R. Kennedy Jr. Ujawnia istnienie mikrochipu, stworzonego przy wsparciu finansowym Billa Gatesa, który wstrzykiwany jest ze szczepionką.


Ludzie na całym świecie mają wszelkie powody, by nie ufać Billowi Gatesowi: globalista, krypto-Matuzjanin, drapieżny kapitalista. Biorąc pod uwagę to, co wiemy o jego życiu, ideologii i zainteresowaniach, powinniśmy być bardziej podejrzliwi wobec idei głoszącej, że jest on po prostu altruistycznie zainteresowany ulepszaniem ludzkości.

Dla wielu Bill Gates wydaje się być ucieleśnieniem amerykańskiego snu, samozwańczym stu procentowym mężczyzną, który sam podciągnął się za buty i zdobył szczyt szczytów. Jednak od czasu ujawnień dokonanych przez Edwarda Snowdena i Juliana Assange’a wielu renomowanych ekspertów zaczęło kwestionować to, że amerykańskie wielkie firmy technologiczne, takie jak na przykład Microsoft, są niezależne od rządu, a w szczególności od głębokiego kompleksu państwowego i wojskowo-przemysłowego (Deep State).

Dla wielu osób stało się już faktem, że osoby pokroju Billa Gatesa to zwykłe „słupy”. Podczas gdy w gruncie rzeczy ich kariery i dojście na sam szczyt było robotą tajnych służb, jak chociażby CIA. Dziś podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Elona Muska i według nas to kolejny wynalazek CIA, który wykona czarną robotę, pod pozorem rozwoju technologii. Wykona robotę, której oficjalnie tajne służby wykonać by nie mogły. Natomiast wracając do Microsoftu to, według Edwarda Snowdena, Microsoft pozwolił NSA na zbieranie danych komunikacyjnych do analizy (w gruncie rzeczy to szpiegowanie). Spójrzcie:

Jednak związki Gatesa z armią amerykańską opierają się nie tylko na technologii komputerowej, ale także na genetyce. Jak zauważyła organizacja pozarządowa Friends of the Earth w 2017 roku: „Ponad 1200 e-maili opublikowanych na podstawie otwartych wniosków o ewidencję ujawnia, że ​​​​amerykańskie wojsko jest obecnie głównym sponsorem i jednostką wpływającą na kontrowersyjną technologię wymierania genetycznego, znaną jako «napędy genowe», wpompowująca sto milionów dolarów w ten proceder”.

Skarbnica e-maili, uzyskanych za pośrednictwem otwartych rekordów, rzuca również światło na operację finansowania całego procederu przy wsparciu ONZ, w zamian za kwotę o wartości 1,6 miliona dolarów, opłaconą przez Fundację Billa i Melindy Gatesów na rzecz działalności Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jim Thomas z Grupy ETC twierdzi, że technologia (na przykład genetycznie modyfikowane komary) może zostać wykorzystana jako potencjalna broń biologiczna. Spójrzcie:

Ponad to należy również oddzielnie zauważyć, że z pozoru nieistotne, powiązania między Gatesem a prominentnym przestępcą seksualnym i pedofilem Jeffreyem Epsteinem, który w tajemniczy sposób zginął w więzieniu w Nowym Jorku, są świadectwem moralności tego „filantropa”. Jeffrey Epstein nie jest jedyną osobą związaną z Billem Gatesem, który zginął w tajemniczych okolicznościach. Niedawno znaleziono martwą wnuczkę Roberta Kennedy’ego (bratanka byłego prezydenta Johna F. Kennedy’ego i słynnego krytyka Billa Gatesa) i jej syna. Szczegóły dotyczące ich śmierci nie są jednoznaczne.

W jednym ze swoich postów Robert Kennedy Jr., który jest synem Roberta Kennedy’ego i bratankiem byłego prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego, wyjaśnia, dlaczego nie jest przyjacielem Billa Gatesa:

„Reporter New York Times zapytał mnie wczoraj o teorię spiskową, że #BillGates opracowuje chip do wstrzykiwania i przechowywania danych o szczepionkach. Oto fakty:

Fundacja Billa i Melindy #Gates Foundation zainwestowała ponad 21 milionów dolarów w udoskonalenie «technologii mikroigłowej», która osadza pod skórą zapis szczepień widoczny w świetle podczerwonym, który można odczytać za pomocą technologii smartfonów. Technologia ta pozwoli urzędnikom służby zdrowia na skanowanie obywateli USA w celu wykrycia przestrzegania przez nich szczepień.

Badanie sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy #Gates i opublikowane w grudniu 2019 roku przez naukowców z MIT, Instytut Chemii Chińskiej Akademii Nauk oraz finansowanego przez Gatesa Laboratorium Przedsiębiorstw Intelektualnych w Bellevue, w stanie Waszyngton, opisuje, jak blisko kropki kwantowe na podczerwień zostaną wszczepione pod skórę wraz ze szczepionką w celu zakodowania informacji i przechowywania danych i biodetekcji.

Technologia Gatesa wykorzystuje mechanizm podobny do tatuażu ale podskórnego. Wstrzykiwane zostają niewidzialne nanocząsteczeki. Naukowcy Gatesa testują teraz implant za pomocą szczepionki przeciwko wirusowi #COVID-19.

Raport finansowany przez Gatesa chwali się, że system chipowy pozwoli na przeprowadzanie poszukiwań zgodności «od domu do domu» przez rządowe zespoły wykonawcze z «minimalnym szkoleniem» i «otworzy nowe możliwości zdecentralizowanego przechowywania danych i biodetekcji».

Gates rozpoczął finansowanie wszczepialnych chipów śledzących w 2011 roku dzięki dotacji dla TransDerm Inc. Gates obecnie dokonuje wielu inwestycji w celu opracowania różnych wersji, w tym dotacji dla Vaxxas Pty Ltd, Micron Biomedical Inc, Georgia Institute of Technology i Vaxess Technologies Inc.”

Ludzie na całym świecie mają wszelkie powody, by nie ufać Billowi Gatesowi: globalista, krypto-Matuzjanin, drapieżny kapitalista. Biorąc pod uwagę to, co wiemy o jego życiu, ideologii i zainteresowaniach, powinniśmy być bardziej podejrzliwi wobec idei głoszącej, że jest on po prostu altruistycznie zainteresowany ulepszaniem ludzkości.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: Bill i Melinda Gatesowie rozwodzą się ze względu na ścisłą znajomość Billa z pedofilem Epsteinem.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz