Prorocza Animacja „I, Pet Goat II” Cz.1: cała ta produkcja opowiada o nadejściu Antychrysta i jego „marionetkach”.


30 października roku 2016 o godzinie siódmej rano, była to niedziela, w Nursji, miejscu będącym sercem Włoch, w wyniku silnego trzęsienia ziemi o sile 6,6 stopni w skali Richtera, zawaliła się Bazylika świętego Benedykta, który jest patronem Europy. Należy zauważyć, że już wcześniej, to jest 24 sierpnia tego samego roku w wyniku innego trzęsienia ziemi została ona poważnie uszkodzona. Nasz rodak ksiądz Bronisław Bozowski tymi słowami skomentował owo wydarzenie: ,,Nie ma przypadków, są tylko znaki.’’

Animacja „I, Pet Goat II” stała się popularna już wiele lat temu, ze względu na swój „proroczy charakter” oraz i to, że naszpikowana została symbolami a co za tym idzie: „ukrytym przekazem”. Dziś chcemy dokonać interpretacji tego, co uda się nam wyłapać w powyższej animacji, albowiem jest tego tak wiele, iż każde kolejne obejrzenie ujawnia coś nowego, otwiera oczy na jakiś dotąd niezauważony element.

Na samy wstępie należy wyjaśnić, że ten krótkometrażowy film z 2012 roku, autorstwa Louisa Lefebvre’a, stanowi dobitny acz „tajemniczy” komentarz obecnej sytuacji w jakiej znalazła się nasza cywilizacja. Produkcja została skierowana przede wszystkim do amerykańskiego społeczeństwa. Jednak zawarte w niej przesłanie w pewnym momencie poszerza swoje wpływy o cały glob.

Film rozpoczyna się od polityki, zwłaszcza rządów George’a W. Busha i Baracka Obamy. W filmie odnajdziemy ewidentne odniesienia do Biblii, mitologii egipskiej a nawet postapokaliptycznej scenerii. Natomiast sam tytuł filmu nie jest przypadkowy, ponieważ nawiązuje do książki dla dzieci: „The Pet Goat”, utworu czytanego przez prezydenta Busha w Emma Booker School, podczas zamachów z 11 września na World Trade Center. Wówczas gdy Bush otrzymuje informację o atakach, nawet nie drgnie mu powieka, w zasadzie nie robi NIC, jak gdyby spodziewał się tych ataków.

Tyle tytułem wstępu, jednak nim rozpoczniemy analizę animacji: „I, Pet Goat II”, wcześniej chcę was prosić abyście włączyli tę animację, i przesłuchali z zamkniętymi oczami samą muzykę, jaka została zawarta w „I, Pet Goat II”. Animację można bardzo łatwo odnaleźć w serwisie YouTube. Aczkolwiek tego typu filmiki ostatecznie znikają, stąd na końcu publikacji poświęconych „I, Pet Goat II” umieścimy tę właśnie animację.

Muzyka w powyższym filmiku jest niezwykle niepokojąca, do tego ten dźwięk w tle, jak gdyby „bijącego serca”. Pojawiają się również dziwne słowa i sformułowania, które trudno zrozumieć, jednak udało mi się odszyfrować słowa: „Man of Sin” to jest „Człowiek Grzechu”. Ten odgłos bijącego serca, może być odgłosem bijącego serca antychrysta, który nadchodzi. W mojej opinii cała ta produkcja opowiada o nadejściu Antychrysta. Ponad to Maryja w objawieniach z Trevignano Romano Powiedziała:

Pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy drzwi Antychrystowi.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 16 listopada 2019 roku.

Już na samym wstępie widzimy zahipnotyzowanego zwierzaka, który został zamknięty w pudełku i ogrodzony drutem kolczastym Dodatkowo posiada na czole kod kreskowy. Tutaj akurat nie potrzeba wiele tłumaczyć, ponieważ jest to ewidentne nawiązanie do „znaku bestii” z apokalipsy, oraz tego jak ludzkość zostanie ogłupiona, zahipnotyzowana a następnie zamknięta w więzieniu. Powstaje pytanie czy chodzi o więzienie widzialne, czy niewidzialne, to jest duchowe i psychiczne. Z resztą to już dziś się dzieje (w tle bije serce antychrysta). Interesujące jest również i to, że zwierze wpada w „trans” od momentu, w którym rozpoczyna się bicie „serca”. Spójrzcie na grafikę:

Następnie pojawiają się dłonie, zakrwawione dłonie z symbolem dolara. Dłonie te bawią się pacynką, którą jest prezydent USA, to jest George W. Bush. Zatem mamy do czynienia z bardzo bogatym człowiekiem, a ja napisałbym „bogatym potworem”, który steruje najważniejszymi ludźmi globu. Interpretował bym również ten obraz jako „ukryty rząd”, który mówi politykom co mają robić. Spójrzcie:

Dalej naszym oczom ukazuje się stepujący Bush (tańczy jak mu zagrają, jak pociągną za sznurki), który coś mówi, ale ewidentnie nie wie co mówi, gdyż jego myśli są sterowane. Do tego stepuje w promieniach reflektora, który ma kształt pentagramu, na podłodze z biało czarnej szachownicy, co stanowi odwołanie do masonerii. Jeżeli złożymy w całość te puzzle, to dojdziemy do wniosku, że to masoneria pociąga za sznurki (oczywiście mowa tutaj o wierzchołku piramidy).

Masoneria jest organizacją satanistyczną czy też lucyferiańską, stąd ten pentagram. Z kolei o masonerii tak mówił Święty Maksymilian Maria Kolbe: „Pierwszorzędnym, największym i najpotężniejszym wrogiem Kościoła jest masoneria.” Scena ta przedstawia również sowę, znajdującą się za Bushem, a sowa stanowi symbol skutecznego zwodzenia ludzkości, jest również symbolem Bohemian Grove. Chwilę później widzimy również zegar wskazujący godzinę 12, to jest odniesienie do zegara dziejów ludzkości, a mianowicie, że „czas nadszedł”. Spójrzcie:

Kolejne sceny przedstawiają Busha który obiema rękami pokazuje symbol lucyfera, te tak zwane rogi lucyfera, uformowane odpowiednim ułożeniem palców dłoni. Po tym Bush niczym na filmie „Egzorcysta”, obraca własną głowę o 360 stopni. Według mnie jest to zwrócenie naszej uwagi, na fakt iż mamy tutaj do czynienia z ludźmi opętanymi. I tak o to pojawia się prezydent Obama, w jego przypadku sytuacja jest podobna. To znaczy jest on całkowicie ubezwłasnowolniony intelektualnie oraz duchowo.

Obama posiada kły w miejscu siekaczy, ma również na głowię „czapkę studenta”, to jest ukończył szkolenie a w zasadzie „pranie mózgu”, dlatego może być kolejnym prezydentem USA, kolejną marionetką. Poziom ogłupienia Obamy jest tak potężny, że śmieje się wówczas gdy prompter wyświetla mu napis: „LOL”, czyli w tym momencie ma się zacząć śmiać. I Obama śmieje się do rozpuku, nie rozumie dlaczego i po co, ale tak mu nakazano. Spójrzcie:

Szanowni Państwo, 30 października roku 2016 o godzinie siódmej rano, była to niedziela, w Nursji, miejscu będącym sercem Włoch, w wyniku silnego trzęsienia ziemi o sile 6,6 stopni w skali Richtera, zawaliła się Bazylika świętego Benedykta, który jest patronem Europy. Należy zauważyć, że już wcześniej, to jest 24 sierpnia tego samego roku w wyniku innego trzęsienia ziemi została ona poważnie uszkodzona. Nasz rodak ksiądz Bronisław Bozowski tymi słowami skomentował owo wydarzenie: ,,Nie ma przypadków, są tylko znaki.

Biada tym, którzy w tych latach nie słyszeli odgłosu kopyt koni Apokalipsy. Biada temu, kto nie nauczył się ufać Bogu pod słońcem szatana, które wychyliło się ponad horyzont w przerażający sposób. Biada tym, którzy nie potrafią zrozumieć, że od czterech stuleci zawładnęły światem racjonalistyczne herezje, teraz zaś tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi.”

Friedricha Reck Malleczewen.

Z kolei siostra Łucja była bardziej dosłowna i w przeprowadzonej rozmowie z ojcem Agostino Fuentesem, postulatorem procesu beatyfikacyjnego Franciszka i Hiacynty, w 1957 roku wypowiedziała następujące słowa:

Niebawem nastąpi kara niebios. Ojcze diabeł jest gotowy do rozpętania ostatecznej walki przeciwko Najświętszej Dziewicy. Diabeł wie, co najdotkliwiej obraża Boga i jakim sposobem uda mu się zwieść jak najwięcej dusz. Ojcze, nie jest moim zadaniem grożenie światu karami materialnymi, które z całą pewnością nań spadną o ile nie zdoła na czas powrócić do modlitwy i pokuty. Nie! Moim zadaniem jest przypominanie każdemu z nas o niebezpieczeństwie zatracenia nieśmiertelnych dusz, jeśli z uporem będziemy trwać w grzechu.’’

Drodzy Czytelnicy, w tym wszystkim nie chodzi o to aby się bać. Tutaj chodzi o to aby zrozumieć, że czas jest bliski, że ujawnienie się antychrysta również jest bardzo bliskie, a to oznacza dla ludzkości czas wielkiego ucisku. Módlmy się, umacniajmy w wierze, abyśmy ostali się w czasie próby, a będzie to próba jakiej dotąd nie było. Zatem tylko Bóg może Być Gwarancją naszego ostania się i wiecznego zbawienia.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *