Rosja wprowadziła na front pociski hipersoniczne: „Wympieł R-37”. Teoria o tym, iż Rosja udawała słabą zaczyna się sprawdzać.


Wielu naszych rodaków nadal „śpi” i nie rozumie, że nie powinniśmy iść na tę wojnę. Zrozumieją to dopiero gdy obok ich domów, a nie daj Panie Boże na ich dom, spadnie rakieta, ktoś zacznie w ogrodzie strzelać, ulicą przejedzie kawalkada czołgów, lub na ich kolanach umrze jakiś członek rodziny. Ale wtedy będzie już za późno, dlatego trzeba być mądrym i sprytnym przed szkodą, a nie po szkodzie.

Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną. Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył. Wy wszyscy bowiem synami światłości jesteście i synami dnia. Nie należymy do nocy ani do ciemności. Przeto nie śpijmy jak inni, lecz czuwajmy i bądźmy trzeźwi.”

1 List do Tesaloniczan.

Wojna na Ukrainie miała potrwać kilka tygodni, maksymalnie do pół roku. Takie przewidywania pojawiały się w mediach głównego nurtu, serwowane przez największych ekspertów. Z resztą biorąc pod uwagę to, co ci eksperci mówili w kwestii chociażby Putina, to człowiek ten powinien już kilka razy umrzeć, powinno być przeprowadzone na niego kilka zamachów, w ogóle to Putin wedle tych przewidywań już od dawna powinien leżeć w grobie kilka metrów pod ziemią. I co? No właśnie.

Piszę o tym nie dlatego aby domagać się śmierci dla kogokolwiek, od tego jest Bóg. Natomiast sygnalizuje ten temat, ponieważ dobitnie pokazuje on jak media głównego nurtu mają za nic zdrowy rozsądek, prawdę i realne kalkulacje. Dla nich liczy się tu i teraz, liczy się „przekaz dnia”. Nie przepraszają za pomyłki, nie dokonują sprostowania już podanych błędnych informacji. One robią co chcą, i nadal w to brną. Konkluzja jest jedna: „nie wierz we wszystko co media głównego nurtu podają”.

Nie trzeba być ekspertem wysokiej klasy, aby spojrzeć na wojnę na Ukrainie i zrozumieć, że Rosja właśnie zimą realnie uderzy, aby zamęczyć naród ukraiński. Infrastruktura krytyczna, prąd, woda, ogrzewanie, to się dopiero na Ukrainie zaczyna. W wojnie nie chodzi o to aby ośmieszać i nie doceniać przeciwnika, ale potraktować go poważnie, by dzięki temu móc racjonalnie odpowiedzieć na atak. W przypadku Putina, zrobiono z niego szaleńca, psychopatę i tak dalej.

Jest rzeczą oczywistą, że propaganda sukcesu była skierowana przede wszystkim do zwykłego obywatela, aby ten nie zadawał pytań tylko popierał wojnę, bo przecież walczymy z psychopatą, który i tak zaraz umrze, lub ktoś go zamorduje. Takie podejście doprowadziło Ukraińców do sytuacji w której zaczyna brakować im sprzętu, amunicji oraz żołnierzy i rezerw. Putin pozwolił im się wystrzelać, wybiegać na froncie, odbić to czy tamto miasto. Pozwolił Ukraińcom stracić już nie tylko sprzęt ale i motywację, a co za tym idzie także morale. Wystarczyło tylko, że przeczekał początkowy opór.

Niemcy mają już dość tej wojny, podobnie inne kraje świata zachodu. Kryzys gospodarczy i widmo totalnej ekonomicznej apokalipsy zaczyna przeważać szalę, a to oznacza, wyraźny spadek poparcia dla Ukrainy, zmniejszenie liczby dostaw i tak dalej. Tylko Polska, pierwszy „wasal USA” robi wszystko, aby ta wojna trwała i aby również Polska czynnie włączyła się do tej wojny, taka jest moja opinia.

Prowokacje, ustawione prowokacje, incydenty i tym podobne, to się dopiero zaczyna, gdyż „coś” musi się wydarzyć, a najlepiej kilkukrotnie, aby nasi rządzący, mogli z podniesionym czołem stwierdzić: „widzicie sami, że nie mamy wyjścia i musimy czynnie włączyć się do tej wojny”. Kochani, jest źle gdy nienawidzi się bardziej swojego wroga (Rosja), aniżeli kocha własny kraj (Polska), to w nawiązaniu do naszych polityków z partii rządzącej. Takie podejście nie wróży nic dobrego ani dla kraju ani dla narodu.

Wielu naszych rodaków nadal „śpi” i nie rozumie, że nie powinniśmy iść na tę wojnę. Zrozumieją to dopiero gdy obok ich domów, a nie daj Panie Boże na ich dom, spadnie rakieta, ktoś zacznie w ogrodzie strzelać, ulicą przejedzie kawalkada czołgów, lub na ich kolanach umrze jakiś członek rodziny. Ale wtedy będzie już za późno, dlatego trzeba być mądrym i sprytnym przed szkodą, a nie po szkodzie.

Raz jeszcze napiszę to, co pisaliśmy od samego początku, a mianowicie w mojej opinii należało przystać na warunki Rosji i oddać te tak zwane zbuntowane republiki Rosjanom a także przystać, na to, że Ukraina nie będzie członkiem NATO, a stanie się krajem neutralnym. Ja w tym nie widzę nic złego. Dziś natomiast Ukraina straci nie tylko te tak zwane zbuntowane republiki, ale może stracić całe państwo. Na pewno nie wejdzie do NATO a i oczywiście nie możemy zapominać o tysiącach ofiar, których można było uniknąć.

Ukraina gospodarczo nie istnieje, finansowo także. Ukraina przeistoczyła się w kraj „dziki”, gdzie zaczyna dominować nacjonalizm i kult Bandery, UPA oraz OUN. Konsekwencje takiej transformacji dopiero nadejdą w najbliższych latach, i będą to konsekwencje niezwykle negatywne. Dlatego wszystko, co dotychczas robiono w kwestii wojny na Ukrainie jest całkowitym partactwem (największym z partactw było dopuszczenie do wybuchu tej wojny). Jedno partactwo rodzi kolejne partactwo, które to błędne koło prowadzi na nieuchronnie ku możliwemu wybuchowi konwencjonalnej III wojny światowej.

Właściwie szydzili z niego. Nasze tak zwane przywództwo szydziło z Putina. Powiedziałbym nawet, że tą głupią retoryką nakłonili go do przeprowadzenia tej inwazji (…) Musimy domagać się natychmiastowego pokojowego zakończenia wojny na Ukrainie albo skończymy w trzeciej wojnie światowej i nic nie zostanie z naszej planety. Wszystko przez głupich ludzi bez pojęcia, nie rozumieją siły ataku nuklearnego.”

Donald Trump.

I wierzcie mi, że bardzo chciałbym się mylić, bardzo chciałbym aby moje przeczucia były błędne i po prostu aby okazało się że Putin jest „ograniczonym intelektualnie szaleńcem” wraz ze swoimi doradcami, którzy także są „ograniczeni intelektualnie” jednak wątpię w to. Rosjanie to najlepsi szachiści świata i nie bierze się to znikąd. Dlatego należy uważać na Putina, na to co robi albowiem coś z pewnością szykuje.

Oglądając w TV doniesienia z wojny Rosyjsko – Ukraińskiej, zauważyłem, iż sprzęt wojskowy używany przez Rosjan we wskazanej kampanii pochodzi, co do zasady, jeszcze z czasów ZSRR i są to, mówiąc kolokwialnie, «stare rupiecie» z demobilu, a przedział wiekowy rosyjskich żołnierzy wziętych do niewoli przez Ukraińców, to: 19 – 20 lat, a więc są to młode i niedoświadczone w walce dzieciaki, które zostały przez Putina potraktowane jako «mięso armatnie», gdyż nie mają one dla niego żadnej wartości bojowej.

Piotr NVS, analiza z marca 2022 roku.

Kardynalne błędy Putina i jego generałów na polu walki można wręcz mnożyć. Ktoś mógłby nawet pomyśleć, iż rosyjską armią dowodzi jakiś 6 latek, który strategii wojskowej i sztuki wojennej uczył się na podstawie bajki dla dzieci autorstwa Janusza Korczaka pt. «Król Maciuś I». Czy Putin (wytrawny wyjadacz z radzieckiego KGB – oficer prowadzący NRD-owską bezpiekę «Stasi») naprawdę jest tak głupi? – raczej nie”.

To przeciąganie w czasie wojny oraz mierność zdobyczy – nieadekwatna do zaangażowanych sił i środków, wydaje się być jakimś celowym działaniem, które jest realizowane w jakimś konkretnym celu, a pokazywanie nieudolności rosyjskiej armii jest (wg mnie) jakimś zabiegiem socjotechnicznym obliczonym na uśpienie czujności świata.

Gdzie są przeszkoleni dywersanci niszczący kluczową infrastrukturę Ukrainy; gdzie są elitarne jednostki desantowe «specnazu». gdzie jest rosyjski sprzęt wojskowy (poza ciężarówkami), który został wyprodukowany po roku 2000, gdzie są rosyjskie nowinki techniki zbrojeniowej, na które NATO patrzyło z «rozdziawionymi buziami» etc.? No gdzie?

W tej układance brakuje mi jeszcze tylko 3 puzzli w postaci lokalnego konfliktu na Bliskim Wschodzie pomiędzy Iranem, a Izraelem oraz równie regionalnego starcia na linii Chiny – Tajwan, a także antychrysta, czyli rzekomego «człowieka pokoju» i wielkiego dyplomaty, w wyniku którego działań mediacyjno – rozjemczych zostaną podpisane stosowne bilateralne lub multilateralne pakty/układy pokojowe pomiędzy wskazanymi stronami konfliktu.”

Piotr NVS, analiza z marca 2022 roku.

Nie ulega bowiem wątpliwości, iż jednym z celów tej wojny jest (przepraszam za kolokwializm) «wpompowanie» do Polski, moim zdaniem, ok. 10.000.000 Ukraińców i zmienienie nam struktury narodowościowej, tak aby dzięki temu destabilizować naszą Ojczyznę. Będziemy mieli «powtórkę z rozrywki», jaką mieliśmy z Ukraińcami zamieszkującymi kresy II Rzeczypospolitej Polskiej. To przecież do walki z ich dywersantkami i sabotażystami został (w głównej mierze) powołany wówczas Korpus Ochrony Pogranicza.”

Piotr NVS, analiza z marca 2022 roku.

Piotr NVS od samego początku słusznie Przewidywał i celnie Analizował sytuację na Ukrainie. Nie Opierał się na „szumie medialnym”, który ma za zadanie odciągnąć zwykłego obywatela od sedna sprawy, ale Kierował się Własnym osądem i rozumem, bazując na wydarzeniach jakie Obserwował. Zakładam również, że część Jego analiz opiera się także na wewnętrznym przekonaniu, które trudno tłumaczyć z punktu widzenia „tego świata”. Można tylko żałować, że podobnych analiz brakuje w mediach głównego nurtu.

Drodzy Czytelnicy, USA, Rosja i Chiny od wielu lat szykują się do wojny. Sądzę, że nie jest to trudne do zauważenia. Figury na szachownicy są rozmieszczane, następują ostatnie przetasowania, sojusze, „polityczne handle”, po to aby konflikt wystartował. Celem wojny będzie gospodarcze zniszczenie USA, tak aby Ameryka nie była już „globalnym żandarmem”. W domyśle hegemonem mają stać się kraje paktu Chiny, Rosja i Iran. To oczywiście oznacza III wojnę światową.

Módlcie się o pokój na ziemi. Trwają przygotowania do wojny, w którą zaangażowane będą Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 24 stycznia 2017 roku.

Jeżeli wojna, to Lucyfer otrzyma to, co chciał, do czego od dziesięcioleci dążył. Otrzyma piekło na ziemi, które zgotują sobie sami ludzie w swoje wolnej woli. Ci „opętani szaleńcy” pod dowództwem „Księcia Ciemności” byliby w stanie unicestwić wszystko. Na nasze jednak szczęście Bóg na to nie pozwoli, i w Swoim Miłosierdziu po raz kolejny uratuje ludzkość (módlmy się o to). Takie jest moje zdanie w tej kwestii.

Ludzkość w większej swojej części nic nie rozumie. Oni oglądają telewizor i myślą sobie, że to jakiś film, coś tam odbywa się na migającym ekranie, ale przecież: „to mnie nie dotyczy, to mnie nie dosięgnie”. Nie rozumieją, że to jest wojna, to są przygotowania do globalnego konfliktu, który dziś jest możliwy do rozpętania w każdej chwili. To się dzieje i może w każdej chwili przerodzić się w „globalną pożogę”, która dotknie także naszą Ojczyznę, naszą kochaną Ojczyznę, która dopiero co odbudowuje się po I oraz II wojnie światowej.

Drodzy Czytelnicy, Panem prawdziwego Pokoju, jest Jezus Chrystus, to też bez Niego, żadnego pokoju na naszej planecie nie będzie. Na mównicę może sobie wyjść, ten czy tamten polityk i wypowiedzieć słowo „pokój” setki razy i odmienić je przez wszystkie przypadki. Ale to jego bełkotanie będzie tylko „pustym” bełkotaniem. Moja konkluzja jest taka, że przede wszystkim dbajmy o Polskę, naszą Polskę, a możemy to robić po przez modlitwę w intencji Pokoju w naszym kraju. Módlmy się do Jezusa o to aby Zesłał nam Swój Pokój, a wówczas będziemy jako naród i państwo bezpieczni. Weźmy do ręki różaniec i módlmy się o Pokój do „Królowej Pokoju”.

Lucyfer przed wiekami zagnieździł się w USA, ale także „wychował” sobie Chiny i Rosję. Teraz mając w swoim władaniu oba te regiony, po prostu napuści je na siebie. Ktoś może napisać: „ale jak to, zdradzi je?” Oczywiście, że je zdradzi, ponieważ Lucyfer to kłamca, to ojciec kłamstwa, jego celem jest zniszczenie ludzkości i planety. Dlatego mając w ręku dwa królestwa ziemskie, napuści je na siebie.

Na koniec pragnę zauważyć jeszcze jedną kwestię, otóż Piotr NVS Miał rację w kwestii „dziwnej wojny na Ukrainie” a potwierdza to dobitnie artykuł z 18 listopada 2022 roku, pod tytułem: „Rosja wprowadziła na front pociski hipersoniczne Wympieł R-37. Nowe zagrożenie?” Spójrzcie Państwo na źródło:


Źródło: https://geekweek.interia.pl/militaria/news-rosja-wprowadzila-na-front-pociski-hipersoniczne-wympiel-r-3,nId,6419316#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

I komentarz Piotra:

Teoria o tym, iż Rosja tylko udawała słabą zaczyna się sprawdzać. Osobiście myślę – tak, jak swego czasu pisałem, iż Ruscy specjalnie «grali na czas» i przeciągali konflikt na Ukrainie, gdyż czekają na zimę oraz włączenie się do gry pozostałych graczy.

W dniu 01.01.2023 roku wchodzi przecież w życie pełne embargo UE na rosyjską ropę, a co będzie jeśli wtedy wybuchnie zaplanowany konflikt na Bliskim Wschodzie np. Izrael – Iran i ropa przestanie również płynąć od Persów i Arabów? No cóż, Europa będzie wtedy w czarnej d****. Tylko przez grzeczność nie dokończę tego zdania.”

Reasumując, od wielu lat „aranżowany” jest poważny globalny konflikt, to jest trzecia wojna światowa, który jest tak zaprojektowany aby zmienić oblicze społeczeństwa, ponieważ nic nie zmienia społeczeństwa szybciej niż wojna. Spójrzcie tylko, co zrobiła z naszym narodem ta „psycho-pandemia” COVID-19. Ludzie dosłownie „oszaleli”, a to szaleństwo w wielu z nich pozostanie już na całe życie. A podkreślam, to była tylko „PLANdemia”, lub pisząc inaczej „test na inteligencję”. Zatem, jakie spustoszenie poczyni realna wojna? To pytanie zawieszę w powietrzu.


Przeczytaj również:

Klaus Schwab pojawia się na szczycie grupy G20, aby wydać rozkaz systemowej restrukturyzacji naszego świata.


Autor. Tomasz Magielski, przy współpracy z Piotr NVS.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

This article has 1 Comment

  1. Tak, zgadzam się z tą analizą.
    Z. Brzeziński w opracowaniu „Plan gry'” pisał o krajach geopolitycznie osiowych:
    „Takimi osiowymi krajami są Polska i Niemcy na froncie dalekozachodnim; Południowa Korea i Filipiny – na dalekowschodnim; i albo Iran, albo kombinacja Afganistanu z Pakistanem – na południowym zachodzie”.
    I na tych strefach zgniotu byłyby przeprowadzane operacje wprowadzające w kolejną wojnę.
    Święty Michale Archaniele broń nas!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *