Przestępstwa seksualne w Hollywood, Watykanie, polityce i przemyśle wojskowym.,,Kiedy mówisz o naprawdę elitarnych poziomach nadużyć seksualnych, to używasz słowa gra, które jest w gruncie rzeczy szantażem. W ten sposób mogą Cię później zniewolić i robić z tobą, co zechcą, stają się twoimi właścicielami. Tak właśnie działa ten system, chcą oni mieć skompromitowanych ludzi, ponieważ tacy ludzie są łatwymi do kontrolowania. Wiele osób idzie w to, ponieważ jest gotowych zrobić wszystko dla sławy i pieniędzy. Spójrzcie na rodzinę Rothschildów im wyżej idziesz, tym bardziej dostrzegasz patologię. To naprawdę boli w tej sytuacji, ponieważ wielu ludzi rodzi się w ten sposób, dorastają w patologii i są wykorzystywani.’’

Isaac Kappy.

Jest rzeczą szokującą to, jak wiele faktów wyszło na jaw w związku z fizycznym i seksualnym wykorzystywaniem dzieci w obrębie globalnej elity. Wielkie cztery obszary, w których działalność ta wydaje się obecnie najbardziej rozpowszechniona, to przede wszystkim polityka, Watykan, wojskowy kompleks przemysłowy i wnętrze Hollywood. W obrębie każdej z powyżej wymienionych sekcji można znaleźć wiele przykładów tego haniebnego procederu.

W polityce, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat, informacje docierają do głównego nurtu, jak nigdy przedtem, jednym z przykładów może być fakt, że raport NBC posłużył się Hillary Clinton do zatuszowania pedofilskiego pierścienia w sercu Departamentu Stanu. Mimo tych zabiegów informacje wypłynęły do opinii publicznej. Inny przykład dotyczy wysokiego rangą urzędnika politycznego, który twierdzi, że Hillary Clinton angażuje się w seks z nieletnimi, jednocześnie podkreślając jej bliskie relacje z Jeffreyem Epsteinem, który z kolei ma powiązania z rodziną królewską.

Aborcja sposobem na osiągnięcie sukcesu w Hollywood?

Jeśli chodzi o Watykan, to niestety tam zawsze dzieje się coś niepokojącego. Prawa ręka papieża, George Pell, jest w sądzie za napaść na tle seksualnym, a ogromny pierścień pedofilski, który został ujawniony w Rzymie ukazuje nam setki chłopców, którzy byli torturowani i wykorzystywani seksualnie. Jeśli chodzi o wojskowy kompleks przemysłowy, to tutaj trafiamy na Donalda Rumsfelda z DynCorp, prywatnego wykonawcę wojskowego powiązanego z handlem kobietami i dziećmi.

Jeśli chodzi o Hollywood, to być może tutaj właśnie widzimy najwięcej ujawnianych informacji, które wykraczają daleko poza Harveya Weinsteina i jego seksualne ataki na kobiety. W Hollywood mamy do czynienia z praktykami typu rytualnego, w których dzieci są nie tylko torturowane i wykorzystywane seksualnie, ale także zabijane. Były dyrektor FBI, Ted Gunderson, był jednym z, wielu którzy badali te zbrodnie. Dotarł on do szokujących dowodów na to, że pierścienie pedofilskie na poziomie elitarnym posługują się satanistycznymi praktykami, a zaangażowani ludzie w ten proceder są ,,podłączeni’’ do wyższych mocy, jak sam później zeznał.

Pedofilia, czyli jak chronieni są oprawcy a nie ofiara.

Najnowsze odkrycia w Hollywood, dotyczą między innymi aktorki Allison Mack, która została uznana za członka kultu satanistycznego. Dodajmy, że Allison pracowała na stanowisku kierowniczym, pracowała dla mężczyzny o nazwisku Keith Raniere, który prowadził firmę oferującą ,,programy sukcesów wykonawczych’’, cokolwiek to znaczy. Niemniej jednak Raniere jest oskarżony o gwałcenie dziewcząt w wieku 12 lat, uwięzienie kobiety przez 18 miesięcy i więcej, a obecnie przebywa w areszcie federalnym w Nowym Jorku.

Clare Bronfman została niedawno aresztowana i powiązana z tym samym kultem, co aktorka z Smallville Allison Mack. Clare jest filantropką, najmłodszą córką miliardowego filantropa Edgara Bronfmana, który był prezydentem Światowego Kongresu Żydów, a także jest bardzo blisko związany z Rothschildami. W przestępstwa na tle seksualnym z wykorzystaniem tajemnych rytuałów zaangażowanych jest wiele osób, ale ktoś zawsze musi wziąć na siebie winę, być może w celu ochrony pozostałych? Czasem trudno powiedzieć, co tak naprawdę się dzieje. Poniżej zamieszczamy tweet, którego autorką jest Sarah Ruth Ashcraft.

,,To ja w wieku 13 lat, w którym byłam, gdy @tomhanks kupił mnie od mojego ojca na seks jako oddzielną lalkę. Zastanawiam się, ile zapłacił? Zastanawiam się, ile $ $ $ mój ojciec zarobił za złamanie mojego umysłu i sprzedanie mojego ciała dziecka. Czy kiedykolwiek się dowiem?’’

Sarah Ruth Ashcraft wpis z 23 lipca 2018 roku.

W takich przypadkach rzeczy mogą być mylące i nigdy tak naprawdę nie możemy poznać pełnej prawdy ani tego, kto jest w to zaangażowany. Biorąc to pod uwagę, wiemy, że jest to rzeczywistość, a przymykanie oka i nie uczestniczenie w badaniu ani nie dochodzenie prawdy jest, co najmniej nieetyczne. Co więcej, milczenie oskarżonych nie pomaga, jeśli ktoś jest niewinny, powinien być w stanie jawnie wystąpić i otwarcie mówić w swojej obronie.

,,Kiedy mówisz o naprawdę elitarnych poziomach nadużyć seksualnych, to używasz słowa gra, które jest w gruncie rzeczy szantażem. W ten sposób mogą Cię później zniewolić i robić z tobą, co zechcą, stają się twoimi właścicielami. Tak właśnie działa ten system, chcą oni mieć skompromitowanych ludzi, ponieważ tacy ludzie są łatwymi do kontrolowania. Wiele osób idzie w to, ponieważ jest gotowych zrobić wszystko dla sławy i pieniędzy. Spójrzcie na rodzinę Rothschildów im wyżej idziesz, tym bardziej dostrzegasz patologię. To naprawdę boli w tej sytuacji, ponieważ wielu ludzi rodzi się w ten sposób, dorastają w patologii i są wykorzystywani.’’

Isaac Kappy.

Chodzi o to, że tak się dzieje i należy o tym rozmawiać, ponieważ handel i maltretowanie kobiet i dzieci w tych obszarach jest już faktem, co gorsza, osoby, które decydują się o tym mówić publicznie, mają duże problemy z przebiciem swojego przesłania do mediów głównego nurtu. Smutne jest to, że z całą cenzurą w Internecie nikt tak naprawdę tego nie dostrzega. Co ciekawe, gdy już dojdzie do wypłynięcia pewnych szokujących informacji to w takim momencie media głównego nurtu zawsze wydają się reagować i przedstawiać zupełnie inną narrację w celu ochrony swoich interesów.

S. Silverman zje płód dziecka by udowodnić, że nie jest to istota ludzka.

Drodzy Czytelnicy czas zapytać samych siebie, kim w gruncie rzeczy są nasi tak zwani idole? Dlaczego ich uwielbiamy, dlaczego są dla nas w pewnym sensie wzorcami zachowań? W jaki rodzaj działalności zaangażowani są nasi idole i czy aby naprawdę dbają o dobro ludzkości, dobro moralności? Prawda uderza w świat, we wszystkich obszarach, na których uwaga ludzkości wydaje się być skupiona. Prawda będzie nadciągać, nie da się jej powstrzymać.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com