Prorocza Animacja „I, Pet Goat II” Cz.2: wieże WTC zostały wyburzone przy pomocy zdetonowanych ładunków wybuchowych.


Szanowni Państwo, nawet gdyby wieże WTC były zbudowane z masła a nie ze zbrojonej stali, betonu i hartowanego szkła, to zgodnie z prawami fizyki uderzenie wyglądałoby inaczej niż to, które widział świat. Znaczna część z wbijających się samolotów w wieże pozostałaby na zewnątrz, opadając u podstawy WTC. Tutaj natomiast samoloty dosłownie parkują w środku a następnie znikają.

Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były (zamordowany) Prezydent USA.

Drodzy Czytelnicy, po publikacji pierwszej części artykułów, poświęconych filmowi: „I, pet goat II”, otrzymaliśmy od Was wiele wiadomości z wyrazami wdzięczności, niedowierzania a czasem i stanowczej polemiki. Za wszystkie dziękujemy i dziś przystępujemy do dalszej analizy powyższej animacji.

Kończę ten wstęp słowami Davida Spanglera: „Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji”. Zatem kto nie przyjmie znaku bestii, kto się jej nie pokłoni, ten będzie prześladowany. W pewnym sensie „szaleństwo szpryc na COVID-19”, było tego mikroskopijnym przedsmakiem.

Zatem od momentu w którym skończyliśmy, to jest „bezmyślnego śmiechu prezydenta Obamy”, pojawia się widok słuchaczy, tych którzy przyglądali się „wystąpieniu Busha i Obamy”, kilka sekund wcześniej. Mamy tę samą podłogę w biało czarną szachownicę, a zatem masoneria. Dalej naszym oczom ukazuje się kobieta w bieli, która trzyma w dłoni jabłko, co jest ewidentnym odniesieniem do grzechu, do Biblii, do raju., a zatem do samych początków. Za kobietą znajdują się postacie, jak gdyby ludzi, ale są one skrępowane drutem kolczastym, są bezmyślną zlaną masą, zapewne są również bezwolni (nie posiadają oczu, ust), nowi niewolnicy. Spójrzcie:

W tle ukazany zostaje biały królik, więc powstaje pytanie: „dokąd prowadzi królicza jama”? Dokąd prowadzi nas ten film, do jakich odpowiedzi? Już w pierwszej części napisaliśmy, że sednem animacji stało się nadejście antychrysta. Niemniej jednak dalsze minuty filmu, dobitnie to odsłaniają. Powróćmy jednak do kobiety w bieli.

Otóż trzyma ona jabłko na brzuchu, co może oznaczać ciążę. A zatem grzech, ciąża, odniesienie do raju, do pierwotnego kuszenia Ewy przez Szatana. Kolejne wskazówki „wskazujące” na antychrysta, na jakąś być może „przeklętą linię krwi”. Kobieta w bieli mogłaby również oznaczać zakonnicę. W tym przypadku jest ona z pozoru czysta (białe odzienie), ale jabłko symbolizuje grzech. Tutaj z pomocą przychodzą nam objawienia z La Salette:

W owym czasie Antychryst urodzi się z żydowskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która zjednoczona będzie ze starożytnym Wężem, nauczycielem nieprawości. Jego ojcem będzie biskup. Przy urodzeniu będzie wymiotował bluźnierstwami, będzie miał zęby, on będzie wcielonym diabłem, będzie wydawał przerażające krzyki.

Będzie dokonywał cudów i żył z niemoralności. Będzie miał braci, którzy, chociaż nie będą to wcielone diabły, jak on, to będą synami zła. W wieku dwunastu lat zostaną zauważeni z powodu wielkich zwycięstw, jakie osiągną. Każdy z nich szybko zostanie dowódcą wojsk, wspomaganych przez legiony piekła.”

Fragment objawienia z La Salette, spisany przez Melanię w 1879 roku.

Kobieta w bieli zamyka oczy, następuje scena gdzie wszystko staje się ciemniejsze, z wyjątkiem owej kobiety i królika w tle, który również symbolizuje płodność, rozród. Zatem może to oznaczać poród w wielkim bólu. Do tego kobieta znajduje się w jakimś okręgu, co nasuwa myśl o konkretnym rytuale (być może rytuał poczęcia i narodzin samego diabła, a nad całym procesem czuwa masoneria). Dalej jabłko zostaje upuszczone, turla się w stronę Obamy i zatrzymuje na jego bucie.

W tym momencie jabłko pęka na pół, a z jego wnętrza formuje się kwiat lotosu, czyli symbol czegoś boskiego, symbol nowego początku (nowej ery). Nawiązanie do bóstwa antychrysta, gdyż nasienie z którego formuje się lotos, jest czarne, a sam diabeł zawsze chce małpować Boga, dlatego też rości sobie urojone prawo do określania samego siebie: „bogiem”. Interesujące jest to, że wszystko odbywa się w zetknięciu z prezydentem Obamą.

Czy ma to oznaczać, że antychryst będzie wywodził się z rodu Obamy? A może będzie on prezydentem USA? Lub też „wielkim” politykiem? Jestem pewien iż to nie jest przypadek. Dalej dostrzegamy pod butem Obamy monetę, co symbolizuje wielki krach finansowy. A zatem początkiem „nowej ery antychrysta”, będzie „wielki krach finansowy”, „upadek systemu finansowego”. Co dziś nam oferują „możni tego świata”? A no „Wielki Reset” finansowy. Przypadek?

