Sekret „Vril” Cz.2: chodzi o całkowite z infiltrowanie społeczeństwa a następnie przejęcie kontroli nad cywilizacją i planetą.


Stare legendy z różnych części naszego globu bardzo często mają jeden wspólny mianownik, otóż ostrzegają podróżników przed wchodzeniem do niektórych nawiedzonych jaskiń i gór i bycia świadomym tego, że w momencie, gdy zapada zmrok, to jest to czas, kiedy demony wypełzają, aby kraść ludzkie dzieci czy nawet zwierzęta gospodarskie. Później, gdy taka osoba została porwana, ale po jakimś czasie wracała, mówiono, że jest opętana przez demona.

„Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy, bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko.”

Nowy Testament, List do Efezjan.

Bez względu na to czy w coś wierzymy, czy też nie wierzymy, to nie ma znaczenia gdyż pewne rzeczy, pewne istoty, pewne zależności po prostu istnieją i są niezależne od naszej wiary. Zatem czy to uznajemy czy też nie, to nie ma większego znaczenia dla samego istnienia danej rzeczy czy istoty. Tak ma się w przypadku demonów, duchów, i szeroko pojętego świata duchowego, w którego istnienie wiele osób nie wierzy, ale bez względu na to i tak podlegają one oddziaływaniu świata duchowego, tylko nie zdaje sobie z tego faktu sprawy.

Dziś ruszamy dalej w kwestii Vril, i zależności, które otaczają Vril. Pierwszą część zakończyliśmy konkluzją zakładającą istnienie istot, które posiadały informacje o istnieniu wiedzy i technologii starożytnej, najprawdopodobniej pozostałej po Atlantydzie, którą to wiedzą i technologią były skłonne podzielić się ze współczesną ludzkością. I w tym miejscu rozpoczynamy naszą dzisiejszą podróż ku prawdzie lub, chociaż lepszemu zbliżeniu się do niej.

Donald Marshall ujawnił, że istoty te nie potrzebowały używać wyżej wspomnianej technologii, która jak pisaliśmy w pierwsze części publikacji o Vril, ma znajdować się na terenie Arktyki. Istoty te (humanoidalne jaszczury) chciały dokonać wymiany, to jest wiedza i technologia starożytna w zamian za ludzkie mięso. W taki sposób Adolf Hitler zawarł umowę zakładającą sprzedaż ludzkiej rasy za wiedzę i technologię starożytną.

W grę wchodziły także rytualne mordy, a także ofiara złożona z narodu żydowskiego. I zaiste to interesujące, że te humanoidalne jaszczury, tak bardzo chciały zagłady akurat narodu żydowskiego. Aczkolwiek dla osób wtajemniczonych nie będzie to nic nadzwyczajnego, gdyż na przykład Neron także dokonał pogromu żydowskiego. Można zauważyć, że prekursorzy Antychrysta zawsze mieli obsesję na punkcie żydów. W mojej opinii Neron czy Hitler byli takimi prekursorami.

I tym sposobem wkraczamy na tereny biblijne, tak to określmy. Przed potopem na ziemi żyły istoty określane jako Nephilim. Był to owoc współżycia upadłych aniołów z ludzkimi kobietami. Potop Biblijny także zaistniał ze względu na niegodziwości, jakie na ziemię przyniosły upadłe anioły a następnie Nephilimowie. Jednakże Donald Marshall zauważa, że część z Nephilim przeżyła potop, chowając się głęboko w trzewiach ziemi oraz używając starożytnej technologii.

W czasach Noego przed potopem, świat był całkowicie zepsuty, z pewnością bardziej niż nawet jesteśmy sobie to w stanie wyobrazić. Natomiast Biblia mówi nam: „A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego”. I teraz, Marshall twierdzi, że od wieków głowy państw i zaufani przywódcy religijni na całym świecie utrzymywali tajny pakt ze złowrogimi humanoidalnymi jaszczurami (możliwe, że to właśnie Nephilim).

Marshall w dalszej części ujawnia również, że te humanoidalne jaszczury są w stanie przejmować kontrolę nad ludzkim mózgiem. Zachodzi proces inwazji na ludzkie ciało, przejmowania kontroli nad ludzkim mózgiem i dzięki dostępowi do ich wspomnień dana osoba, mimo, że już przejęta, może nadal wyglądać, działać i widzieć jak człowiek. Jest to odpowiedź na liczne zdjęcia ukazujące chwilową przemianę źrenic ludzkich w źrenice gadzie, u wielu możnych tego świata.

Tak, więc po okresie rekonwalescencji, taki człowiek jest w stanie wrócić do jego normalnych czynności z wyjątkiem mózgu, który teraz znajduje się pod całkowitą kontrolą „gadziego pasożyta”. Jest to kolejny fragment „Sekretu Vril”. Donald Marshall nie boi się także użyć określenia: „duchy demonów” względem osób, nad którymi przejęto kontrolę. Marshall ujawnia również, że z pomocą Illuminati te humanoidalne jaszczury, przejęły kontrolę nad możnymi tego świata, zajmując dzięki temu stanowiska władzy na całym świecie.

Stare legendy z różnych części naszego globu bardzo często mają jeden wspólny mianownik, otóż ostrzegają podróżników przed wchodzeniem do niektórych nawiedzonych jaskiń i gór i bycia świadomym tego, że w momencie, gdy zapada zmrok, to jest to czas, kiedy demony wypełzają, aby kraść ludzkie dzieci czy nawet zwierzęta gospodarskie. Później, gdy taka osoba została porwana, ale po jakimś czasie wracała, mówiono, że jest opętana przez demona.

Na koniec Donald Marshall zauważa, że plan nie zmienił się od tysiącleci a mianowicie chodzi tutaj o całkowite z infiltrowanie ludzkiego społeczeństwa a następnie przejęcie kontroli nad cywilizacją i planetą. Ja natomiast dodam na koniec, że wszystko, co każdy powinien zrobić, aby uchronić się przed ingerencją demoniczną, to pozostać niewzruszonym w słowie Bożym. Wówczas tak naprawdę nic cię nie zrani, nic nie może cię dotknąć. Natomiast, jeżeli żyjesz w ciężkich grzechach to wówczas rzeczywiście masz się, czym martwić.


Przeczytaj również:

Sekret „Vril” Cz.1: Donald Marshall i Adolf Hitler, Atlantyda, wiedza tybetańskich mnichów oraz „podziemny świat”.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *