Rok 1985: Epokowe spotkanie i pakt Jaruzelski – Rockefeller. Żydomasońska władza zamiast komunizmu.


Komentatorzy uważają, że Generał Jaruzelski przybywając do Davida Rockefellera musiał mieć pełną świadomość tego, że otwiera Rzeczpospolitą na potężne siły syjonistyczne, nad którymi nie będzie można zapanować. W prawdzie nie znamy treści rozmowy ówczesnego premiera PRL z władcą i dyrektorem Rady Stosunków Międzynarodowych, niemniej jednak późniejsze fakty pozwalają nam spekulować, że po spotkaniu Jaruzelski i Rockefeller we wrześniu 1985 roku, rozpoczęła się cykliczna aneksja polskiej gospodarki przez międzynarodowy kapitał ściśle powiązany z aktywami rodziny Rockefellerów.

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Drodzy Czytelnicy, chcemy poruszyć bardzo ważny temat, a mianowicie tajne i po dziś dzień prawie nieznane opinii publicznej w naszym kraju spotkanie, które zadecydowało o tym, że na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku Rzeczpospolita nie odzyskała pełnej niepodległości, ale w gruncie rzeczy tak zwane prosowieckie aktywa władzy nad Polską zostały przekazane szeroko pojętemu zachodowi. W jaki sposób należy rozumieć takie stwierdzenie? Otóż po przez stwierdzenie zachód rozumieć należy żydomasoński obóz dla narodów głównie postchrześcijańskich.

,,25 września 1985 r. około godziny 11.30 nowojorska policja zablokowała przejazd prywatnych samochodów na 52. Ulicy na Manhattanie. Kilka minut później po wąskiej jednokierunkowej drodze przemknęła kolumna samochodów, w których jechała polska delegacja rządowa. Najważniejszym pasażerem był człowiek, którego administracja Ronalda Reagana określała jako jednego z największych wrogów demokracji na świecie. Generał Wojciech Jaruzelski.

Komunistyczny premier polskiego rządu i pierwszy sekretarz wszechwładnej PZPR, formalnie przybyli do Nowego Jorku jedynie w celu wygłoszenia przemówienia podczas XL sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Jednak tego dnia samochody polskiej delegacji wcale nie kierowały się ku położonej nad East River siedzibie głównej Organizacji Narodów Zjednoczonych. Tuż przed południem kolumna zatrzymała się przed równie ważnym budynkiem, którego właściciele nieraz wpływali na losy świata.

Na chodniku przed wejściem do Rockefeller Center na polskiego generała czekał 70-letni David Rockefeller. Przechodnie z zainteresowaniem przyglądali się obu panom. Niektórzy rozpoznali zapewne Wojciecha Jaruzelskiego, którego amerykańskie media od pięciu lat portretowały jako dyktatora porównywalnego jedynie do takich satrapów, jak ajatollah Chomeini czy pułkownik Muammar Kaddafi. Dziwna to była scena, kiedy dłonie podali sobie ludzie reprezentujący całkowicie inne światopoglądy, ideały i ustroje polityczne.’’

Fragment artykułu autorstwa Pawła Łepkowskiego i Grzegorza Brauna.

David Rockefeller i Generał Jaruzelski wymienili grzeczności a następnie udali się do pozłacanej windy, która skierowała się ku najwyższym piętrom budynku. To właśnie tam, w monumentalnym gabinecie gospodarza, miejscu nieprzystępnym dla zwykłych śmiertelników, miejscu uosabiającym prawdziwą świątynię wielkiego światowego biznesu o zarysie Żydowskim, dwaj panowie rozpoczęli rozmowę, której treść de facto po dziś dzień owiewa wiele podań i plotek.

Natomiast sam David Rockefeller w 1973 roku założył Komisję Trójstronną, jedną z najbardziej wpływowych organizacji na świecie. W skład Komisji Trójstronnej wchodzili przedstawiciele światowej elity finansjery, polityki i mediów, ponad to byli prezydenci Stanów Zjednoczonych, premierzy Japonii oraz przedsiębiorcy pokroju Akio Mority, założyciela Sony. Amerykański senator Barry Morris Goldwater w takich słowach scharakteryzował tę organizację: „Komisja Trójstronna jest międzynarodowa i jest przeznaczona, by być środkiem dla multinarodowej konsolidacji interesów bankowych i handlowych. Procesy te mają być uskuteczniane poprzez przejęcie kontroli nad polityką Stanów Zjednoczonych oraz państw sojuszniczych.’’

Komentatorzy uważają, że Generał Jaruzelski przybywając do Davida Rockefellera musiał mieć pełną świadomość tego, że otwiera Rzeczpospolitą na potężne siły syjonistyczne, nad którymi nie będzie można zapanować. W prawdzie nie znamy treści rozmowy ówczesnego premiera PRL z władcą i dyrektorem Rady Stosunków Międzynarodowych, niemniej jednak późniejsze fakty pozwalają nam spekulować, że po spotkaniu Jaruzelski i Rockefeller we wrześniu 1985 roku, rozpoczęła się cykliczna aneksja polskiej gospodarki przez międzynarodowy kapitał ściśle powiązany z aktywami rodziny Rockefellerów.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. Okładka czasopisma ,,Uważam Rze” z Jaruzelskim i Rockefellerem


 

This article has 2 Comments

 1. Nie przeczę układom NWO, massoneri, itp. w ich wieloletnich działaniach, manipulacjach, zbrodniach – sprzedaż i zawładnięcir wszystkiego (nie tylko naszego kraju!) jest oczywista. Ale apeluję:
  SKOŃCZCIE JUŻ Z TĄ ŻYDOMANIĄ!!!
  Po pierwsze:
  – ci o których piszecie nie mają nic wspólnego z prawdziwymi Żydami (Filip, Natanael, Jan Chrzciciel itp.), to tylko złodzieje, kłamcy na usługach ROGATEGO!
  Po drugie:
  – macie na swoim koncie świetne artykuły! Dlaczego nic nie piszecie o wydaniu Juliana Assange??? Przecież to koniec wolności słowa na świecie!!! 🙁

 2. TAK po 85 roku zaczęły upadać wszelkie projekty technologiczne konstrukcyjne szeroko rozumiany rozwój nowych technologi oraz wszystko co mogło uniezależnić Polski Przemysł i wpłynąć na rozwój Polski – to była zdrada i rozbiór Polski obliczony na lata – OKUPACJA TRWA do dziś —teraz biorą się za eksterminacje prawdziwych Polaków

Comments are closed.