Słowa Boga: Poprzez gorzkie lekarstwa będę ratował świat.


22 Proroctwo Boga Poprzez gorzkie lekarstwa będę ratował świat


[fb_button]

Na świecie istnieje wiele proroctw i przepowiedni przekazanych ludzkości przez osoby anonimowe, takie, które nie chcą się ujawniać. Pismo święte mówiące o tym, aby nie lekceważyć proroctw i je badać, skłania nas do tego, aby owe anonimowe proroctwa również poznać, chociażby w formie ciekawostki lub pewnego uzupełnienia głównego objawienia, jakim jest Biblia. Oczywiście istnieje niebezpieczeństwo, ponieważ dane proroctwo może pochodzić od fałszywego proroka, niemniej jednak wszystko, co mistyczne należy konfrontować z nauczaniem płynącym właśnie z Biblii a wówczas każdy będzie mógł być zupełnie spokojny o siebie i swoje sumienie. Dziś chcemy takie anonimowe proroctwo Wam przytoczyć.

,,Przygotowuję Wam nowe życie w miłości wzajemnej, radości i pokoju. Chcę wam dać szczęście zamiast cierpienia, strachu i osamotnienia., Moje szczęście, Mój pokój, Moją radość. Dla was wyleję zdrój przebaczenia, obmyję w nim was i oczyszczę. Dlatego nie obawiajcie się niczego. Cokolwiek nastąpi, niesie w sobie zarodek nowego życia. Poprzez gorzkie lekarstwa będę ratował świat, który część z was, oślepiona przez nieprzyjaciela, zawiodła na skraj przepaści, ku zagładzie. Lecz jest on Moją własnością i tylko Ja rozporządzać nim mogę. A Ja kocham was. Dzieci Moje, dlatego przybywam na ratunek.

Dam wam ziemię oczyszczoną i odrodzoną, aby kochający Mnie mogli żyć wedle praw Moich, darzyć się miłością wzajemną. Dzieci Moje, nie przerażać was pragnę a obronić przed nieprzyjacielem, który szykuje wam śmierć wieczną, który mniemając, że posiadł już wszelką władzę w narodach rzuci je na siebie, aby się wyniszczały wzajemnie. Przygotowano już narzędzia wojny tak straszliwe, iż zdolne są zetrzeć życie z ziemi, życie dane wam z Mojej Miłości.’’

Drodzy Czytelnicy proroctw, w których jest mowa o straszliwej broni, zdolnej zniszczyć życie na ziemi jest sporo, istnieją także proroctwa, i jest ich coraz więcej, przestrzegające przed zniszczeniem samej planety. Słowa tych, że proroctw napominają, że obecnie ludzkość dysponuje tak potężną bronią, że jest ona zdolna unicestwić nie tylko człowieka, ale i planetę. Czy tak rzeczywiście jest? Można sądzić, że tak, zwłaszcza, że istnieje wiele ciekawych teorii dotyczących chociażby wielkiego zderzacza Hadronów w Genewie. Nie zapominajmy o USA i tak zwanej strefie 51, w której ma znajdować się broń niczym z gwiezdnych wojen, jak relacjonują liczni świadkowie.

,,Dlatego występuję przeciw przywłaszczycielowi w Mocy mojej wedle jego zbrodni. Wypalę zło w jego gniazdach i zmiotę to, co zgnite i grzechem przeżarte. Ponieważ wielu z was służy nieprzyjacielowi prawdy, nie wiedząc, komu służy. Wzywam was odwróćcie się od kłamstwa i niesprawiedliwości a ja wam przebaczę. Obiecuję wam przebaczenie i życie wieczne za jedną myśl żalu, skruchy i miłości nie dla małości waszych win, ale dlatego że was kocham. Nie jestem Bogiem kary i gniewu, nie drżyjcie przede mną. Chociaż zobaczycie płonące niebo i ziemię, poruszone żywioły śmierć niosące, nie lękajcie się Ja was kocham.

We mnie znajdziecie ucieczkę. Zdjęci grozą, przejęci lękiem śmiertelnym rzucajcie się w moje otwarte ramiona. Ja was obronię. Wiedzcie, iż wasza słabość i nędza wzywa Moje Miłosierdzie. Im dalej byliście ode mnie, im cięższe są wasze winy, tym bardziej potrzebujecie pomocy. Zdrowy nie potrzebuje lekarza. Ja jestem waszym lekarzem. Uzdrowię was i zachowam przy Sobie, bowiem szukam was, aby uratować a nie zgubić. Kocham was Dzieci Moje.’’

To proroctwo pochodzi z roku 1988, nie wiemy, komu zostało przekazane i gdzie, znamy jedynie datę i Tego, od którego owo proroctwo ma pochodzić a zatem samego Boga. Tego typu objawień jest więcej, o czym już na początku dzisiejszych rozważań pisaliśmy, to też, będziemy się starać, co jakiś czas publikować tego typu anonimowe proroctwa po to, aby się im bliżej przyjrzeć i odpowiedzieć sobie na pytanie czy faktycznie są one godne zaufania i wiary.

Objawienie dane Patrici Mundrof Cz.1 Ostrzeżenie i znaki.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com