Sekretarz Generalny ONZ António Guterres, ogłasza globalny kryzys klimatyczny i wprowadza „Kod Czerwony”.


Można pokusić się o stwierdzenie już bardziej z pola filozoficznego, że planeta próbuje nadążyć za szaleństwem ludzkości i sama popada w klimatyczny obłęd. Przy tej okazji pamiętajmy również o tak zwanej geoinżynierii, czyli oddziaływaniu na klimat po przez określoną technologię. Wystarczy wspomnieć chemtrails czy projekty typu HAARP. To wszystko razem połączone wpływa na tak bardzo opłakany stan klimatu naszej planety.

„Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych mają zdolność manipulowania klimatem albo do celów testowych, albo do jawnego użycia w celach wojskowych. Możliwości te rozciągają się na wywoływanie powodzi, huraganów, suszy i trzęsień ziemi.

Michel Chossudovsky.

Sekretarz generalny ONZ António Guterres określił wyniki zmian klimatycznych: „czerwonym kodem dla ludzkości”, dodając, że: „dzwonki alarmowe są ogłuszające, a dowody niepodważalne”. ONZ „wszczęła alarm” i „wydała czerwony kod” w sprawie zmian klimatu, stwierdzając, że wyrządzone szkody nie da się cofnąć przez kolejne tysiąc lat. Zatem, z czym tak naprawdę mamy do czynienia i ile w tym wszystkim jest prawdy, szaleństwa i tragikomedii?

„Nie zwleka Pan z wypełnieniem obietnicy – bo niektórzy są przekonani, że Pan zwleka – ale On jest cierpliwy w stosunku do was. Nie chce, bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia. Jak złodziej zaś przyjdzie dzień Pański, w którym niebo ze świstem przeminie, gwiazdy się w ogniu rozsypią, a ziemia i dzieła na niej zostaną znalezione.”

2 List Świętego Piotra.

Szanowni Państwo odpowiedź brzmi: „tak, klimat rzeczywiście się zmienia”, podczas gdy świat i nasza cywilizacja przygotowuje się do wydarzeń końca czasów a według niektórych nawet Dnia Wielkiego Sądu. Należy jednak zauważyć, że zmiany klimatyczne nie są spowodowane spalaniem węgla, lecz zmianami kosmologicznymi, w tym zmianami na słońcu, to jest naszej dziennej gwieździe, która w sposób globalny oddziałuje na naszą planetę.

Stacja NBC tak komentuje całą sprawę: „Zmiany klimatyczne przekształcają Ziemię w sposób bezprecedensowy od tysięcy lat, a w niektórych przypadkach setek tysięcy lat, co potwierdza wstrząsający raport opublikowany przez ONZ.” Otrzeźwiająca ocena wykazała również, że niektóre zmiany, które już zachodzą, takie jak ocieplenie oceanów i podnoszenie się poziomu mórz, są nieuniknione, nie można ich zatrzymać i nie można ich cofnąć.

Ko Barrett, wiceprzewodniczący IPCC i starszy doradca ds. klimatu w Narodowej Administracji Oceanicznej i Atmosferycznej, powiedział NBC News, że raport pokazuje, że bez względu na to, co ludzie zrobią naprzód, przyszłość i tak „będzie gorętsza niż teraz”. IPCC, założony pod koniec lat osiemdziesiątych XX wieku to organizacja, która składa się z tysięcy naukowców ze 195 rządów członkowskich, którzy analizują najnowsze opublikowane i recenzowane badania dotyczące globalnego ocieplenia i opracowują wyniki w formie raportu na temat aktualnego stanu klimatu.

Ocena, która obejmuje spojrzenie na przyszłe zagrożenia i skutki zmian klimatu, zazwyczaj stanowi konsensus w środowisku naukowym. Do najnowszego raportu przyczyniło się ponad 230 autorów. Pamiętajmy jednak, że sprawa nie jest tak oczywista jakby się to mogło nam wydawać, lub jak to przedstawiają media głównego nurtu i naukowcy głównego nurtu. Na kwestię zmian klimatu trzeba spojrzeć szerzej.

Dlaczego? Otóż to, że w jednej części naszego globu w ostatnich latach średnie temperatury są znacznie wyższe, nie oznacza, że na całej planecie obserwujemy taką tendencję. Otóż w innych częściach planety dochodzi do sytuacji odwrotnej, to znaczy w miejscach takich jak pustynie sypie śnieg lub pada deszcz. To pokazuje, że nasza planeta nie tyle ulega ociepleniu klimatu, lecz całkowitemu zachwianiu klimatycznemu.

Można pokusić się o stwierdzenie już bardziej z pola filozoficznego, że planeta próbuje nadążyć za szaleństwem ludzkości i sama popada w klimatyczny obłęd. Przy tej okazji pamiętajmy również o tak zwanej geoinżynierii, czyli oddziaływaniu na klimat po przez określoną technologię. Wystarczy wspomnieć chemtrails czy projekty typu HAARP. To wszystko razem połączone wpływa na tak bardzo opłakany stan klimatu naszej planety.


Przeczytaj również:

Klimatyczne ,,Ocipienie’’: histeryczna propaganda wypaczenia intelektualnego zbliża się do rekordu szaleństwa.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com