Robert F. Kennedy Jr. Ujawnia plan szczepień i depopulacji, koordynowany miliardami dolarów B. Gatesa, wspieranego przez WHO.


„Oprócz wykorzystywania swojej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatne firmy farmaceutyczne, które produkują szczepionki, oraz ogromną sieć frontowych grup przemysłu farmaceutycznego, które nadają zwodniczą propagandę, opracowują fałszywe badania, prowadzą nadzór i operacje psychologiczne, aby uciszyć sprzeciw i wymusić zgodność. Ostatnie wypowiedzi Billa Gatesa świadczą o tym, że jest on szczęśliwy, ponieważ globalny kryzys związany z Covid-19 oferuje szansę narzucenia amerykańskim dzieciom programów szczepień, które dotychczas były stosowane jedynie w krajach trzeciego świata.” Robert F. Kennedy Jr.

„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Robert F. Kennedy Junior, ujawnia plan szczepień dyktatury Billa Gatesa, wspieranego przez najbogatsze korporacje naszej planety. Czy zatem cała ta pseudo pandemia, przyniesie ogromne korzyści finansowe Billowi Gatesowi, który dostarczy technologię do opracowania „globalnych paszportów odpornościowych”, przy jednoczesnym zaangażowaniu w tworzenie szczepionek? Czy to możliwe? Czy to początek Nowego Porządku Świata? Odpowiedzi udziela nam Robert F. Kennedy Junior.

„Szczepionki dla Billa Gatesa są strategiczną filantropią, która karmi wiele jego firm związanych z globalnym przemysłem farmaceutycznym. To daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu.

Obsesja Gatesa w kwestii szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat dzięki technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi. Co jest eugeniką XXI wieku.

Obiecując wyeliminować polio za pomocą 1,2 miliarda dolarów, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Radą Doradczą (NAB) i zlecił stworzenie ponad pięćdziesięciu szczepionek przeciw polio i zaimplementowanie jednej z nich każdemu dziecku w wieku powyżej 5 lat, co skutkowało sparaliżowaniem 496 000 dzieci w latach 2000–2017.

W 2017 roku rząd Indii cofnął program szczepień Gatesa i eksmitował Gatesa i jego «kumpli» z NAB. Od tamtego momentu wskaźniki porażenia polio gwałtownie spadły. W 2017 roku, Światowa Organizacja Zdrowia niechętnie przyznała, że ​​globalna eksplozja polio jest głównie szczepem szczepionkowym, co oznacza, że ​​pochodzi ona z programu szczepionek Gatesa.

Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa. Do 2018 roku aż siedemdziesiąt pięć procent globalnych przypadków polio pochodziło ze szczepionek Gatesa.

W 2014 roku Fundacja Gatesów sfinansowała testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV, opracowanych przez GSK i Merck, na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii. U około 1200 osób wystąpiły ciężkie działania niepożądane, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności. Siedem osób zmarło.

W dochodzeniu rządu indyjskiego stwierdzono, że badacze finansowani przez Gatesa popełnili wszechobecne naruszenia etyczne takie jak: wywieranie presji na wrażliwe wiejskie dziewczęta, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom. Sprawa znajduje się teraz w Sądzie Najwyższym kraju.

W 2010 roku, Gates Foundation sfinansowała badanie eksperymentalnej szczepionki GSK na malarię, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe na 1048 z 5049 dzieci.

Podczas kampanii 2002 MenAfriVac w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gatesa siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych. U 50–500 dzieci wystąpił paraliż. Gazety południowoafrykańskie skarżyły się: «Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów narkotyków».

W 2010 roku Gates przeznaczył 10 miliardów dolarów na WHO, obiecując częściowo zmniejszyć populację poprzez nowe szczepionki. Miesiąc później Gates powiedział Ted Talk, że nowe szczepionki «mogą zmniejszyć populację».

W 2014 roku Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy w Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych kenijskich kobiet za pomocą fałszywej kampanii szczepionek przeciwko tężcowi. Niezależne laboratoria znalazły formułę sterylności w każdej testowanej szczepionce.

WHO w końcu przyznało, że opracowuje szczepionki bezpłodności od ponad dekady. Podobne oskarżenia napłynęły z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin. Badanie z 2017 roku (Morgensen i Al.2017) wykazało, że popularny DTP WHO zabija więcej afrykańczyków niż choroba, której udaje się zapobiegać. Gates i WHO odmówiły wycofania śmiertelnej szczepionki, której przyjęcie WHO wymusza na milionach afrykańskich dzieci rocznie.

Oprócz wykorzystywania swojej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatne firmy farmaceutyczne, które produkują szczepionki, oraz ogromną sieć frontowych grup przemysłu farmaceutycznego, które nadają zwodniczą propagandę, opracowują fałszywe badania, prowadzą nadzór i operacje psychologiczne, aby uciszyć sprzeciw i wymusić zgodność.

Ostatnie wypowiedzi Billa Gatesa świadczą o tym, że jest on szczęśliwy, ponieważ globalny kryzys związany z Covid-19 oferuje szansę narzucenia amerykańskim dzieciom programów szczepień, które dotychczas były stosowane jedynie w krajach trzeciego świata.”

Robert F. Kennedy Jr.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

Dodaj komentarz