Rosja przygotowała bombę atomową, która jest dwanaście razy bardziej niszczycielska niż ta zrzucona na Hiroszimę.


„RS-24 Yars” to ulepszona wersja poprzedniego „Topol-M”. Znany na Zachodzie jako „SS-29”, został opracowany przez Moskiewski Instytut Inżynierii Cieplnej i po raz pierwszy przetestowany w 2007 roku. Pocisk, który jest w stanie przygotować się do startu w ciągu siedmiu minut, może zostać wystrzelony z przygotowanego miejsca, specjalnego garażu z przesuwanym dachem lub z nieprzygotowanej pozycji podczas rozmieszczania w terenie.

Właściwie szydzili z niego. Nasze tak zwane przywództwo szydziło z Putina. Powiedziałbym nawet, że tą głupią retoryką nakłonili go do przeprowadzenia tej inwazji (…) Musimy domagać się natychmiastowego pokojowego zakończenia wojny na Ukrainie albo skończymy w trzeciej wojnie światowej i nic nie zostanie z naszej planety. Wszystko przez głupich ludzi bez pojęcia, nie rozumieją siły ataku nuklearnego.”

Donald Trump.

Wideo międzykontynentalnego pocisku balistycznego (ICBM) na wyrzutni silosów, zostało opublikowane przez rosyjskie ministerstwo obrony. To wydarzenie było również szeroko relacjonowane przez media tego kraju jako „ostrzeżenie dla Zachodu”. Szanowni Państwo, Rosja przygotowała bombę atomową, która jest dwanaście razy bardziej niszczycielska niż ta zrzucona na Hiroszimę i raz jeszcze podkreślamy, że stanowi ona: „ostrzeżenie dla Zachodu”.

Pomimo przewidywania zagłady Rosji, oraz szeroko zakrojonej akcji, wmawiającej nam, że Putin umrze „lada dzień”, lub „ktoś” go zamorduje, to jednak w obecnym konflikcie na Ukrainie, Putin radzi sobie całkiem nieźle (niestety, ale to pokazuje poziom zakłamania w mediach głównego nurtu). Pamiętajmy również, że dziesiątki miliardów dolarów nadal płyną przez Ukrainę w formie „pomocy”, ale gdzie te dolary ostatecznie trafią, to cóż… Kto to wie?

Drodzy Czytelnicy, wczoraj to jest 13 grudnia 2022 roku, Prezydent Rosji „podniósł stawkę”, przygotowując lub aktywując pocisk nuklearny: „RS-24 Jars” na platformie startowej. Oczywiście nie jest wiadome, czy pocisk ten zostanie wykorzystany, niemniej jednak stolica Ukrainy, Kijów, przygotowuje się na wypadek ataku nuklearnego. Tak Szanowni Państwo, do takiego momentu, zostaliśmy już poprowadzeni.

Jezus odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: «To ja jestem» oraz: «Nadszedł czas». Nie podążajcie za nimi! I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec». Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Wystąpią silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.”

Ewangelia według Świętego Łukasza 21:8-11.

Stany Zjednoczone przygotowują się do wysłania baterii rakiet Patriot na Ukrainę, podczas gdy „wojna zastępcza” USA z Rosją nadal się nasila. Czy Putin byłby usprawiedliwiony rozpoczynając atak nuklearny na Amerykę, skoro staje się coraz bardziej oczywistym, że USA prowadzą z nim wojnę? Myślę, że w tym momencie powinniśmy być gotowi na „wiele”, ponieważ „wiele” wydaje się być teraz na stole.

Reasumując, Rosyjski tabloid: „Komsomolskaja Prawda” poinformował, że kompleks rakietowy Jars, który został załadowany w regionie Kaługi, miał pojemność: „dwanaście razy większą niż amerykańska bomba, która zniszczyła Hiroszimę”. Raport gazety masowego obiegu nakreślił niektóre specyfikacje pocisku, które obejmują masę startową 46 000 ton, zasięg operacyjny do 12 000 kilometrów (7 456 mil), który może uderzyć w USA lub gdziekolwiek w Europie, oraz ładunek do 500 kiloton.

RS-24 Yars” to ulepszona wersja poprzedniego „Topol-M”. Znany na Zachodzie jako „SS-29”, został opracowany przez Moskiewski Instytut Inżynierii Cieplnej i po raz pierwszy przetestowany w 2007 roku. Pocisk, który jest w stanie przygotować się do startu w ciągu siedmiu minut, może zostać wystrzelony z przygotowanego miejsca, specjalnego garażu z przesuwanym dachem lub z nieprzygotowanej pozycji podczas rozmieszczania w terenie.


Przeczytaj również:

Rosja wprowadziła na front pociski hipersoniczne: „Wympieł R-37”. Teoria o tym, iż Rosja udawała słabą zaczyna się sprawdzać.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Tzar Bomba zdetonowana przez ZSRR w 1961 roku miała moc 58 MT (megaton), czyli w przybliżeniu 4000 bomb zrzuconych na Hiroszimę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *