Rozgrywa się wojna o wolność człowieka, o prawo do własności. Wojna mająca na celu sprowadzenie człowieka do poziomu niewolnika.


Zatem PLANdemia, a następnie ani chwili wytchnienia i wojna. „Oni” chcą nas doprowadzić kilkoma kryzysami do ostateczności, tak by ci którzy jeszcze pozostaną przy życiu, uwierzyli w ich zbawiciela ludzkości. Jak my na to możemy odpowiedzieć? Otóż siłą wiary i siłą naszego ducha. Tylko w ten sposób zdołamy się ostać i de facto pozostać przy zdrowych zmysłach. Wiara to potężna obrona, pochodząca nie z tego świata.

Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem? Jak daleko zaszliśmy, jeśli ścigamy ludzi, którzy ujawniają zbrodnie wojenne, za ujawnianie zbrodni wojennych? Jak daleko się zapadliśmy, kiedy nie ścigamy już naszych własnych zbrodniarzy wojennych? Ponieważ bardziej się z nimi identyfikujemy, niż z ludźmi, którzy faktycznie ujawniają te zbrodnie. Co to mówi o nas i naszych rządach?”

Nilsa Melzer z Katedry Praw Człowieka, Genewskiej Akademii Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka. Profesor prawa na Uniwersytecie w Glasgow oraz sprawozdawca ONZ do spraw Tortur.

Życie w złudzeniu, czy też życie w prawdzie? To bardzo trudny wybór, albowiem stanąć w obliczu prawdy nie jest łatwo. Śmiem powiedzieć, że coraz trudniej o prawdę, coraz trudniej wielu ludziom jest ją zaakceptować, dlatego wolą wszystko co jest związane z prawdą, zepchnąć w kąt podświadomości, tak aby „to samo przeszło”. Ale jest jeden drobny szczegół, otóż „nic samo nie przejdzie” a bierność społeczna przyczyni się do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

A teraz dwie rzeczy, pierwsza: ,,Pamiętajcie, że jedyne co oferujemy w tym artykule to prawdę i nic po za tym.’’ I po drugie: „Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem?” Szanowni Państwo, jeżeli nie Jesteście gotowi spojrzeć prawdzie w oczy, to w żadnym wypadku, nie czytajcie dalej tego artykułu, gdyż może to być niebezpieczne dla waszego życia, opartego na „nieświadomości”.

Relacja w mediach głównego nurtu na temat pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19, była według ciebie zgodna z faktami? Jeżeli tak uważasz to radzę ci to raz jeszcze przemyśleć. Relacja w mediach głównego nurtu na temat wojny na Ukrainie, to według ciebie relacja zgodna z faktami? Cóż, jeżeli tak uważasz to raz jeszcze to przemyśl. Media głównego nurtu kłamią na zlecenie swoich mocodawców (politycy, biznesmeni). „Oni” oskarżą wielu o kłamstwo, mimo że sami kłamią.

Jesteśmy wdzięczni The Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymywali obietnic dyskrecji przez prawie czterdzieści lat. Nie moglibyśmy opracować naszego planu dla świata, gdybyśmy w tamtych latach byli przedmiotem rozgłosu.

Ale praca jest teraz znacznie bardziej wyrafinowana i przygotowana do marszu w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza niż narodowe samostanowienie praktykowane w minionych stuleciach.”

David Rockefeller, założyciel Komisji Trójstronnej, w przemówieniu na posiedzeniu Komisji Trójstronnej w czerwcu 1991 roku.

W ramach powyższych podziękowań możemy umieścić również Polskie media głównego nurtu, chociaż nazywając je mianem „Polskie” jest wysokim nadużyciem, niemniej jednak o to one: TVP, Polsat oraz TVN. W mojej opinii media te to nic innego jak „przemysł lęku i pogardy”. Żal mi każdego kto daje wiarę tym właśnie „tubom propagandowym”, gdyż to zmienia życie, zaiste to zmienia życie i to na gorsze.

Zadaniem powyższych „szczujni medialnych”, jest utrzymywanie człowieka w nieustannym stanie „ogłupienia intelektualnego”. Ich zadaniem jest odwrócenie twojej uwagi od tego, że gospodarka sięga dna, ekonomia została zrujnowana. Waluta i zadłużenie sięgają rekordów. Inflacja wystrzeliła tak w górę, że może wręcz „wybić zęby”, każdemu kto spojrzy na nią z góry. Zatem zadaniem mediów „głównego rynsztoku” jest to abyś tego nie dostrzegał. Natomiast gdy już wszystko „piernicznie” z jednym wielkim hukiem (a piernicznie), to będzie już za późno na reakcję społeczną. Będzie już za późno…

Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.”

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Czy dostrzegasz zagrożenie? Zrozum, że jest ono bardziej realne niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Tutaj rozgrywa się wojna o wolność człowieka, o prawo do własności. Tutaj rozgrywa się wojna mająca na celu sprowadzenie człowieka do poziomu niewolnika. Jeżeli teraz się śmiejesz z tego co powyżej napisaliśmy, to zaiste twoja ignorancja na otaczające cię dowody jest gigantyczna. Jednakże ignorancja nie uratuje cię przed poniesieniem tragicznych konsekwencji „niesionych w objęciach” nowego globalnego ładu.

Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą.” Joseph Goebbels, minister propagandy III Rzeszy. Powiedział on również, że: „Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą”. Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes i „pato-celebryci”, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby nie zaczął on myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale.

To też zdanie: „Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą.” Zmodyfikowałbym na zdanie brzmiące w taki o to sposób: „Kłamstwo POKAZANE przez TELEWIZOR tysiąc razy staje się prawdą.” A każdy kto ośmieli się zanegować „medialną prawdę” jest terrorystą i szaleńcem. To też nie wolno poddawać w wątpliwość „medialnej prawdy”. NIE WOLNO rozumiesz! A tylko spróbuj w nią nie uwierzyć! Tylko SPRÓBÓJ!

Moja konkluzja w tej kwestii jest jedna: ZREZYGNUJ Z TELEWIZORA. A jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, lub jednak nie chcesz tego zrobić, to przynajmniej nie wierz we wszystko co ci serwują. Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko, tego co nadchodzi nie da się już ukryć. No chyba, że te wszystkie transporty ciężkiego sprzętu wojskowego od kilku lat produkowane są na jakąś dużą pokojową defiladę, a nie na III wojnę światową.

Nie miłujcie tego porządku świata, ani tego, co jest na świecie! Jeśli kto miłuje ten porządek, nie ma w nim miłości Ojca.”

1 List Świętego Jana 2:15.

Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina.”

1 List Świętego Jana 2:18.

To wszystko co zostało opisane powyżej, nie stanowi scenariusza filmu, bądź też nie jest wytworem wyobraźni, lecz to ma miejsce i odgrywa się na twoich oczach. Takie strony jak nasza, czy też wiele innych stron niezależnych istnieją po to abyś Ty wiedział. Aby informacje dotyczące Nowego Porządku Świata, wypływały na powierzchnię, po mimo zmowy milczenia jaka panuje w mediach tak zwanego głównego ścieku.

Media głównego ścieku są prowadzone przez różnych krzykaczy, którzy relacjonują w sposób sensacyjny bzdury, informacyjne śmieci, kłamstwa, manipulacje i całkowite brednie, po to aby odwrócić twoją uwagę od tego co jest naprawdę istotne. Telewizja niczym sam diabeł, zwodzi i wyprowadza w pole swoich widzów. Szanowni Państwo, nie wielu jest prawdziwych rewolucjonistów niosących prawdę. Jednakże oni są i nie obawiajmy się pójść za nimi.

W chwili obecnej toczona jest otwarta wojna jaką z nami, to jest wolnymi ludźmi, rozpoczęła światowa banksterka, wspomagana przez polityków wielu krajów, którzy są na ich sznurku. I mamy dwie drogi, pierwsza to ta w której obronimy nasze wartości i uratujemy współczesną cywilizację przed całkowitym upadkiem. Druga to upadek systemów emerytalnych, ogólnoświatowy kryzys, zawieruchy wojenne, depopulacja. Drugą drogę chcą nam zafundować ci wysoko postawieni i piekielnie bogaci, szaleńcy na piedestale sławy.

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego był COVID-19 i to całe bezsensowne szaleństwo tej tak zwanej PLANdemii? Czy zastanawialiście się dlaczego zaraz po tym szaleństwie przyszło kolejne, a mianowicie atak Rosji na Ukrainę? Sądzicie, że to przypadek? Gwarantuje wam, że nie. Otóż „Oni” wiedzą doskonale, że psychika człowieka jest w stanie znieść jeden, góra dwa poważne kryzysy w życiu. A potem mamy do czynienia z załamaniem nerwowym.

Zatem PLANdemia, a następnie ani chwili wytchnienia i wojna. „Oni” chcą nas doprowadzić kilkoma kryzysami do ostateczności, tak by ci którzy jeszcze pozostaną przy życiu, uwierzyli w ich zbawiciela ludzkości. Jak my na to możemy odpowiedzieć? Otóż siłą wiary i siłą naszego ducha. Tylko w ten sposób zdołamy się ostać i de facto pozostać przy zdrowych zmysłach. Wiara to potężna obrona, pochodząca nie z tego świata.


Przeczytaj również:

Świat „wielkim psychiatrykiem”: większość populacji nie rozumie, co się naprawdę dzieje, i nawet nie ma pojęcia, że nie rozumie.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz