Przygotuj się na „PLANdemię 2”: B. Gates rozpoczyna „ćwiczenie gotowości” na wypadek pandemii (kontynuacja „Event 201”).


Drodzy Czytelnicy, „oni” przekonali się, że „Psycho-PLANdemia COVID-19”, powiodła się, ludzie to „łyknęli”. Te absurdy z tym związane stały się „niepodważalnym faktem”, za które do dziś wielu da się „zabić”. Jeżeli stajemy w obliczu sytuacji w której ludzkość staje się „stadem baranów” i daje się z uśmiechem na „pysku” prowadzić na „rzeź”, to cóż rzec? „Oni” się nie zawahają i „sanitarną dyktaturę” ponownie spróbują wykorzystać przeciwko nam.

Bill Gates i Johns Hopkins stworzyli kontynuację ich niesławnego „Wydarzenia 201”, rozpoczynając 23 października 2022 roku, katastroficzne ćwiczenie gotowości na zarażenie. Pozwólcie, że zabiorę was z powrotem do wieczora 18 października 2019 roku, na spotkanie zatytułowane „Wydarzenie 201” („Event 201”), coś, co Johns Hopkins nazywa „globalnym ćwiczeniem pandemicznym”.

Oczywiście było to „tylko” zaproszenie, małe „niewinne” ćwiczenie dla „elity” i odbywało się za zamkniętymi drzwiami. Finansowanie tego wydarzenia pochodziło od nikogo innego jak Fundacji Billa Gatesa. Jaki był rezultat tego „wydarzenia” prowadzonego za zamkniętymi drzwiami? Tylko globalny COVID-19 i globalne, „mordercze” lockdowny, które wstrząsnęły fundamentami całego świata, to wszystko, nic więcej. A teraz lepiej zapnij pasy, bo Bill Gates i jego kumple znów to robią.

Od dawna mówiliśmy, że kiedy „Nowy Porządek Świata” wprawi te koła zębate w ruch, rzeczy zmienią formę, i prędko się nie skończą. Już teraz „sługusy elity” ostrzegają przed ciemną zimą, nową „Tripledemią”, przepełnionymi szpitalami i całą resztą towarzyszącego nam siania strachu. Rok 2023 może być jednym z najgorszych lat w historii, ale cokolwiek się nie wydarzy, pamiętaj: nie pozwól im aby cię zmusili do zrobienia „zastrzyku mRNA”.

Przywódcy muszą już teraz przygotować się do podjęcia trudnych, krytycznie ważnych decyzji przy ograniczonych informacjach w pierwszych dniach następnej pandemii, aby zwiększyć szanse na powstrzymanie niebezpiecznej epidemii u źródła.

W pierwszych dniach nowej epidemii poważnej choroby zakaźnej może pojawić się krótka okazja, aby powstrzymać ją przed przekształceniem się w pandemię. Aby skutecznie powstrzymać taką epidemię, konieczne byłoby podjęcie zdecydowanych i odważnych działań w obliczu niekompletnych danych, wysokiej niepewności naukowej i potencjalnego oporu politycznego.

Przemyślenie takich wyzwań, przygotowanie się z wyprzedzeniem do skutecznej reakcji i ćwiczenie zarówno poprzez ćwiczenia na wysokim poziomie, jak i ćwiczenia operacyjne powinny rozpocząć się już teraz.”

Fragment pochodzący z Centrum Bezpieczeństwa Zdrowotnego USA.

Co wiemy? A no wiemy, że „oni” już dziś są pewni kolejnej pandemii. Ja myślę, że są pewni jej wystąpienia, gdyż sami ją spowodują. Co jeszcze wiemy? A no jest mowa o: „ograniczonych informacjach w pierwszych dniach następnej pandemii”. Innymi słowy, nie będzie ważne, z czym tak naprawdę będziemy mieli do czynienia, czy będzie to kolejna odmiana „kataru”, lub „sraczki”, po prostu mają zostać podjęcie krytyczne decyzje i koniec, zero dyskusji.

A jeżeli nie zastosujesz się to nie wiem, może tym razem będą od razu „wsadzać do pudła”. Zaiste, to jest niesamowite, jak jako ludzkość, pozwoliliśmy sobie „wejść na głowę”, bandzie „frajerów”, którzy są na usługach „satanistycznej elity”. Ale jakby nie było, jako ludzkość pozwoliliśmy sobie na to. W Polsce mamy ponad dwieście tysięcy nadmiarowych zgonów, i to nie przez COVID-19, czy ktoś poniósł jakąkolwiek odpowiedzialność? Dwieście tysięcy zgonów, na litość Boską!

Drodzy Czytelnicy, „oni” przekonali się, że „Psycho-PLANdemia COVID-19”, powiodła się, ludzie to „łyknęli”. Te absurdy z tym związane stały się „niepodważalnym faktem”, za które do dziś wielu da się „zabić”. Jeżeli stajemy w obliczu sytuacji w której ludzkość staje się „stadem baranów” i daje się z uśmiechem na „pysku” prowadzić na „rzeź”, to cóż rzec? „Oni” się nie zawahają i „sanitarną dyktaturę” ponownie spróbują wykorzystać przeciwko nam.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: 18-10-2019 roku, miesiąc przed wybuchem pandemii, odbyło się szkolenie pandemiczne Billa Gates’a, dla osób z grona ścisłej globalnej elity.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Czyli Bili 'planuje-ćwiczy’ teraz plandemie w 2025, że zacznie się w Brazylii? Połączmy kilka kropeczek. Prezydent niedawno się zmienił na lewicowego, ludzi jest tam dużo a i bałagan (karnawał, wyjazdy na sex – o tym media pisały), fajne surowce, gospodarczo kraj konkurent usa, więc teren dla jego 'filantropii’ idealny. Musimy szybko przestawić pionki na szachownicy, zaczynając od naszego podwórka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *