Prorocza Animacja „I, Pet Goat II” Cz.4: „coś” uderza w wierzchołek największej z piramid, niszcząc go oraz całą piramidę.

Udostępnij

Scena końcowa to deszcz meteorytów od strony słońca, w kierunku naszej planety. Zatem zjawiska kosmiczne, które mają się dziać w czasie wielkiego ucisku. Sama natura zbuntuje się przeciwko antychrystowi. Natomiast interesujące jest to, że w oddali widzimy trzy piramidy. „Coś” nadlatującego od strony słońca w pewnym momencie uderza w wierzchołek największej z piramid, niszcząc go oraz całą piramidę.

No dalej! Dalej! Dajmy im show!” Lub też: „Muszą być ogłupieni i zadowoleni, jak będą ogłupieni i zadowoleni to i my zadowoleni będziemy!” Jakie motto mediów głównego nurtu można jeszcze wyłuskać? A no: „Nic nie możesz zmienić, pogódź się z tym i wykonuj polecenia!” W palecie odnajdziemy również: „Nie zadawaj trudnych pytań, trzymaj się od nich z daleka i biernie obserwuj jak świat, który znasz płonie”.

Poziom intelektualny w mediach głównego nurtu, określanych również mediami: „głównego ścieku”, nie tyle sięgnął dna, ale przebił je głową swoich prowadzących. Poziom powyższych mediów musi być zatrważająco niski aby media te ciągnęły w dół, każdego kto będzie je oglądał. Dlatego właśnie w powyższych mediach nie spotkacie się z interpretacją filmu: „I, pet goat II”. Film ten jest niebezpieczny, ponieważ może stanowić katalizator przejrzenia na oczy. Do tego w mediach „głównego ścieku”, nigdy ale to nigdy dojść nie może!

Dlatego jest rzeczą niezwykle cenną to, że istnieją media niezależne, które nie boją się dotykać trudnych a czasem i egzystencjalnych pytań. Bez nich nasza cywilizacja, już dawno zapadła by się sama pod ciężarem własnej głupoty. To jeszcze nie nastąpiło i nadal istnieje ratunek, nadal. Szanowni Państwo, dziś kolejna odsłona cyklu poświęconego animacji: „I, pet goat II”. Zatem zasiądźcie wygodnie i czytajcie, interpretujcie, wyciągajcie wnioski.

Część III zakończyliśmy na pojawieniu się „łodzi z antychrystem”. Co dalej? Dalej do tej łodzi same wpadają ryby, zatem symbol chrześcijan. Czyli wielu chrześcijan zostanie zwiedzionych i umrze pod stopami antychrysta. Chwile wcześniej dobitnie ukazane zostaje naszym oczom, że owa postać na łodzi posiada czarną aureolę, co interpretuje jako kolejny znak iż mamy do czynienia z antychrystem.

Następnie ukazuje się nam obraz wieży uwieńczony krzyżem, co kieruje nasz wzrok ku Kościołowi Rzymsko Katolickiemu, do samego Watykanu. Jest to trudny moment, ponieważ zawiera wiele symboli i ogrom przesłania. Widzimy również dłoń, która pojawia się w chmurach a która oświetla wnętrze wieży. Może to oznaczać Boską interwencję i ujawnienie wszystkich kłamstw i nieprawidłowości, jakie „zagnieździły” się w Kościele. Spójrzcie:

A teraz chciałem przytoczyć interpretację Piotra NVS, w kwestii powyższej:

Kadry o papieżu Benedykcie XVI, który został uwięziony w wieży. Zwróćcie uwagę, iż jest ona penisem leżącego mężczyzny, a papież ma kobiece piersi i krew w kroczu, co nawiązuje do utraty dziewictwa, czyli wprost do dzieci.

Innymi słowy, masoneria zmusiła papieża do abdykacji i zamknęła w areszcie domowym, szantażując go, że jeśli tego nie zrobi i nie ustąpi miejsca ich człowiekowi, to oni ujawnią wszystkie, absolutnie wszystkie skandale seksualne księży, w tym te najgorsze, to jest pedofilskie i homoseksualne.

Skala tego procederu jest tak ogromna (tak zwana «lawendowa mafia»), że gdyby to zrobili, to Kościół Katolicki natychmiast by upadł. Papież Benedykt poprzez swoją abdykację «kupił nam trochę czasu», co nie zmienia faktu, że oni i tak te wszystkie fakty ujawnią niebawem opinii publicznej, aby zadać śmiertelny cios Katolicyzmowi.

Tak to właśnie rozegrali, przez 100 lat wciskali nam dewiantów do seminariów, prowadzili i wspierali ich, mając na nich haki, teczki i całe dossier, a teraz ich «wszem i wobec» zdemaskują i nikt nie będzie wnikał w to, że to tylko kilkaset (promil stanu kapłańskiego) zgniłych jaj w sutannach, podrzuconych nam celowo i z premedytacją przez masonów, gdyż cały świat natychmiast postawi znak równości pomiędzy seksualnymi zboczeńcami, a wszystkimi kapłanami i zacznie się palenie kościołów, linczowanie wszystkich księży i zakonników.

Tak, iż Chrześcijanie (Katolicy) przestaną się przyznawać do swojej wiary, aby nie być posądzonymi o sprzyjanie dewiantom i zbrodniarzom seksualnymi. Tak oto, wielki ucisk dla Chrześcijan jest już «w drzwiach».”

Kolejna scena to pojawienie się antychrysta, które to pojawienie się czy też ujawnienie, niszczy dotychczasowy porządek rzeczy. Całe zastępy urzędników w garniturach i krawatach (na usługach zła, bardziej lub mniej świadomie), rozpływają się niczym dym, wobec nowej siły, to jest antychrysta. Można napisać, że wykonali już swoje zadanie i znaczna część z nich nie będzie już potrzebna. Spójrzcie:

Dalej widzimy postać, która całkowicie wyniszczona psychicznie przez telewizor, przez ogólne „pranie mózgu”, powstaje z ziemi i udaje się całkowicie ubezwłasnowolniona przed siebie, być może na wezwanie antychrysta. Śmierć gra przysłowiowego marsza, czyli żniwo jest ogromne, a ilość zniszczenia na planecie poraża. Następnie pojawia się postać odziana w biel, aczkolwiek tutaj zastanowiłbym się czy to aby nie jest „fałszywy prorok”. Spójrzcie:

Kolejne sceny to tancerz, który co chwila zmienia maski a ważnym jest to, aby zaznaczyć, że tańczy on w więzieniu. Tancerz symbolizuje różne religie świata, a fakt, że znajduje się w klatce, która powoli się zawala, oznacza, że wkrótce już te religie nie będą potrzebne, a ludzie będą musieli ostatecznie wybrać Chrystusa albo antychrysta.

Interesujące jest to, że tancerz tańczy blisko palącego się ognia a taki sam ogień stworzył antychrysta. Taki sam ogień płonie wewnątrz antychrysta. Zatem można wysnuć wniosek, że złudne religie świata (z wyjątkiem chrześcijaństwa) są bardziej lub mniej skażone przez zło, a co za tym idzie, w większym lub mniejszym stopniu ich wypaczenie ma swoje źródło w piekle. Gdy czas się wypełni, i antychryst nadejdzie, zwodnicze oddziaływanie „zgubnych religii”, będzie już całkowicie zbyteczne, to też ludzkość wszystkich narodów i religii, będzie musiała ostatecznie wybrać Chrystusa albo antychrysta. Spójrzcie:

Kolejna scena to już ukazanie naszym oczom pyska samego diabła, spod którego wypływa łódź z antychrystem. Zatem diabeł jest jego „patronem”. I w tym momencie antychryst otwiera oczy, jest w pełni przebudzony, ujawniony i może rozpocząć czas wielkiego ucisku chrześcijan. Bardzo ważnym jest także motyw nawiązujący do samego początku filmu. Otóż dookoła płynącej łodzi pojawiają się kwiaty lotosu, zatem symbol czegoś boskiego, symbol nowego początku (nowej ery). Spójrzcie:

Taki sam kwiat powstaje z upuszczonego jabłka, które turla się i zatrzymuje na stopie Obamy. Pęka na pół, i z nasienia, czarnego nasienia tworzy się kwiat lotosu. Obama to widzi, rozumie, i nawet jego to przeraża. Zatem ewidentnie nasieniem tym jest nasienie z którego pocznie się antychryst o czym pisaliśmy w części II, a co zostaje domknięte klamrą tutaj. Spójrzcie na kwiat lotosu z początku filmu:

Kolejne kadry to kadry nawiązujące bezpośrednio do katedry Notre-Dame. A pisząc konkretnie, do jej zniszczenia. Spójrzcie na kadr z animacji a następnie interpretację Piotra NVS w tej materii:

To była katedra Notre-Dame. Zobaczcie, jak w momencie, gdy antychryst przepływa obok niej, a ryby (symbol wyznawców Jezusa Chrystusa) padają mu do stóp, to w jego oczach pojawia się odbicie pożaru, a katedra właśnie płonęła, a nie waliła się w gruzy.

Ponadto, jej 1 wieża upadała w rzeczywistości tak, jak w bajce. Jeśli masoni nie mają wehikułu czasu, to zaplanowali nawet takie detale. I najważniejsze, gdy «antek» przepływa obok niej, to z jego czoła znika korona cierniowa, a gdzie był przechowywany jej oryginał w postaci relikwii? No właśnie w tej katedrze. Tylko dzięki Opatrzności Bożej i ofiarności francuskich strażaków udało się ją wtedy uratować z płomieni.

Przeczytajcie napisy, które odbijają się w oczach leżącego dziecka, to jest tego, które ma mózg «wyprany» przez telewizor. To globalny krach finansowy skorelowany w czasie z wojną na Bliskim Wschodzie. Oprócz monety upadek USA zapowiada jeszcze poszarpany sztandar tego państwa na początku filmu oraz zamach terrorystyczny na Statuę Wolności.

W jej koronie są tarasy widokowe dla turystów, a więc pewnie zginą ludzie, być może jakaś szkolna wycieczka. Wina zostanie zwalona na Iran i naród amerykański zażąda od kongresu i prezydenta perskiej krwi. To będzie «operacja fałszywej flagi», za którą będzie stał izraelski Mossad, aby wciągnąć USA do wojny z Arabami. Spójrzcie na światło, które oświeca tę statuę – układa się ono w kształt gwiazdy Dawida.”

Scena końcowa to deszcz meteorytów od strony słońca, w kierunku naszej planety. Zatem zjawiska kosmiczne, które mają się dziać w czasie wielkiego ucisku. Sama natura zbuntuje się przeciwko antychrystowi. Natomiast interesujące jest to, że w oddali widzimy trzy piramidy. „Coś” nadlatującego od strony słońca w pewnym momencie uderza w wierzchołek największej z piramid, niszcząc go oraz całą piramidę. Spójrzcie:

Interpretować możemy to jako zniszczenie „ukrytej ziemskiej władzy”. Zniszczenie „ukrytego rządu światowego”, który przygotowywał drogę dla antychrysta. W dalszej interpretacji możemy domniemywać, że zniszczony zostanie sam antychryst. To nie wynika z animacji, ale takie rozumowanie możemy podjąć opierając się na przekazie z Biblii.

Szanowni Państwo każdy kto chce obejrzeć omawianą przez nas animację, wystarczy że na serwisie YouTube, wpisze frazę: „I, pet goat II”, a wyświetli się mu film, trwający ponad siedem minut. Znając już naszą interpretację tej animacji, możecie obejrzeć go w pełni i zrozumieć, a także dostrzec rzeczy, których nam się nie udało.


Przeczytaj również:

Prorocza Animacja „I, Pet Goat II” Cz.3: globalny kryzys i pożoga wojenna, to fundament ujawnienia się antychrysta.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.