Raz spojrzysz w mrok a to na zawsze pozostanie w tobie.

8 Raz spojrzysz w mrok a to na zawsze pozostanie w tobie

[fb_button]

Różnego rodzaju rytuały od dawien dawna były i są dla wielu ważnym elementem ich życia. Takie organizacje jak chociażby Bohemian Grove, Masoneria czy grupa Bilderberg to doskonałe przykłady tego typu tworów. Ważne zauważenia w tym przypadku jest i to, że członkami owych organizacji czy też stowarzyszeń są często politycy i osoby z czołowych stron gazet. Z resztą nie jest to przypadek, nie oszukujmy się. Człowiek jako jednostka w momencie, gdy posiadł już bardzo dużo, z punktu widzenia egzystencjalnego wszystko, może odwrócić swoją głowę w innym kierunku. Odwrócić się od kwestii materialnych i skierować spojrzenie w świat duchowy tak by otrzymać jakieś nadprzyrodzone moce czy nadprzyrodzone wsparcie.

Świat duchowy nie jest fikcją i wymyślonym terminem, istnieje on tak jak istnieje świat materialny, jest on również zamieszały przez różnego rodzaju istoty. To, że nie możemy go dostrzec nie znaczy, że go nie ma. Świat duchowy po przez fakt, że nie został zbadany, do końca poznany stanowi dla człowieka wielką zagadkę i pewnego rodzaju zakazany owoc, po który się sięga. Tak jak w naszym świecie materialnym są ludzie dobrzy i są ludzie będący wcieleniem zła, tak i w świecie duchowym istnieją byty dobre, przychylne człowiekowi, ale i byty skrajnie nienawidzące ludzi i gotowe zrobić wszystko, aby doprowadzić do upadku nie tylko pojedynczego człowieka, ale i całą ludzkość.

W kontakt z bytem duchowym zazwyczaj wchodzi się po przez konkretny obrzęd. Co ciekawe, istnieją obrzędy które przetrwały tysiące lat i mają pewnego rodzaju gwarancję skuteczności. Jednak dziś w XXI wieku, pewnego rodzaju wiedza czy też zainteresowanie magią oraz okultyzmem jest tak duże, że ludzie dokonują często obrzędu czy też rytuału nawiązania kontaktu z bytem duchowym nieświadomie, jak chociażby po przez pseudo zabawę. Tak czy owak kulminacyjnym momentem zawsze jest otwarcie się na działanie istoty bliżej nieokreślonej ze świata duchowego, poniekąd zaproszenie jej do naszego życia. I tutaj często dochodzi do odpowiedzi z drugiej strony. Odpowiedz może przybrać różne formy, i natężenie, zależy czy trafiliśmy na potężny byt czy też nie.

I teraz powstaje pytanie czy warto? Odpowiedz nie jest prosta, gdyż to szalone, ale nawiązanie kontaktu z bytem duchowym w realny sposób może przynieść zmianę naszego życia na lepsze. Wiele gwiazd tak zwanego show biznesu zaczęła odnosić sukcesy dopiero w momencie właśnie odprawienia jakiegoś rytuału i nawiązania kontaktu z tak zwanym przewodnikiem duchowym. Za przykłady można podać rapera Jay-Z, wokalistkę Katy Perry czy legendarnego Boba Dylana, tego typ ludzi jest co nie miara. Jednak powstaje zasadnicze pytanie, skąd mamy pewność, że nawiążemy kontakt z bytem dobrym a nie takim, który doprowadzi nasze życie do upadku, zamieni je w piekło?

Osobiście znam ludzi, którzy korzystali z magii, można napisać, że weszli na wysoki poziom w tej dziedzinie. Posiedli różne niewyobrażalne moce, gdybym tego nie widział na własne oczy to dziś prawdopodobnie nie wierzyłbym w tego typu informacje. Jednak czytając różnego rodzaju książki o magii, okultyźmie czy świecie duchowym, miałem okazję zapoznać się z teorią, ale tylko teorią, w którą można uwierzyć lub nie. Na moje szczęście wiele z owych teorii już po kilki dniach sprawdzało się po przez działanie konkretnych mocy w życiu tych ludzi, o których wyżej wspomniałem. Ci ludzie są wyjątkowi, posiadają cechy, które trudno dostrzec u innych, a przynajmniej nie na takim poziomie. Roztaczają wokół siebie pewnego rodzaju aurę, która w konkretny sposób wpływa na świat i drugiego człowieka.

Dziś wielu z tych ludzi upadło. Ich życie oraz życie ich rodzin przerodziło się w walkę, każdy dzień to walka z wieloma przeciwnościami losu. W paru przypadkach dosłownie z dnia na dzień wszystko się odmieniło. Jeszcze we wtorek świat działał tak, że dosłownie mogli wygrać w totka by już od środy mieć wszelkiego rodzaju problemy, które trwają do dziś i od których nie można się oderwać, ponieważ noszą znamiona nie z tego świata. Wiem jak to brzmi, dla wielu to będzie science fiction, ale świat duchowy istnieje i lepiej pozostawić go tam gdzie jest, nie ingerować nie próbować nawiązywać kontaktu, ponieważ gdy raz spojrzy się w mrok wówczas to na zawsze pozostaje w człowieku.

Poniżej zamieszczamy kilka artykułów, które dotykają tematu wyżej opisanego a które już jakiś czasu temu publikowaliśmy na stronie globlane-archiwum.pl

Wywoływanie duchów i pytanie: kto tam?

Tragedia Amityville doskonałym przykładem ingerencji sił zła.

Zło to nie bezmyślna energia, lecz inteligentna istota osobowa.

Istota zła we współczesnym świecie.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com

This article has 2 Comments

  1. To prawda. Ale w mroku wiedza i władza w życiu materialnym, więc ci możni tego świata lubią tam zaglądać…

Comments are closed.