Przesłanie z Medjugorie: „Wojna rosyjsko- ukraińska przerodzi się w bardziej groźną i rozleje się na cały świat”. Nie lękaj się ale módl!


Dodatkowo kapłan o którym mowa, prosił mnie abym przekazał wam prośbę, to jest abyście o 18:30 gdziekolwiek będziecie, gdziekolwiek byście się nie znajdowali wówczas, to zjednoczcie się w modlitwie i zmówcie wówczas trzy razy „Zdrowaś Mario” aby w ten sposób pomóc Naszej Pani by wstawiała się za nami u Boga, naszego Pana o pokój. Nie wahajcie się odpowiedzieć na to wezwanie, bardzo was o to proszę i już teraz z góry dziękuję, każdemu kto odpowie na nie. Bóg Zapłać!

Szanowni Państwo jak z pewnością wiecie oraz rozumiecie, żyjemy w czasach bardzo nietypowych, w mojej opinii są to zdecydowanie czasy ostateczne. Oczywiście nie każdy z Was musi się z tym zgadzać, jednak taka a nie inna jest moja opinia. No więc żyjemy w czasach ostatecznych, które wchodzą w kulminacyjny moment, może on trwać lata a nawet dziesięciolecia, jednak to już się zaczyna.

W tym wszystkim nie chodzi o to aby się bać, w żadnym wypadku. Jako ludzie wolni i chrześcijanie nie powinniśmy popadać w strach oraz tego typu negatywne emocje. To jest w zupełności niepotrzebne a nawet bezowocne i bezzasadne albowiem naszym Mistrzem Jest Jezus Chrystus to Jest Bóg- Człowiek, który Jest Bogiem Żywym i Jest ponad tym wszystkim, dlatego czegóż mielibyśmy się obawiać? A jeżeli już miałbym się czegoś obawiać to tylko tego by nie obrazić Boga oraz nie zaprzepaścić Jego planów względem mojej osoby.

Dobrze Kochani, Piszecie do nas w ostatnim czasie wiele wiadomości z zapytaniem co robić? Jak się zachowywać? Dziś po części postaramy się odpowiedzieć na te wątpliwości. ALE podkreślam to raz jeszcze ALE bez względu na nasze ludzkie rozumowanie musimy pamiętać o jednym i najważniejszym a mianowicie: ,,Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.’’ Jan3:16.

Nie bój się, nie myśl o tym co będzie za rok czy dwa lata. Bądź gotów na dzień dzisiejszy, ufaj Bogu, ufaj Jego Błogosławieństwu nad tobą i twoją rodziną. Módl się, rozmawiaj z Bogiem w zaciszu swojego serca i raz jeszcze NIE BÓJ SIĘ. Jako chrześcijanie nie mamy się czego obawiać albowiem już zwyciężyliśmy a życie nie kończy się tu i teraz. Gdyby tak było to gdzie w tym wszystkim sens? Stoimy po stronie Jezusa a więc Zwycięzcy , czegóż chcieć więcej? To też z tą myślą róbmy swoje i nie bójmy się, Bóg jest z nami.

To tyle tytułem wstępu, a teraz dwa cytaty. Pierwszy to fragment wypowiedzi Prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki: „Widzicie, co robią ci szaleni Polacy. Już zaprosili gościa zza oceanu (prezydenta USA Joe Bidena – przyp. red.). Zaczynają karmić go historiami, mówiąc: «Stwórzmy stutysięczne siły pokojowe i przywieźmy je przez Lwów na Ukrainę». Czy wy nie rozumiecie, że to jest III wojna światowa? Taką opinie wyraził Białoruski dyktator.

Szanowni Państwo interpretację tych słów pozostawiam już Wam, sądzę, że pokazują one w jakim „pacie” tkwimy i co może po jego „rozwiązaniu” wyniknąć. Napiszę jednak, że po mimo tego, że cała ta wojna jest całkowicie „dziwna” pod każdym względem i trudno wysnuć jakieś ostateczne wnioski to mam jedno silne przeczucie. Po pierwsze Rosja jest gotowa na wszystko a Ukraina stanowi jedynie przyczółek, tego co ma zaistnieć. Stąd Putin na Ukrainę wysyła taką a nie inną armię i sprzęt wojskowy.

I po drugie szeroko pojęty zachód z USA na czele, pcha nas do wojny, mało tego, próbuje się zainicjować pretekst, który postawi Polskę jako inicjatora możliwej III wojny światowej. To bardzo zła sytuacja a do tego nasi rządzący zdają się być całkowicie ślepi. I teraz drugi cytat, który dziś „wpadł w moje ręce”. Jest to przesłanie z Medjugorie, które otrzymałem od księdza z Kanady, który zna Ivana (jednego z widzących) z Medjugorie. Spójrzcie co Mówi do nas Matka Boża:

Wojna rosyjsko- ukraińska przerodzi się w bardziej groźną i rozleje się na cały świat. Aby temu zapobiec trzeba, aby ludzie natychmiast odpowiedzieli i zaczęli intensywnie modlić się i aby księża otworzyli drzwi Kościołów i zaprosili swoich parafian, aby się modlili, modlili, modlili… A szczególnie prosiła aby odmawiać różaniec.”

Dodatkowo kapłan o którym mowa, prosił mnie abym przekazał wam prośbę, to jest abyście o 18:30 gdziekolwiek będziecie, gdziekolwiek byście się nie znajdowali wówczas, to zjednoczcie się w modlitwie i zmówcie wówczas trzy razy „Zdrowaś Mario” aby w ten sposób pomóc Naszej Pani by wstawiała się za nami u Boga, naszego Pana o pokój. Nie wahajcie się odpowiedzieć na to wezwanie, bardzo was o to proszę i już teraz z góry dziękuję, każdemu kto odpowie na nie. Bóg Zapłać!


Przeczytaj również:

Putin udaje słabość by ostatecznie zmiażdżyć Ukrainę? W tle antychryst, III wojna światowa i atak Chin na Rosję zgodnie z III Tajemnicą Fatimską.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

This article has 3 Comments

 1. @Robko
  Przeczytaj cały fragment, co znaczy, że Jezus jest pośrednikiem:

  „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie.”

  Inny fragment: „I dlatego jest pośrednikiem Nowego Przymierza, ażeby przez śmierć, poniesioną dla odkupienia przestępstw, popełnionych za pierwszego przymierza, ci, którzy są wezwani do wiecznego dziedzictwa, dostąpili spełnienia obietnicy.”

  Inny fragment: „do Pośrednika Nowego Testamentu – Jezusa, do pokropienia krwią, która przemawia mocniej niż [krew] Abla.”

  Tu też ciekawy fragment:
  „Teraz zaś otrzymał w udziale o tyle wznioślejszą służbę, o ile stał się pośrednikiem lepszego przymierza, które oparte zostało na lepszych obietnicach.”

  Jezus jest nazywany pośrednikiem lepszego przymierza, a na czym to przymierze polega?

  „Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza,”
  Czemu mamy pić Jego krew? „bo to jest moja krew Przymierza”

  Powyższe fragmenty wprost wskazują, że przymierze Jezusa polega na ofierze złożonej za nas.

  „Położysz na każdym stosie trochę czystego kadzidła – to będzie pamiątka chleba, ofiara spalana dla Pana. Każdego szabatu przygotują to przed Panem jako dar nieustanny od Izraelitów, jako wieczne przymierze. To będzie dla Aarona i dla jego synów. Będą to jedli w miejscu poświęconym. Jest to rzecz najświętsza dla niego spośród ofiar spalanych dla Pana. Ustawa wieczysta».”

  Nie jestem teologiem, mam z porównaniu z nimi malutką wiedzę, ale nie mam problemów z znalezieniem takich rzeczy,

  Wejdź na Biblię i rubryce” szukaj” wpisz „przymierze” „pośrednik” itd.

  1. Chcesz Krzysztof powiedzieć, że Maryja jest pośrednikiem, tak jak naucza się w kościele rzymskokatolickim i jak istota w wielu 'objawieniach’ sugeruje? Poprzez różaniec? Serio? Czyli długie wierszyki, powtarzane w kółko jak jakieś zaklinanie? W dodatku 10x ku 'Marii’ a 1x ku Bogu Ojcu? Czyż nie czytamy:

   Mat 6:5-9
   „A gdy się modlisz, nie bądź jak obłudnicy. Oni bowiem chętnie modlą się, stojąc w synagogach i na rogach ulic, aby ludzie ich widzieli. Zaprawdę powiadam wam: Odbierają swoją nagrodę. Ale ty, gdy się modlisz, wejdź do swego pokoju, zamknij drzwi i módl się do twego Ojca, który jest w ukryciu, a twój Ojciec, który widzi w ukryciu, odda ci jawnie. A modląc się, nie bądźcie wielomówni jak poganie; oni bowiem sądzą, że ze względu na swoją wielomówność będą wysłuchani. Nie bądźcie do nich podobni, gdyż wasz Ojciec wie, czego potrzebujecie, zanim go poprosicie. Wy więc tak się módlcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech będzie uświęcone twoje imię.” … i dalej…

   Czyli Jezus wskazał Ojca jako Boga do którego nalezy zwracać się z modlitwą, powiedział aby się nie modlić zbyt długo i aby nie robić tego na pokaz.

