Rekordowy Marsz Niepodległości wywołał rekordowy hejt.


11 Rekordowy Marsz Niepodległości wywołał rekordowy hejt


Marsz Niepodległości, marsz ludzi wolnych, jednak nie tylko wolnych, ponieważ posiadających swoje własne państwo, ale wolnych także od manipulacji i indoktrynacji, jaka zalewa zachodnie kraje. Młody Polski umysł dzięki temu, że jest w Polsce może rozwijać się bez ingerencji socjotechniki i wmawiania jak to imigranci są ubogacający kulturowo, jak to należy powołać do istnienia jedno super państwo na Starym Kontynencie i że w imię dobrobytu oraz powiększania zasobów finansowych należy stworzyć jeden wielki folwark bez granic, patriotyzmu, odrębnej kultury w poszczególnych krajach. Polska i Polacy są wolni od indoktrynacji, mimo że działa w Naszym kraju Niemiecki ruch oporu.

Wczoraj wyraz miłości do Ojczyzny, wyraz patriotycznej manifestacji przywiązania do własnych korzeni wyraziły dziesiątki tysięcy ludzi w każdym wieku, począwszy od małych dzieci w wózkach po przez młodzież, ludzi starszych a nawet już w podeszłym wieku. Co ciekawe, to patriotyczne zgromadzenie, wywołało oburzenie, furię i pewnego rodzaju falę nienawiści skierowaną przeciw uczestnikom Marszu Niepodległości, których szacuje się iż było ponad sto tysięcy, co jest wynikiem rekordowym.

Media polskie, ale także i zagraniczne w tym stacja Al-Dżazira, która chyba o Polsce nie wie nic, może tylko tyle, że mieści się w sercu Europy alarmują, iż doszło do spędu faszystów, nacjonalistów z całej Europy, którzy zjechali do Polski i wraz z Polskimi faszystami i nacjonalistami zorganizowali największe tego typu wydarzenie na Starym Kontynencie a może i na świecie. Cóż można dodać? Wygląda na to, że te niewinne dzieci w wózkach, które uczą się miłości do własnej Ojczyzny, że Ci starsi ludzie, którzy mają świadomość, że znajdują się na progu życia i śmierci są także dla tych mediów faszystami i nacjonalistami. Obłęd, jest to obłęd, bo inaczej tego nazwać nie można. Oto komentarze, które obiegły cały świat i pokazują jak ów świat jest zakłamany. Jawnie i z własnej woli zakłamany.

,,Skrajnie prawicowy Marsz Niepodległości stał się największym wydarzeniem organizowanym w Polsce z okazji Święta Niepodległości i przyćmił państwowe obchody.(…) 60 Tysięcy nacjonalistów wzięło udział w demonstracji zorganizowanej przez skrajną prawicę w Warszawie. (…) Niektórzy uczestnicy marszu wyrażali swoją sympatię dla ksenofobii i supremacji białej rasy. Na jednym z banerów można było przeczytać o: Białej Europie braterskich narodów. (…) Konserwatywna partia rządząca Polską nie brała udziału w marszu, ale państwowa telewizja nazwała wydarzenie wielkim marszem patriotów.’’

Agencja AP.

,,Popularność marszu pokazuje pogłębiające się podziały w polskim społeczeństwie. (…) Wielu uczestników marszu to młodzi nacjonaliści, którzy protestują przeciw islamowi i UE. Polska odmawia przyjęcia uchodźców, a jej władze twierdzą, że ludzie wyznania muzułmańskiego stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Mniej niż jeden procent polskiej populacji to muzułmanie.’’

Telewizja Al-Dżazira.

Rekordowy Marsz Niepodległości wywołał rekordowy hejt. To pokazuje jak Europa Nas nie rozumie, albo inaczej. W mediach społecznościowych wielu zachodnich krajów ludzie piszą, wprost że tęsknią w swoim kraju za taką sytuacją jak jest w Polsce. Zwykli ludzie dostrzegają, że Polska ma rację w wielu aspektach, a Polska polityka przyczynia się do umocnienia bezpieczeństwa w narodzie Polskim i powiększaniu dobrobytu zwykłych ludzi, dotychczas okradanych przez zagraniczne koncerny.

Niezłomność i męstwo to dwa filary Lechi a dziś Polski.

Natomiast elity, te same elity, z którymi od zawsze Polska miała problemy, chcą nasz kraj ośmieszyć, zdyskredytować i zepchnąć na margines. Działanie Prezydenta Francji, Kanclerz Merkel i tamtejszych mediów nie wynika z niezrozumienia Polski, bo minęło już tak wiele lat, że nawet ludzie ograniczeni intelektualnie zrozumieliby procesy rządzące naszym krajem. Po prostu elit Europejskich nie interesuje wola Narodu Polskiego.

Oni chcą budować Europę po swojemu, za wszelką cenę, nawet po trupach, tak to można odczytać. Polska tutaj jest pewnego rodzaju zaporą, której nie mogą się pozbyć a chcą i do tego dążą. Hasło tegorocznego marszu z wzmianką o Bogu, dodatkowo rozwścieczyło Europejskie elity, które maja bliżej do takich bractw jak Bohemian Grove, czy Masoneria, które to w sposób jawny działają na szkodę religii pozostawionej przez Jezusa z Nazaretu. Tym ludziom jest bliżej do zaprzedania duszy diabłu niż walce o dobro własnego narodu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

Comments are closed.