Przekonaj ludzi, że to co widzą, jest tym co mają zobaczyć, a będą twoi! Będą myśleć po twojemu i wyśmieją każde inne wytłumaczenie.

Udostępnij

Myślisz, że kto zniszczył dwie wieże World Trade Center? Stary „bida” Bin Laden, z jaskini w Afganistanie? Albo czy dalej wierzysz w bezobjawową pandemię COVID-19? Pojęcie „bezobjawowa choroba” nawet nie istnieje w medycynie! Ale to są „oni”, to ci sami co zatruwają nasze jedzenie, nasze napoje. Pij dalej Pepsi, podczas gdy odwrócony napis Pepsi daje nam „isded” czyli fonicznie: „nie żyje”.

Wszyscy wiemy, bądź przeczuwamy co tak naprawdę się zbliża, ale słowa nikt nie powie. Gdzie podziała się odwaga? „Banksterzy” kontrolują globalny pieniądz a przez to nie interesuje ich kto rządzi poszczególnymi państwami. „Banksterzy” kontrolują tak wielu z nas, ale o tym nie dowiesz się z mediów głównego nurtu. O tym nie poinformuje cię żaden „światowy celebryta” gdyż znajduje się on na „garnuszku możnych”, chociaż czasem sam sobie z tego faktu sprawy nie zdaje.

Tak więc „oni” zrobili sobie z ludzkości „nowoczesnych niewolników”. Większość żyje z głową w chmurach, żyje w „oparach absurdu” nazwanych „rzeczywistością”. Żyją sobie w tym „matrixie”, łażą to tu to tam i nie zbudzą się, no chyba, że już po śmierci w grobie, gdy de facto będzie za późno. To też musimy być gotowi nim będzie za późno. Musimy być gotowi aby powstać, aby wreszcie powiedzieć NIE!

Dziś zatruwa się powietrze, spójrz w niebo a dostrzeżesz liczne smugi chemtrails, które niczym kraty zamykają nas w chorobotwórczym więzieniu. „Armia Szatana” daje ludzkości do zrozumienia, że: „Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.” Tak to się właśnie odbywa.

George Bush czyli wnuk Aleister’a Crowley’a, wiedziałeś o tym? On i jemu podobni sprawiają, że „wróg ludzkości” jest de facto wszędzie, to jest dookoła ciebie. Na przykład fluor w wodzie, który stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Wiedziałeś o tym? Odpowiesz: „fluor jest w paście do zębów a żyjemy”. A ja na to Ci powiem: „pasty do zębów nie połykasz, a wodę fluoryzowaną już tak”.

Ci wszyscy rządzący „obdarowują nas” tymi rzeczami i wiele więcej. Okłamują nas, zwodzą, obiecują obiecywać, a ludzkość nadal wierzy w swoje prawo politycznego sprzeciwu. Ludzkość nadal wierzy w brednie nauczane w szkołach, na przykład na jednej lekcji uczą się o ewolucji a na kolejnej o stworzeniu przez Boga. Nikomu ta schizofrenia nie przeszkadza a nam rosną kolejne pokolenia „ogłupiałych małp” z tytułami magistra, doktora i jeszcze innego profesora.

Kto tak naprawdę wybudował piramidy? Czym był Biblijny Potop? Kto to są upadłe anioły i biblijni giganci? Tę wiedzę skrywają dla siebie i ją „pożerają” ci tak zwani „możni tego świata”. Ta wiedza nie jest dla ciebie, ty masz uważać że to teoria spiskowa, bo przecież tak „tłuką ci do głowy” media głównego nurtu. Czyż nie? A spróbuj się im tylko sprzeciwić a od razu zostaniesz „zrównany z błotem”. Tylko spróbuj!

Myślisz, że kto zniszczył dwie wieże World Trade Center? Stary „bida” Bin Laden, z jaskini w Afganistanie? Albo czy dalej wierzysz w bezobjawową pandemię COVID-19? Pojęcie „bezobjawowa choroba” nawet nie istnieje w medycynie! Ale to są „oni”, to ci sami co zatruwają nasze jedzenie, nasze napoje. Pij dalej Pepsi, podczas gdy odwrócony napis Pepsi daje nam „isded czyli fonicznie: „nie żyje”.

Ptasia grypa? Świńska grypa? Jak długo jeszcze będą wodzić nas za nos? Jak długo jeszcze ludzkość pozwoli sobie na prowadzenie na rzeź? Ta tak zwana szczepionka na POLIO, doprowadziła wiele dzieci w Afryce do grobu, lub powodując nowotwory, a to raczej nie pomaga nikomu… No… Prócz koncernom farmaceutycznym. Wierzcie mi lub nie, ale identyczna sytuacja będzie w przypadku tych tak zwanych szczepień na COVID-19, poczekajmy tylko kilka lat.

Czy wiecie również czym jest Bohemian Grove? To tam przywódcy światowi przyodziani w habity gromadzą się i składają ofiary z dzieci. Tego typu organizacji tajnych i mniej tajnych jest więcej a panem tam jest sam Lucyfer. O to kim są ci ludzie. „Oni” stworzyli, wyprodukowali i zainstalowali prawie w każdym domu „hipnotyzerskie pudełko”. To „hipnotyzerskie pudełko” ciągle powtarza nam w co mamy wierzyć i co jest prawdą.

A teraz wiedz, że jeśli mógłbyś przekonać ludzi, że to co widzą, jest tym co mają zobaczyć, to tacy ludzie są już twoim! Będą myśleć po twojemu i wyśmieją każde inne wytłumaczenie, bo przecież oni wiedzą…! To też ja i Ty. MY WSZYSCY musimy: ,,czasem się wkurzyć, czasem musimy sobie powiedzieć, że: «jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość.» Musimy otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’


Przeczytaj również:

Aaron Russo ujawnia rozmowę z Nicholasem Rockefellerem. Mowa w niej o władzy nad ludzkością przy pomocy chipów RFID.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. commons.wikimedia.org


 

This article has 1 Comment

  1. ” Z RZECZY ŚWIATA TEGO POZOSTANĄ DWIE, DWIE TYLKO : POEZJA I DOBROĆ I WIĘCEJ NIC”. C. K. Norwid

    Ani w życiu osobistym, ani w historiach świata nie ma przypadkowości. Każdy z nas z osobna, jak i ogól ludzi, aby spełnić przeznaczenie życia – ROZWÓJ, musi przejść przez dobro i zło, wtedy pojmie to, co powiedział Norwid. Wielu z nas zaczyna rozumieć: dzisiaj trwa walka o duchowość i to kulminacyjny punkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.