Przebudzenie Narodu Polskiego. UE ginie w oparach absurdu.


12 Przebudzenie Narodu Polskiego. UE ginie w oparach absurdu


,,Już za kilkanaście lat Francja czy Niemcy nie będą krajami Europejskimi w takiej formie jak dotychczas. Otóż dojdzie w tych państwach do wielkich przemian politycznych i kulturowych. Za naszą zachodnią granicą powstanie Micro Azja i nie jest to science fiction, lecz fakt potwierdzany przez wielu socjologów i badaczy (…)’’

Polskie społeczeństwo premiuje patriotyzm, przywiązanie do własnej tradycji, kultury. Polski Naród premiuje suwerenność Ojczyzny, działanie na rzecz jej rozwoju, poprawy życia zwykłych obywateli a nie tylko i wyłącznie tych, którzy przyporządkowani zostali do wąskiego grona beneficjentów władzy, kosztem pozostałej części społeczeństwa. Takie wnioski możemy wyciągnąć w dniu dzisiejszym na podstawie ostatnich wydarzeń i sondaży. To bardzo dobre informacje, gdyż jednoznacznie pokazują, że Polska jest Polską i nadal nią pozostanie dzięki Narodowi Polskiemu.

Aby uzasadnić to, co zostało napisane powyżej nie trzeba szukać daleko. Owa teza jasno i wyraźnie określona, nie jest czymś trudnym do obrony, to w zasadzie opis rzeczywistości. Owa rzeczywistość przebudzenia Narodu Polskiego miała miejsce już kilkanaście lat temu, kiedy do głosu coraz mocniej dochodziło młode pokolenie. Opary komunizmu upadają, macki tego krwawego ustroju także odpadają od łodzi, jaką jest Polska. To wszystko dzieje się dzięki postawie Polaków, którzy widząc to, co ma miejsce na zachodzie, nie chcą tego we własnej Ojczyźnie. A co tam się dzieje?

Chcą unicestwić Francję, aby utworzyć państwo muzułmańskie.

Ktoś powie, że to czysta propaganda a na zachodzie leżą kraje mlekiem i miodem płynące. Niestety, być może tak rzeczywiście było jeszcze kilkanaście lat temu, dziś sytuacja uległa diametralnej zmianie a wszystko przez błędną politykę UE oraz samą integrację, która sparaliżowała działania poszczególnych krajów członkowskich. Ich zdolność do szybkiego i autonomicznego działania przestała istnieć, pod naporem i naciskiem Komisji Europejskiej.

Jakie kraje ostały się w tym kotle szaleństwa i oparach absurdu politycznej poprawności? Otóż Polska i Węgry. Jednak ten sprzeciw sprawił, że nasze kraje stały się celem dla Unijnych agencji rządowych, dziś mamy do czynienia z niebywałym absurdem. Otóż polityków z Brukseli bardziej interesuje nasz kraj oraz Węgry aniżeli rosnąca fala nielegalnej imigracji, której bezpośrednim skutkiem są ataki terrorystyczne, gwałty, wzrost przestępczości, upadek kultury, cywilizacji, pozbawienie wielu Europejczyków pojęcia bezpieczeństwa i wolności.

Dziś UE walczy z Polską i Węgrami nie zwracając uwagi na koniec takich krajów jak chociażby Francja, Niemcy czy Włochy. Drodzy Czytelnicy nie oszukujmy się, tylko w prawdzie możemy dojść do rzeczywistych wniosków a te są jednoznaczne. Już za kilkanaście lat Francja czy Niemcy nie będą krajami Europejskimi w takiej formie jak dotychczas. Otóż dojdzie w tych państwach do wielkich przemian politycznych i kulturowych. Za naszą zachodnią granicą powstanie Micro Azja i nie jest to science fiction, lecz fakt potwierdzany przez wielu socjologów i badaczy.

Wyciekła lista ,,Sojuszników’’ G. Sorosa. Na liście 6 Polaków.

Polski Naród to fenomen na skalę światową, jedyny naród, który można w jakimś stopniu porównywać do Narodu Polskiego to Amerykanie, którzy także bardzo cenią sobie wolność, patriotyzm, dobro własnej ojczyzny, ich odrębność i kulturę. Oczywiście obecnie z tymi kwestiami Naród Amerykański ma problem a to ze względu na manipulację związaną z NWO, jednak u podstaw tego społeczeństwa rzeczywiście istnieją słowa Bóg, Honor i Ojczyzna.

Reasumując należy raz jeszcze podkreślić, że XXI wiek ofiarował Polsce przebudzenie. Coś, co może już w niedalekiej przyszłości sprawić, że nasz kraj stanie się potęgą, wzorem godnym naśladowania. Mało tego, sam Ojciec Klimuszko w swoich tekstach opartych na wizjach często podkreślał, że Polska w XXI wieku będzie mocarstwem, do którego ciągnąć będą inne narody w poszukiwaniu schronienia i ratunku. Czy to może się sprawdzić? Zastanawialiśmy się nad tym dziś w naszej redakcji i bardzo szybko doszliśmy do wniosku, że nie tylko może to się zrealizować, ale to już się realizuje na naszych oczach.

Naród Polski nie błaga o wolność, Naród Polski o nią walczy.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

  1. Naród Polski nie błaga o wolność, Naród Polski o nią walczy – to jest cecha narodu POLSKIEGO !!!

Comments are closed.