Senator John McCain przyznaje, że USA wspierają ISIS.

12 Senator John McCain przyznaje, że USA wspierają ISIS
Fot. flickr.com

[fb_button]

Izrael, państwo o małej powierzchni znajdujące się w miejscu, w którym wydaje się obecnie znajdować nie powinno, ze względu na zmiany i gwałtowne transformacje następujące przy granicy tego niewielkiego państewka. Można pokusić się o stwierdzenie, że bez stałej opieki ze strony USA oraz Wielkiej Brytanii naród Żydowski mógłby po prostu stracić swoje państwo, przynajmniej w ramach terytorium i konkretnych granic. Jest to rzecz zaiste zastanawiająca skąd tak duże zainteresowanie oraz troska ze strony możnych tego świata względem Izraela? Częściowa odpowiedz na to pytanie znajduje się w artykułach, które zamieszczamy poniżej. Natomiast dziś chcemy również pisać o Izraelu jednak nieco z innej perspektywy, otóż mamy tutaj do czynienia z pewnym szczegółem, który dziwnym trafem umyka współczesnemu światu.

Rodzina Rothschild wspierała oraz kreowała powstanie państwa Izrael.

1/4-VI-2017 Zjazd grupy Bilderberg Cz.3 Izrael stolicą świata.

Natomiast teraz spójrzmy na słowa wypowiedziane przez byłego kandydata na stanowisko Prezydenta USA, senatora Johna McCain’a. “ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii. (…) Na spotkaniu w Białym Domu, ponad 2 lata temu, zespół do spraw bezpieczeństwa zasugerował uzbrajać ISIS” Sądzę, że jest to szokująca informacja, ponieważ potwierdza ona w znacznym stopniu teorie o zaangażowaniu CIA na bliskim wschodzie. Zaangażowaniu polegającym na dozbrajaniu ISIS oraz wspieraniu tego quasi państwa czy też organizacji terrorystycznej. Co ważne, słowa te zostały wypowiedziane nie przez kogoś z poza układu politycznego ale przez osobę ubiegającą się o fotel prezydenta, osobę z dużym poparciem społecznym w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

To jednak nie koniec tej sprawy, otóż podobne stanowisko i wypowiedzi prezentuje inny senator pan Rand Paul, który również mówi wprost. ‘‘Finansujemy ludzi sprzymierzonych z ISIS. ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy też islamskich rebeliantów w Syrii.’’ Pamiętajmy także i o tym, że broń, którą posiadają bojownicy Państwa Islamskiego to tak naprawdę sprzęt należący do USA, którym zostali uzbrojeni bojówkarze w Afganistanie czy Iraku. Oczywiście ci bojówkarze, którzy przez rząd USA nie są uważani za terrorystów. Swoją drogą mamy dziś do czynienia z pewnego rodzaju schizofrenią, ponieważ na bliskim wschodzie istnieją grupy terrorystyczne, które działają podobnie, jednak te, sprzymierzone z interesem USA nie sa terrorystami, lecz bojownikami o wolność.

A teraz zatoczmy pewien krąg i powróćmy do państwa Izrael. Otóż nie wiem czy zauważyliście jednak państwo Izrael jako jedyne państwo na terenie Bliskiego Wschodu nie jest obiektem gróźb czy ataków ze strony ISIS. I tutaj nasuwa się podstawowe pytanie, otóż drodzy Czytelnicy, czy tworzenie różnego rodzaju konfliktów na terenie Bliskiego Wschodu nie jest w rzeczywistości metodą budowania globalizmu oraz imperializmu na świecie a co za tym idzie efektywnego zbijania interesów pod płaszczykiem walki z terroryzmem?

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.