Widzimy dalej pot spływający z czoła Obamy, co wskazuje na strach i lęk, przed tym co ma nastąpić. Nawet on, prezydent Obama, który tańczył jak mu zagrano, śmiał się wtedy, kiedy mu nakazano, w pewnym momencie przejrzał na oczy i dostrzegł ogrom nadchodzącego zniszczenia. Gdy scena ta przemija, jak gdyby wychodzimy z pomieszczenia w którym dotąd „trzymał nas film”, a naszym oczom ukazuje się zimowa sceneria. Spójrzcie:

Widzimy potężną zimę, zaspy, w domyśle silny mróz, gdyż okna są pokryte szronem. W tym przypadku interpretowałbym to w taki sposób, że główne uderzenie w ludzkość nastąpi zimą. Z resztą z pewnością zauważyliście, że to właśnie zimą „możni tego świata” najbardziej gnębią ludzkość, w ostatnich latach. W tej kwestii pewien snop światła na całą sprawę rzuca fragment listu Świętego Ojca Pio do Komisji Heroldsbach:

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne.

Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.”

I wizja „Trzech Dni Ciemności” jaką Ukazała Matka Boża siostrze Łucji:

Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłamstwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie kara słuszna i nieodwracalna. Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce.

To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi. Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieję i uwierzą Mym słowom, niech się niczego nie boją, bo ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości.”

W kolejnym momencie animacji naszym oczom zostaje ukazana poszarpana na wietrze flaga USA, co nawiązuje do upadku tego imperium, które rozpoczęło drogę samozagłady w momencie ataków z 11 września 2001 roku na WTC. W tle widzimy potwierdzenie tych słów, w postaci walących się bliźniaczych wież World Trade Center. Bardzo ważnym przy tej okazji jest to, aby zrozumieć, że wieże walą się od wybuchów, które systematycznie po sobie następują, a nie od uderzenia samolotów. Spójrzcie:

11 września 2001 roku dwa samoloty dosłownie zaparkowały w wieżach WTC, kompletnie znikając zaraz za ścianą budynku. Rzekomo całkowicie się roztopiły w płonącym paliwie, dosłownie wyparowały, podobnie jak samolot, który rzekomo uderzył w Pentagon. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia czy filmy z tamtego tragicznego wydarzenia, by szybko zorientować się, że nawet tuż po uderzeniu w wieże, nie było widać, żadnej, nawet najmniejszej części samolotu.

Dlaczego? Ponieważ to nie były samoloty, lecz hologramy, a same wieże zostały wyburzone przy pomocy zdetonowanych ładunków wybuchowych. Możliwości tajnych technologii przewyższają naszą wyobraźnię. Już Albert Einstein zauważył że: ,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.’’ W przypadku tak zwanych ataków terrorystycznych na WTC z 11 września, doszło do globalnego efektu placebo.

Wmówiono współczesnemu światu, że za atakami na WTC stoi terrorysta z Afgańskiej jaskini, który dokonał udanego ataku na najbardziej zabezpieczone państwo globu w samym jego sercu. Dodatkowo należy zauważyć, że jakiś „dziennikarzyna”, dotarł do Bin Ladena i przeprowadził z nim rzekomy wywiad, w którym ten rzekomo przyznaje się do ataków. Paradoks? CIA, FBI i wiele innych tego typu agencji poszukuje Bin Ladena, jednak bez skutecznie, natomiast pierwszy lepszy „dziennikarzyna” od tak wjeżdża prosto do jaskini Bin Ladena.

Szanowni Państwo, nawet gdyby wieże WTC były zbudowane z masła a nie ze zbrojonej stali, betonu i hartowanego szkła, to zgodnie z prawami fizyki uderzenie wyglądałoby inaczej niż to, które widział świat. Znaczna część z wbijających się samolotów w wieże pozostałaby na zewnątrz, opadając u podstawy WTC. Tutaj natomiast samoloty dosłownie parkują w środku a następnie znikają.


Przeczytaj również:

Prorocza Animacja „I, Pet Goat II” Cz.1: cała ta produkcja opowiada o nadejściu Antychrysta i jego „marionetkach”.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Jeśli chodzi o jabłko upadające pod stopami Baracka Obamy mam osobistą, własną teorię. Otóż w momencie, gdy to się dzieje prezydenta zaczyna dopadać przerażenie bowiem z jabłka (grzechu, nieprawości) rozkwita kwiat lotosu (fałszywa niewinność). Moim zdaniem zakończenie prezydentury Obamy jest jednocześnie dniem narodzin Antychrysta. Barack Obama zakończył urząd prezydenta 20 stycznia 2017, więc w moim mniemaniu rok 2017 jest rokiem kiedy fałszywy zbawiciel przyszedł na świat. Obecnie jego ludzkie ciało ma 5 lat (nie mylcie z duchem Antychrysta, który jest na Ziemi dużo, dużo dłużej. Co ciekawe… III wojna światowa według przepowiedni ma trwać 27 lat i rozpocząć się zimową porą. Śmiem sądzić że rozpęta ona się na dobre w niedalekiej przyszłości (pomęczą Nas teraz jeszcze epidemią) a potem jak zwykle temat się uciszy na rzecz wojny. Do meritum, o co mi dokładnie chodzi – jeżeli wojna by wybuchła za mniej więcej rok zimą to w momencie zakończenia jej Antychryst miałby 33 lata… Przypadek? Zupełnie jak Jezus w chwili swojej śmierci. A, że ma pochodzić ze wschodu, a nie zachodu śmiem przypuszczać, że będzie on podobnie tego samego pochodzenia, co Chrystus. Zatem uważam, że zbieżność byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy i narodzin/rozkwitu zła (czyt. Antychrysta) nie jest przypadkowe, tym bardziej że znajomość Biblii wskazuje nam, że będzie chciał wywołać u Nas zgubne złudzenie, że to nasz Pan i wielu w to uwierzy i za nim będzie podążać ku zgubie. Mogę się mylić, ale dzielę się swoim przypuszczeniem, tym jak ja to rozumiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *