Satanizm Cz.3 Zagrożenia o których się nie mówi.

2 Satanizm Cz.3 Zagrożenia o których się nie mówi
Fot. youtube.com

[fb_button]

XXI wiek przyniósł nam rozwój, poszerzył horyzonty i wytyczył nowe kierunki. Jednak jak pisaliśmy ostatnio, zjawisko pewnego rodzaju odrodzenia, jakie pojawiło się po II wojnie światowej przyniosło ze sobą także coś mrocznego, przyniosło ze sobą niespotykane fatum milczenia w pewnych kwestiach, to z kolei spowodowało wzrost anormalnych zachowań i zabójstw, stricte inspirowanych przez świat mroczny, świat kultów satanistycznych. W ostatnim czasie przestępstwa związane z sektami okultystycznymi wzmogły się. Teraz przytoczymy kilka z nich.

W listopadzie 1995 roku koło Bolonii, w domu zwolennika sekty satanistycznej założonej przez Marco Dimitriego w 1982 roku, nazwanej ,,Dzieci Szatana’’, podejrzanej o odurzenie narkotyczne i gwałt na szesnastoletniej dziewczynie w czasie czarnej mszy, zostaje odnaleziony materiał do wykorzystania w obrzędach ezoterycznych. Ta sama sekta będzie później oskarżona o profanację grobu, kradzież zwłok, porwanie w celu lubieżnym, gwałt seksualny i przemoc na nieletnich. Przywódca sekty zeznał, że nie robił tego z własnej inicjatywy, lecz na polecenie swoje duchowego pana. Policja uznała go za niepoczytalnego, nikt nie spróbował się nawet przez moment zastanowić czy aby ten człowiek nie mówi po prostu prawdy.

W styczniu 1998 roku dwoje młodych ludzi, Fabio Tollis i Chiara Marino, wychodzi z domu na wycieczkę i znika. Wkrótce potem innych dwóch chłopaków popełnia samobójstwo. W dobie śledztwa okazuje się, że wszyscy sa ofiarami morderców należących do sekty satanistycznej ,,Bestie Szatana’’ która przez lata działała w Varesotto. Dwa lata później w czerwcu 2000 roku zakonnica Maria Laura Mainetti zostaje zamordowana przez trzy niepełnoletnie dziewczynki z Chiavenna, które zaatakowały ją kamieniami. Dziewczynki stwierdziły, że chciały złożyć ofiarę diabłu.

W maju 2005 roku w Palermo pewna czternastoletnia dziewczynka popełnia samobójstwo. Na szkolnej ławce zostanie znaleziony napis ,,Enless odchodzi stąd. Śmierć 666.’’ Numeracja użyta w zdaniu odsyła do kultu szatana. W telefonie komórkowym młodej dziewczyny zostały także odnalezione zwroty hymnów pochwalnych używanych w obrzędach demonicznych i dziwne przezwiska, elementy, które potwierdzałyby jej powiązania z ludźmi należącymi do jakiejś sekty.

Kroniki opisujące wydarzenia potworne i nieludzkie, potwierdzają, że w czasie niektórych obrzędów satanistycznych dzieci były torturowane i gwałcone. Rzeczywiście, na granicy ludzkiej wyobraźni są opowieści nastolatek ofiarowanych najwyższym kapłanom jakiejś sekty oraz ich adeptom. Znany na całym świecie egzorcysta ksiądz Gabriele Amorth w jednej ze swoich książek przytacza pewien szokujący przykład. Otóż opisuje on pewną grupę młodych i ciężarnych kobiet, które zostały zmuszone do poronienia na ołtarzach ofiarniczych a czteromiesięczny płód podzielono i wykorzystano do oczyszczenia zwierzchników, którzy pili jego krew a następnie spożywali go.

Często sekty kupują dzieci z Europy Wschodniej lub płacą kobietom, aby oddawały swoje płody w celach ofiarnych. W Rzymie ukazały się dwa artykuły w dzienniku ,,Il Messaggero’’ z 19 oraz 20 lutego 1997 roku wyjawiły one istnienie ,,Sekty Lateranu’’ do której należało około czterdziestu zwolenników. W stolicy jak i w innych miastach Włoskich jak chociażby Mediolan czy Florencja są zawsze obecne bardzo niebezpieczne grupy satanistów stołecznych, według niektórych, praktykujących ofiary z ludzi. Z kolei w Neapolu odkryto włoską filię ,,Świątyni Seta’’ założonej przez Michała Aquino w 1975 roku. Jej członkowie zostali posądzeni o zorganizowanie w podziemiach stadionu San Paolo czarnych mszy.

W Piemoncie spotykamy sektę ,,Dzieci Szatana’’ zajmującą się profanacją cmentarzy. ,,Kościół Szatana’’ La Veya posiada w Turynie dwie filie. ,,Dzieci Demona’’ to sekta z Wenecji, o której istnieniu dowiedziano się z artykułu opublikowanego w dzienniku ,,La Padania.’’ W Paskarze jest obecna grupa zwana ,,Erudole di Ishtar’’ tajemnicza sekta utworzona przez kobiety. Bardzo niebezpieczni są Kremmerziani, zwolennicy Włoskiego czarownika Giuliano Kremmerza, którzy operują magią zwaną ,,avatarica’’. Twierdzą, że mogą zabić jakąś osobę powoli, w taki sposób, że moce energetyczne tego, kto umiera, stopniowo przenoszą się na osobę, która wykonuje obrzęd, tak, że wzmacnia się jej energia witalna. Jest to tak zwana magia wampiryczna.

Współczesny świat jest bardziej niebezpieczny niż to mogłoby się nam wydawać. Na pierwszy rzut oka widzimy wojny, konflikty na różnych płaszczyznach, ale nie mówi się nam o zagrożeniach ukrytych, które są i realnie zagrażają każdemu człowiekowi, szczególnie temu, który nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia. Dlatego oczywiście nie można popadać w strach, ale trzeba mieć świadomość zagrożeń, jakie niesie ze sobą XXI wiek, ponieważ dzięki temu będzie nam łatwiej uniknąć problemów.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 1 Comment

  1. fakt, niektóra wiedza jest wiedzą trudną, w pewnym sensie otwiera oczy człowiekowi, otrzeźwia jego umysł i sposób patrzenia na świat. Niestety obecny świat preferuje życie w mydlanej bance. Kończy się to dla wielu ludzi tragicznie.

Comments are closed.