   Nie wiem jak można nie zrozumieć słów: „Jeden bowiem jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus”? (1Tym 2:5)

   Maryja, ta prawdziwa matka Jezusa była grzesznicą tak samo jak każdy człowiek poza Jezusem o czym czytamy w Biblii w różnych miejscach, ale tu zwrócę uwagę na słowa samej Marii:

   „Wtedy Maria powiedziała: Wielbi moja dusza Pana; I rozradował się mój duch w Bogu, moim Zbawicielu; Bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy. …” (Łuk 1:46-48)

   Czyli jako grzesznica nie może być 'niepokalaną’ jak naucza ta instytucja religijna.

   Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na słowa o tym kto jest dobry, kiedy to Jezus nawet o sobie tak nie myśli a jedynie Ojca wskazuje jako dobrego:

   „A oto pewien człowiek podszedł i zapytał go: Nauczycielu dobry, co dobrego mam czynić, aby mieć życie wieczne? Lecz on mu odpowiedział: Dlaczego nazywasz mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko jeden – Bóg. …” (Mat 19:16-17)

   Skoro jedynie Bóg Ojciec jest dobry, to niby jak Maryja miałaby się równać z Bogiem?

   Dodatkowo, warto zwrócić uwage na słowa mówiące kto jest oredownikiem, bo akurat nie żadna 'Maryja’ jak chciała by ta istota w modlitwie: „Zdrowaś Święta Królowo”, gdzie nazywa się ją: „łaskawą orędowniczką”

   „Moje dzieci, piszę wam to, abyście nie grzeszyli. Jeśli jednak ktoś zgrzeszy, mamy orędownika u Ojca, Jezusa Chrystusa sprawiedliwego.” (1Jan 2:1)

   Swoją drogą strasznie tej istocie zalezy na tym wychwalaniu samej siebie, skoro tak ciągle woła o te różańce w których się zwraca do niej dziewięć razy więcej niż do Ojca!

   Jakby tego było mało, ta cała 'królowa nieba’ jest w Biblii wspominana negatywnie:

   „I odrzucę was sprzed swego oblicza, jak odrzuciłem waszych braci – całe potomstwo Efraima. Ty więc nie módl się o ten lud i nie zanoś za niego ani wołania, ani modlitwy i nie nalegaj na mnie, bo cię nie wysłucham. Czyż sam nie widzisz, co robią w miastach Judy i na ulicach Jerozolimy? Synowie zbierają drwa, ojcowie rozniecają ogień, a ich żony ugniatają ciasto, aby robić placki dla królowej niebios i wylewać ofiary z płynów innym bogom, aby mnie do gniewu pobudzać. Czy to jest przeciwko mnie, że mnie do gniewu pobudzają? – mówi PAN. Czy nie raczej przeciwko nim, ku ich własnemu pohańbieniu?” (Jer 7:15-19)

   Przy okazji warto zauważyć, że Bóg Ojciec jest Panem Nieba i Ziemi ajk czytamy:

   „Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, ten, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką.” (Dz 17:24)

   To oczywiscie nie wszystkie istotne aspekty tego tematu, ale chyba dość jasno pokazana, aby się zastanowić kim może być ta za każdym razem inna istota (czarna madonna, maryja panna, zawsze dziewica, matka boża (sic! Stworzenie moze zrodzić Stwórcę? – Kompletne niezrozumienie Jezusa człowieka), matki boże siewne, gromnicze, częstochowskie, itd itp…

   Tak więc w swoim wywodzie z sarkastycznym zakończeniem raczej wcale nie odniosłeś się do tematu JEDYNEGO POŚREDNIKA a tylko spróbowałeś odwrócić kota ogonem.

   Życzę Ci Krzysztof czytania Biblii z pomocą Ducha Świętego a nie z pomocą ludzi, bo ci zwodzą. Sam też jestem człowiekiem a więc sam zagłęb się w te cytaty i być może otworzą się Tobie oczy na prawdę, bo ten temat jest bardzo niebezpiecznym zwiedzeniem niestety i to opartym na naukach ludzkich i tradycji instytucji pogańsko-religijnej (rzymsko-katolicki).
   Niech Ci Pan błogosławi.

 2. Pewnie znowu skasujesz mój komentzarz, ale czy to nie Jezus jest jedynym pośrednikiem pomiedzy człowiekiem a Bogiem Ojcem? (1Tm 2:5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *