Rekordowa liczba zgonów i zachorowań. To, co dzieje się z naszym społeczeństwem jest porażające i przerażające.


Niszczona jest polska gospodarka w imię pandemii, której nie ma. Umierają dziesiątki tysięcy ludzi, ale nie na COVID-19 ale dlatego, że zrujnowano polską służbę zdrowia w imię pandemii, której nie ma. Poddaje się eksperymentowi medycznemu mRNA Polskich obywateli, a teraz nawet nasze dzieci, w imię ochrony przed pandemią, której nie ma, ale konsekwencje uboczne eksperymentu medycznego będą jak najbardziej realne!

Obecnie nasza cywilizacja dotarła do tak zaawansowanego „poziomu absurdu”, że po pierwsze osoba przebudzona może się trochę pośmiać, a z drugiej strony osoba przebudzona zauważa, także i to, że z „kłamstwa” czyni się „prawdę”, „stan permanentnej wojny przeciw jednostce” nazywa się „stanem pokoju”, walkę ze zdrowiem publicznym nazywa się walką o poprawę zdrowia publicznego. Innymi słowy paranoja „level hard”. Ale cóż rzec, nim przejdziemy do konkretów to oczywiście też trochę z tego szaleństwa można się wyśmiać.

A teraz do rzeczy, otóż nie tak dawno pisaliśmy artykuł, w którym opisywaliśmy dramatyczną sytuację w naszej Ojczyźnie, w której poziom zgonów w ostatnim czasie ponownie „bije rekordy”. Dziś chcemy napisać o „rekordach”, ale w liczbie zachorowań wśród naszych rodaków. Zatem konkludując wstęp, mamy rekordowe zgony, mamy rekordowe poziomy zachorowania na choroby w Polsce. I ja zadaje pytanie: „czy ma to związek z tymi tak zwanymi szczepieniami na COVID-19”?

Jak wynika z najnowszych danych ZUS, liczba zaświadczeń lekarskich wystawionych z tytułu choroby w listopadzie 2022 roku wyniosła 1 mln 835 tys., a w grudniu (1-26.12.) było to 2 mln 178 tys. Z kolei liczba zaświadczeń lekarskich wystawionych z tytułu opieki nad dzieckiem w listopadzie 2022 r. wyniosła 361,1 tys., a w grudniu (1-26.12) było to już 411,8 tys.”

Informuje portal rynekzdrowia.pl

Do tego należy przyłączyć rekordowy skok wykrywalności nowotworów wśród naszych rodaków. Zatem, co się dzieje? Skąd ten nagły „pomór”? Zaiste, jeżeli ta tendencja się utrzyma, to za kilkadziesiąt lat z naszego narodu pozostanie „garstka”. A ta „garstka” nie będzie w stanie obronić Ojczyzny, zatem jak się z pewnością domyślacie, Polska po prostu przestanie istnieć, a ten destrukcyjny proces, rozpoczął się już dziś za czasów PiS. Podkreślam to, że za czasów PiS, gdyż zaraz do tego nawiążę.

Kochani, NIEZALEŻNE światowe autorytety, NIEZALEŻNI medycy, NIEZALEŻNI lekarze zakaźnicy, NIEZALEŻNI naukowcy, otwarcie na łamach wielu pism i po przez liczne deklaracje alarmowali, że polityka prowadzona w czacie „PLANdemii” COVID-19, doprowadzi do katastrofy. Dziś ta katastrofa dopiero się w Polsce rozpędza. Podkreślam, że opieramy się na opinii medycznej jednostek NIEZALEŻYCH, gdyż te przekupione przez koncerny farmaceutyczne, były, są oraz będą całkowicie niewiarygodne.

Drodzy Czytelnicy, pandemia COVID-19 nie istniała, natomiast istniał i nadal istnieje stan psychozy, stan oparty na całkowicie niewiarygodnych testach PCR. Zatem to wszystko zostało oparte o brednie i zakłamane wyniki testów PCR! Nazwać to ludobójstwem to o wiele za mało. A jednak mimo wszystko cały proceder nowego holocaustu toczy się w Polsce na dobre. Dlaczego tak jest?

Wielu naszych rodaków zostało poddanych praniu mózgu przez media głównego nurtu, które sączą już od wielu miesięcy strach, lęk i terror: „masz się bać, masz się bać jeszcze więcej, masz się tak bać, aby nie wystawić nosa po za drzwi własnego domu!” Społeczeństwo zmiażdżone strachem jest ogłupiałe, zagubione i całkowicie podatne na manipulacje. Tylko jednostki silne, samodzielne intelektualnie i wolne, będą w stanie oprzeć się wyżej wspomnianej propagandzie.

Natomiast, z czym tak naprawdę mamy do czynienia? Mamy do czynienia z rodzącym się totalitaryzmem, jakiego jeszcze świat nie widział. Jeżeli nic się nie zmieni na lepsze, to w mojej opinii wolności pozostało nam jeszcze na około dziesięć lat, nie więcej. Oczywiście nie każdy dożyje upływu tych dziesięciu lat, gdyż jak wiecie doskonale, nie wiemy, jakie skutki uboczne ujawnią się w pełni po dwóch, trzech czy czterech latach, od przyjęcia tych tak zwanych „szczepionek mRNA”.

Niektórzy specjaliści mówią, wprost że wielu po prostu umrze na powikłania czy choroby autoimmunologiczne. Czy jednak możemy narzekać na los? Sądzę, że nie gdyż każdy zdrowo myślący człowiek, który używa rozumu, wie doskonale, że fala szczepień na COVID-19 preparatami mRNA, to z naukowego punktu widzenia eksperyment medyczny. Zatem jeżeli jest to eksperyment medyczny to może wydarzyć się WSZYSTKO.

A teraz na koniec jeszcze jedna kwestia. I tak, wiem i rozumiem, że rozumiecie, co się dzieje i z czym mamy do czynienia. Akurat, co do tego, że nasi Czytelnicy i Czytelniczki są intelektualną elitą, to już zdążyliśmy się przekonać. I nie piszemy tego, aby komukolwiek coś udowadniać i tak dalej, piszemy to, co myślimy w tej kwestii. Natomiast, do czego zmierzam. Otóż zmierzam do smutnej a wręcz przerażającej wizji ludzi, z jakimi mamy do czynienia.

Niszczona jest polska gospodarka w imię pandemii, której nie ma. Umierają dziesiątki tysięcy ludzi, ale nie na COVID-19 ale dlatego, że zrujnowano polską służbę zdrowia w imię pandemii, której nie ma. Poddaje się eksperymentowi medycznemu mRNA Polskich obywateli, a teraz nawet nasze dzieci, w imię ochrony przed pandemią, której nie ma, ale konsekwencje uboczne eksperymentu medycznego będą jak najbardziej realne!

Powiedzcie mi teraz, kim są politycy PiS, którzy wprowadzają i aprobują takie rozwiązania w naszym kraju? Jak mamy ich nazwać, określić? Czy próbowaliście, chociaż przez moment wczuć się w skórę ludzi, którzy wbrew zdrowemu rozsądkowi wierzą w tę całą pandemię? Jak każdej minuty ich życia, obawiają się one drugiego człowieka bo mogą się zarazić, lub noszą te śmierdzące i brudne szmaty na twarzy, które nie chronią przed niczym, a jedynie niszczą zdrowie, gdyż już po piętnastu minutach są one pełne pleśni, grzybów, bakterii i wirusów, które notabene wdycha dana osoba. To jest czysty obłęd.

Ja wiem jedno, że to się musi w końcu skończyć i to się w końcu skończy. Natomiast pytanie otwarte brzmi: „ile osób dożyje tego momentu”. Liczę, że takich Polek i Polaków będzie jak najwięcej. Polek i Polaków, którzy unikną eksperymentu medycznego i nie dadzą się zwariować szaleństwu pandemii, której nie ma. Tego z całego serca życzymy sobie i Wam Szanowni Państwo. Nie dajcie się zabić!


Przeczytaj również:

Przygotuj się na „PLANdemię 2”: B. Gates rozpoczyna „ćwiczenie gotowości” na wypadek pandemii (kontynuacja „Event 201”).


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *