. Mam świadomość, że dla wielu może to być radykalne stwierdzenie, ale to, co widzimy, to transformacja kulturowa tak radykalna i dalekosiężna, że jej skutki są prawie niemożliwe do zrozumienia na chwilę obecną.

Miasto Cambridge w stanie Massachusetts w USA, okazuje zdziwienie po tym, jak miejska komisja praw obywatelskich ogłosiła wydarzenie sportowe: „Girlx” dla dziewcząt w wieku od 5 do 11 lat, w którym wezmą udział mali chłopcy, którzy „identyfikują się” jako dziewczynki. I co wy na to Szanowni Państwo? Ja się tylko dziwię, że dziś tak szybko postępuje „amerykanizacja” Polski. Ameryka współczesna „Sodoma i Gomora”, a nasze „elity” wręcz klęczą przed Ameryką.A teraz do meritum, otóż czy zauważyliście, że pod całkowicie fałszywym sztandarem „integracji i różnorodności”, cały system szkolnictwa w Stanach Zjednoczonych angażuje się w przygotowywanie małych dzieci do bycia transseksualistami? Podobna sytuacja ma miejsce w Polsce, oczywiście póki co w mniejszym stopniu, ale zaczekajmy kilka miesięcy, bądź lat, a Unia Europejska „wepchnie nam go gardła” ideologię LGBT. Oczywiście tak zwani „nasi politycy”, zaklepią wszystko, co Bruksela im nakaże.

I to prawda, że jest znacznie gorzej w skrajnie lewicowych państwach, ale to jest coś, co dzieje się teraz w każdym narodzie europejskim na pewnym „możliwym” poziomie. Cały cykl propagandy, uwodzenia, poradnictwa prowadzącego do kastracji chemicznej i operacji jest piekielnie zdeterminowany, aby stworzyć pokolenie transseksualistów. Słyszałeś kiedyś o czymś, co nazywa się „Girlx”? To teraz już usłyszysz i de facto, jest to najnowszy dodatek do „leksykonu czasów ostatecznych”.

Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!”

Fragment Pierwszego Listu Świętego Piotra.

Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.”

Ewangelia według Świętego Mateusza 18:6.

Szanowni Państwo, czy wiecie, czego można nauczyć małe dzieci? Otóż można je nauczyć w zasadzie czegokolwiek. Można nauczyć ich młode umysły prawie wszystkiego, co zdołamy wymyślić, i nie będzie miało znaczenia czy są to kłamstwa, prawda, rzeczy dobre lub złe. Młody umysł dziecka przyjmie to za fakt niepodważalny. Dlatego bycie nauczycielem jest czymś wręcz „świętym”, ponieważ to, czego nauczymy dzieci, już w nich pozostanie, być może nawet na całe życie.

Adolf Hitler dobrze znał tę zasadę, tworząc „Hitlerjugend” w 1921 roku, która zapewniła mu serce i duszę pokolenia, w którym te dzieci dorastały a które wykorzystał w 1933 roku. Ponad to Hitler powiedział: „Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbiję świat”. Co więc tworzą teraz dzisiejsi nauczyciele? W mojej opinii tworzą „rasę transseksualistów” dla nadchodzącego rządu Antychrysta. Mam świadomość, że dla wielu może to być radykalne stwierdzenie, ale to, co widzimy, to transformacja kulturowa tak radykalna i dalekosiężna, że jej skutki są prawie niemożliwe do zrozumienia na chwilę obecną.

I na koniec należy zauważyć, że na przykład homoseksualizm nie jest grzechem, nie jest czymś, co potępia daną osobę. Skłonność nie niszczy życia w tym świecie oraz życia wiecznego. Natomiast uleganie tej skłonności już tak, to też każdy kto ma tego typu skłonności, niech nigdy jej nie ulega. Niech z nią walczy a otrzyma za swoją walkę duchową nagrodę od samego Boga. Brzmi to jak dewocja? Cóż, takie są fakty.

W mojej opinii ideologia LGBT wraz ze wszystkimi „odnogami”, które następują po plusie, jest ideologią całkowicie zgubną. Dewastuje ona życie rodzinne, życie społeczne, życie całych narodów. Ideologia ta w związku z tym prowadzi do rozpadu i samozniszczenia. Konkluzja może być tylko jedna, a mianowicie nie należy promować powyższej ideologii, oraz należy trzymać młode pokolenia z daleka od jej „trujących wyziewów”.


Przeczytaj również:

„Ciężarni mężczyźni” mają związek z proroctwami biblijnymi, dotyczącymi największego czasu ucisku w historii świata.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 4 Comments

  1. Autorze widzę że błądzisz więc przeczytaj to co wysłałem wcześniej kilka razy żebyś zrozumiał☺. Pozdrawiam Z Jezusem Chrystusem

  2. 21 Nie będziesz dawał dziecka swojego, aby było przeprowadzone przez ogień5 dla Molocha, nie będziesz w ten sposób bezcześcił imienia Boga swojego. Ja jestem Pan! 22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! 23 Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!

    Końcowe upomnienie

    24 Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami. 25 Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców. 26 Strzeżcie więc ustaw i wyroków moich, nie czyńcie nic z tych obrzydliwości. Nie będzie ich czynić ani tubylec, ani przybysz, który osiedlił się wśród was. 27 Bo wszystkie te obrzydliwości czynili mieszkańcy ziemi, którzy byli przed wami, i ziemi została splugawiona. 28 Ale was ziemia nie wyplunie z powodu splugawienia jej, tak jak wypluła naród, który był przed wami. 29 Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu. 30 Będziecie więc przestrzegać mego zarządzenia, abyście nie czynili nic z obrzydliwych obyczajów, którymi się rządzono przed wami, abyście nie splugawili się przez nie. Ja jestem Pan, Bóg wasz!»

  3. Należy też czynnie działać. Tzw. naukowe działania to czasem może być drugie dno, bądź dla mafii okienko. Np. handel ludźmi – ile dzieci ginie, ile jest oszpecanych w systemie bezpieki zdrowotnej etc. Można by sprawdzić np. kierowców tirów-lodówek – tam przecież mafie mogą przewozić organy, zwłoki. Do badań tafonomicznych – na potrzeby szkoleń, nauki itp. – zwłoki są mrożone, żeby były świeże. Dlatego i tu pole do popisu dla kryminalnych – w biznesie śmierci. W czasach łowców skór – nowa generacja (to całe covidiaństwo) farma śmierci to cały świat… To by było trzeba np. zrobić akcję 'lodówa’ i 1 dnia dokonać nalotu, kontroli takowych, połączone ze śledzeniem smartfonów etc….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *