Przewodniczący Likudu D. Danon mówi, że to „kwestia czasu”, zanim przywódca „wyjdzie z cienia” i zaprowadzi pokój.


Gdyby tylko Żydzi wierzyli swoim własnym prorokom, gdyby tylko wierzyli w pisma Mojżesza, ale niestety tak nie jest i z tego powodu wszyscy, z wyjątkiem kilku cennych dusz, zostaną wrzuceni w nadchodzący czas ucisku Jakuba. Wielu Żydów musi „narodzić się na nowo”, aby zrozumieć, że Prawdziwy Mesjasz już Przyszedł a Był Nim Jezus z Nazaretu, Bóg- Człowiek. Módlmy się za Żydów i Izrael.

Przewodniczący światowego Likudu Danny Danon mówi, że to tylko „kwestia czasu”, zanim przywódca „wyjdzie z cienia”, aby zaprowadzić pokój na Bliskim Wschodzie. Następnie używał już liczby mnogiej stwierdzając: „Odważni przywódcy wyjdą z cienia i zostanie osiągnięty pełny pokój między wszystkimi dziećmi Abrahama”. Danny Danon miał na myśli między innymi „Porozumienia Abrahamowe”.

Izrael i Żydzi łyknęli przynętę zwisającą na „haku czasów ostatecznych” w postaci wyżej wspomnianych „Porozumień Abrahamowych”, które najprawdopodobniej torują drogę dla „człowieka grzechu”, nazywanego również „antychrystem”. Nie wielu to rozumie, ale od tego punktu nie ma już odwrotu. Drodzy Czytelnicy na szczycie „Porozumień Abrahama” w Rzymie (początek grudnia 2022 roku), przewodniczący światowego Likudu Danny Danon przyznał, że Izrael jest przygotowany do przyjęcia Antychrysta.

Oni są przygotowani na niego, ponieważ wkrótce pojawi się on na scenie światowej. Inną kwestią jest to, na ile świadomy był Danny Danon gdy to mówił. Być może Danon nawet nie wie, że to powiedział, ale to powiedział i takie są fakty. Współcześni „Prorocy Antychrysta” ogłaszają jednym głosem nadchodzącego „mocarza”, który przyniesie pokój na Bliskim Wschodzie. „Mocarza” znanego po prostu jako „Asyryjczyk” czy też właśnie „Antychryst”. To są ich „Abrahamowe Porozumienia”.

Ponieważ mówicie: Zawarliśmy przymierze ze śmiercią i z krainą umarłych mamy umowę, więc gdy nadejdzie klęska potopu, nie dosięgnie nas, gdyż kłamstwo uczyniliśmy naszym schronieniem i ukryliśmy się pod fałszem.”

Księga Izajasza 28:15.

Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.”

1 List Świętego Pawła do Tesaloniczan 5:3.

Gdyby tylko Żydzi wierzyli swoim własnym prorokom, gdyby tylko wierzyli w pisma Mojżesza, ale niestety tak nie jest i z tego powodu wszyscy, z wyjątkiem kilku cennych dusz, zostaną wrzuceni w nadchodzący czas ucisku Jakuba. Wielu Żydów musi „narodzić się na nowo”, aby zrozumieć, że Prawdziwy Mesjasz już Przyszedł a Był Nim Jezus z Nazaretu, Bóg- Człowiek. Módlmy się za Żydów i Izrael.

Według Times of Israel, dziesiątki dyplomatów, liderów biznesu i naukowców zebrało się na Abraham Accords Global Leadership Summit, aby omówić sposoby rozszerzenia umów. Szczyt odbył się w Rzymie z udziałem przedstawicieli trzydziestu krajów: „Odważni przywódcy wyjdą z cienia i zostanie osiągnięty pełny pokój między wszystkimi dziećmi Abrahama (…) Modlimy się, aby nasiona, które dziś tu zasialiśmy, przerodziły się w bezprecedensowy globalny pokój i współistnienie dla przyszłych pokoleń”.

Brzmi to pięknie, te frazesy o „globalnym pokoju” i tak dalej. Niestety ale szatan jest zwodzicielem i potrafi doskonale oszukiwać człowieka. To o czym dziś piszemy, jest tego doskonałym dowodem. Oczywiście nie wszyscy dają się zwieść, ponieważ wielu świadomie służy szatanowi i pragnie jego panowania nad ludzkością. Zauważcie Szanowni Państwo, że im więcej mówi się o „pokoju i bezpieczeństwie” w mediach czy na międzynarodowych spotkaniach, to tego „pokoju i bezpieczeństwa” jest coraz to mniej. Ot taki dziwny paradoks.

Zatem należy raz jeszcze podkreślić, że zaiste „prorocze” jest stwierdzenie Danny’ego Danona, że czekają aż: „Odważni przywódcy wyjdą z cienia i zostanie osiągnięty pełny pokój między wszystkimi dziećmi Abrahama”. A także, że to tylko „kwestia czasu”, zanim przywódca „wyjdzie z cienia”, aby zaprowadzić pokój na Bliskim Wschodzie. Czyż więc ów „Mocarz”, już jest, a „oni” mają świadomość kto, to jest dokładnie? Możliwe, że tak właśnie jest.

Józef Flawiusz, starożytny żydowski historyk, miał interesującą teorię na temat Scytów i terenów, które oni zamieszkiwali. Stwierdził mianowicie, że ich ziemią był Magog, o którym jest mowa w Księdze Ezechiela w kontekście wojny „Goga i Magoga” oraz wydarzeń czasów ostatecznych. Część badaczy uważa, że Gogiem – „królem północy”, jest Władimir Putin, który wprawił w ruch tryby czasów końca.

Kiedy Rosjanie przejmą Krym, kroki Mesjasza będą słyszalne” – tak twierdzi słynny rabin Moshe Shternbuch duchowy przywódca „Eda Haredit”, wiceprzewodniczący sądu rabinackiego i bezpośredni potomek słynnego Gaona z Wilna. Zauważa on, że dzisiejsze południe Ukrainy i Rosji, a także Gruzję i Armenię, od VII wieku p.n.e. do 4 wieku n.e., zamieszkiwali Scytowie. Ich było więc północne wybrzeże Morza Czarnego. To oznaczałoby, że część Ukrainy i tereny na południe, są terenami Biblijnego „Magoga”.


Przeczytaj również:

Dlaczego Jared Kushner wygląda tak, jakby przygotowywał się do odegrania roli biblijnego Antychrysta?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 4 Comments

 1. Ćwiczenia symulujące atak izraela(z udziałem usa) na nuklearny iran odbyły się w tym roku. Prawdziwa wojna ma wybuchnąć w 2023.

 2. Droga Redakcjo, wiele razy zauważyłem również , że interesuje Was kwestia Goga i Magoga. Wasze interpretacje mogłyby być oczywiście słuszne , lecz Prawda jest zawarta w jednym z przekazanych Orędzi z Księgi Prawdy :

  18.03.2013, 19:35 – „Matka Boża: Podział na świecie, który zostanie wprowadzony przez Goga i Magoga rozdzieli rodziny na dwie części”

  Moje dziecko, nigdy nie wolno ci wątpić w znaczenie tej Misji ani pozwalać, aby ataki skierowane na ciebie odwróciły twoją uwagę od Mojego ukochanego Syna.
  To właśnie z powodu Miłości i Miłosierdzia mojego Syna, objawia On światu plany porwania dusz przed końcem czasu przez złego ducha. Ten przebiegły plan był opracowywany przez bardzo długi czas i zostanie wymierzony w dzieci Boże przez siły masońskie, które są wierne złemu duchowi.
  Niech nikt nie ma wątpliwości, co do proroctw objawianych wizjonerom i widzącym na przestrzeni wieków przeze mnie, waszą Matkę. Dzieci, nie możecie się bać. Powinniście raczej być pełni nadziei i radości gdyż czas na Nowe Niebo i Nową Ziemię jest bliski i dzieci Boże zostaną ostatecznie uwol-nione od zła, które każdy z was doświadcza przez całe swoje życie.
  Ten czas został przepowiedziany w Księdze mojego Ojca i z tego powodu musicie przyjąć Prawdę zawartą w Księdze Apokalipsy. Jeśli nie akceptujecie Księgi Apokalipsy danej Janowi, to nie możecie powiedzieć, że akceptujecie resztę Księgi – Najświętszej Biblii.
  Wiele z tego, co ma nadejść będzie trudne i bolesne, gdyż podział na świecie, który zostanie wpro.wadzony przez Goga i Magoga rozdzieli rodziny na dwie części. Nikczemne intrygi i podstępne plany, opracowane przez fałszywego proroka i antychrysta, będą największym oszustwem od czasu, gdy faryzeusze odrzucili mojego Syna. Gdy faryzeusze odrzucili mojego Syna, uniemożliwili przekazaniePrawdy dzieciom Bożym. To zmniejszyło liczbę wyznawców mojego Syna podczas Jego pobytu na ziemi i uniemożliwiło im stanie się chrześcijanami. Na prawdę tak samo będzie z tymi dwoma, którzy będą nosić obraz dobra, ale którzy wiele dzieci Bożych sprowadzą na manowce. Zaślepią wielu na Prawdę, gdy wprowadzone przez nich ogromne zmiany, w trakcie ich panowania, oderwą ludzi od Bożych Praw.
  Będą mówili dzieciom Bożym, że zło jest do przyjęcia i że pewne grzechy nie obrażają Boga. Ludzie uwierzą im i w rezultacie odwrócą się od Boga.
  Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby ich rządy były krótkie, aby Prawda zwyciężyła, i aby Kościół mojego Syna na ziemi mógł pozostać nienaruszony.
  Wasza ukochana Matka
  Matka Ocalenia

  Nasza Matka Boża, Królowa Nieba , ewidentnie w tym przekazie porównała Goga i Magoga do fałszywego proroka oraz antychrysta, a jak wiadomo – Fałszywym Prorokiem jest fałszywy papież Franciszek . I to on razem z Antychrystem niedługo będą odpowiedzialni za jedną światową religie i ogólnie przejmą przysłowiowe „stery”.

  Pozdrawiam

  1. Księgi prawdy powiadasz? To tam jest ta prawda najprawdziwsza? To niesłychane… Butów nie ściągam, już lecę po nią…

 3. Wszystkich zainteresowanych tematem Czasów Ostatecznych , Antychrystem i naszą niedaleką przyszłością – zapraszam do przeczytania Księgi Prawdy. Tylko ona rozszyfrowuje Księge Apokalipsy , co jest niezbitym dowodem na jej boskie pochodzenie :

  Jedno z wielu Orędzi dotyczące Antychrysta brzmi tak :

  23.08.2013, 14:09 – „Matka Zbawienia: Antychryst przy swoim ogłoszeniu zmian oświadczy, że jest pobożnym chrześcijaninem”

  Moje dziecko, jak bardzo chrześcijanie będą cierpieli, gdy choroba grzechu ogarnie cały świat kryjąc się za różnymi maskami. Istnieje zorganizowana próba zniszczenia chrześcijaństwa, a przybiera ona różne formy. Poznacie to po tym, że podczas, gdy chrześcijanie będą pozbawiani prawa do publicznego deklarowania swojej przynależności do Boga, to każda inna religia, która nie pochodzi od Boga będzie miała pozwolenie, aby to robić. Te inne wyznania otrzymają wielkie wsparcie, kiedy będą prosić o sprawiedliwość w imię swoich obywatelskich praw. Doprowadzi to do rozpowszechniania się grzechów, które są odrażające dla mojego Ojca. Ludzie będą zmuszani do akceptowania grzechu w swoich krajach, a sprzeciw chrześcijan wobec tych praw będzie uznany za przestępstwo. Chrześcijanie będą postrzegani, jako nieżyczliwi prawicowcy, nie respektujący praw człowieka wobec innych ludzi. Każda cecha pożądana w duszy, umieszczona tam przez mojego Ojca, będzie użyta jako przykrywka w ich wysiłku do usprawiedliwienia tej niegodziwości w waszych narodach. Gdy choroba ciała zaatakuje ludność, zabije ona wielu. Ale po czasie wielkiego smutku i śmierci wielu, pozostała wspólnota stanie się odporna na tę chorobę. Grzech wywoła w wielu krajach choroby ciała, gdy sądy Pieczęci zostaną ogłoszone przez Zbawiciela ludzkości i wylane przez aniołów Pana. Wielu zostanie zabitych na przebłaganie za niegodziwości człowieka. To oczyszczenie będzie trwało nadal, dopóki nie pozostaną tylko ci, którzy oprą się śmierci z powodu swojej miłości do Boga. Chrześcijanie będą bardzo cierpieć na wiele sposobów. Ich wiara zostanie im odebrana, a zamiast niej ujrzą obrzydliwość. Ich ból, który już się rozpoczął, jest taki sam, jakiego w tym czasie doświadcza mój Syn. Następnie będą oni musieli być świadkami zaskakującego widoku, gdy antychryst przy swoim ogłoszeniu zmian oświadczy, że jest pobożnym chrześcijaninem. W swoich wystąpieniach publicznych będzie cytował wiele fragmentów z Biblii. Zmęczeni chrześcijanie, którzy cierpieli aż do teraz, nagle odżyją. Pomyślą, że w końcu przyszedł człowiek posłany z nieba w odpowiedzi na ich modlitwy. Z jego ust będzie wylewało się wiele słodkich i pocieszających słów, a on będzie wydawał się być darem z nieba i będzie odbierany, jako ten, który naprawia krzywdy wyrządzone chrześcijanom. Będzie starannie budował swój wizerunek dla chrześcijan i katolików, zwłaszcza rzymskich katolików, gdyż oni będą jego głównym celem. Wszyscy będą podziwiać antychrysta, a jego tak zwane chrześcijańskie czyny, gesty i jego widoczna miłość do Pisma Świętego, natychmiast zyskają mu akceptację wielu. Pociągnie wszystkie narody do odczuwania wspólnoty i zacznie odprawiać obrzędy dla innych religii, a w szczególności dla organizacji pogańskich, aby mogły razem pracować, by zaprowadzić pokój na świecie. Osiągnie on sukces w jednoczeniu krajów, które do tego czasu pozostawały wrogami. Zapanuje cisza w krajach rozdartych wojną, a jego obraz pojawi się wszędzie. Jego ostatnim wielkim sukcesem będzie to, gdy wprowadzi te wszystkie narody, które zjednoczył, w przestrzeń Kościoła katolickiego i innych wyznań chrześcijańskich. To zjednoczenie utworzy nową, jedną światową religię. Od tego dnia, rozpęta się piekło na Ziemi i wpływ demonów będzie największy od czasów sprzed wielkiej powodzi. Będzie się oglądało ludzi adorujących Boga w nowym kościele jednego światowego porządku i będzie się wydawało, że są pobożni na wszelkie sposoby. A po wyjściu z kościoła otwarcie będą oddawać się grzechowi, gdyż nie będą się wstydzili żadnego grzechu. Pod hipnotycznym kierownictwem fałszywej trójcy – trójcy utworzonej przez szatana – zapragną oni każdego rodzaju grzechu, jako środka do podtrzymania nowo odkrytego apetytu. Ta niegodziwość obejmie grzechy ciała, przy czym nagość będzie do przyjęcia, a człowiek będzie się angażował w obsceniczne grzechy ciała w miejscach publicznych. Powszechne będą morderstwa popełnione przez wielu, w tym również przez dzieci. Kult satanistyczny i czarne msze będą odbywały się w wielu Kościołach katolickich. Aborcja będzie postrzegana, jako rozwiązanie dla każdego rodzaju problemu i będzie dozwolona, aż do samego dnia narodzin. Wkrótce okazywanie jakiejkolwiek wierności Jezusowi Chrystusowi stanie się przestępstwem. Jeśli będziecie widziani z prawdziwym Krzyżem, to dowiecie się, że popełniliście przestępstwo, ponieważ łamiecie prawo. Prawo w waszych krajach stanie się podwójnym prawem – gdyż polityka i religia zespolą się w nowym porządku świata. Prześladowania będą oznaczały, że wielu nieświadomie będzie adorować bestię i będą przez niego opanowani. Tak bardzo zostaną owładnięci, że wydadzą władzom brata, siostrę, matkę i ojca, jeśli ci będą wierni chrześcijaństwu. Waszą jedyną nadzieją, dzieci, jest modlitwa, aby przetrwać ten okres. Nalegam abyście zachowali wszystkie poświęcone przedmioty, różaniec, pobłogosławione świece, wodę święconą, egzemplarz Biblii i święty codzienny Mszał wraz z modlitewnikiem Modlitw Krucjaty. Musicie trzymać Pieczęć Boga Żywego w domu i jeśli to możliwe, przy sobie. Mój Medalik Zbawienia nawróci tych, którzy go będą nosili, a mój Syn okaże im Miłosierdzie. Proszę cię teraz, dziecko, abyś obecnie produkowała Medalik Zbawienia i wykonała Szkaplerz Pieczęci Boga Żywego. To Orędzie jest ostrzeżeniem z Nieba przed przyszłymi rzeczami. Musicie słuchać mnie, Matkę Zbawienia, gdyż muszę prowadzić was do Prawdy, abyście pozostali prawdziwie wierni mojemu Synowi w każdym czasie.
  Idźcie w pokoju, dzieci, i bądźcie spokojne, gdyż ta próba, dzięki Miłosierdziu Bożemu, będzie trwała krótko. Zaufajcie mi, waszej Matce, a ja zawsze będę z wami podczas waszych doświadczeń. Nigdy nie będziecie sami. Wasza Matka Matka Zbawienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *