Ruch New Age drogą do bytowania między rzeczywistością a złudzeniami.,,Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.’’

David Spangler.

New Age jest to kierunek eklektyczno mistyczny, który pojawił się u schyłku XX wieku. Według doktryny wyznawców Bóg jest sumą wszystkiego, akceptuje panteizm i praktyki okultystyczne. Najbardziej wpływowym guru spośród kreatorów New Age jest tybetański mnich, bogoczłowiek Dalaj Lama. Większość chrześcijan nie ma o tym groźnym ruchu najmniejszego pojęcia. Najwybitniejszymi i najpopularniejszymi organizatorami New Age jest Lucis Trust i Światowy Związek Sztuki, który notabene propaguje Globalizm.

Członkowie Światowego Związku Sztuki posiadają swoich zwolenników w nauce, filozofii, medycynie i przemyśle muzycznym. Ruch czy też religia New Age przynajmniej alegorycznie spełnia wszelkie wymagania babilońskiego kościoła nierządnicy dni ostatecznych. Ta religijna idea to nic innego jak zlepek różnego rodzaju myśli filozoficznych, kierujący człowieka w świat energii, magii i licznych praktyk okultystycznych. New Age otwiera człowieka na świat duchowy w sposób niekontrolowany, co w wielu przypadkach skutkuje licznymi osobistymi tragediami.

Joga może prowadzić do nawiedzenia demonicznego i problemów natury psychicznej.

Jak pokazują ostatnie statystyki New Age jest niczym cywilizacyjna fala, która rozlewa się bardzo szybko w Stanach Zjednoczonych i Europie. Blisko sześćdziesiąt milionów ludzi angażuje się w nekromancję, czterdzieści milionów w doktrynę reinkarnacji, pięćdziesiąt milionów zajmuje się medytacją transcendentalną a sześćdziesiąt milionów uwikłanych jest w globalnej pułapce astrologii. Wszyscy sympatycy New Age odwracają się od Boga przedstawionego w Biblii, co często ma katastrofalne skutki duchowe.

Przywódcy opisywanej dziś religii są aktywnymi zwolennikami WCPA (Stowarzyszenia Konstytucji i Parlamentu Świata). Wierzą oni w nadejście nowej, romantycznej ery opartej na intuicji, odwołują się do astrologii oraz mądrości religii wschodu. Mają silne powiązania ze Światową Radą Kościołów i Wolnomularstwem. Ich okultystyczny zegar nastawiony jest na XXI wiek. Symbole New Age wskazują na koniec dotychczasowego ładu i początek nowego oświecenia.

Wielu chrześcijańskich teologów stwierdza, wprost że duchy zwodzące czasów ostatecznych podnoszą coraz śmielej głowę, posługują się złudą, kłamstwem, podstępem a nawet urojeniami. New Age jest niezachwianym zwolennikiem kultury science fiction w każdym możliwym wydaniu. W pozbawionym wiary systemie, nie mały element stanowi fenomen UFO, tak zwani panowie świata z odległych planet, na temat, których liczba filmów wzrosła dramatycznie. Dziś tak zwani kosmici w Amerykańskich produkcjach atakują naszą planetę z powietrza, kosmosu, z wody a nawet z głębin ziemi. Czy to jest normalny trend?

W świecie gdzie zaciera się granica pomiędzy dobrem i złem można z punktu widzenia ludzkiego prawa zrobić dosłownie wszystko. Tam gdzie nie ma wartości moralnych i człowieczeństwa a lansowane jest życie w całkowitym wyzwoleniu przy oklaskach obcych cywilizacji z kosmosu, człowiek może bardzo łatwo zagubić się, stracić rozeznanie, co jest realne a co jest już fikcją. Takie bytowanie pomiędzy złudzeniami a rzeczywistością prowadzi do zatracenia samego siebie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com