Seria wypadków i samobójstw po katastrofie Smoleńskiej.


10 Seria wypadków i samobójstw po katastrofie Smoleńskiej


[fb_button]

Tragedia Smoleńska czy też katastrofa a nawet zamach, bo przecież i takie hipotezy są brane pod uwagę, jest tematem taboo, a przynajmniej do pewnego czasy tak było. Obecnie na historii ludzi, którzy zginęli pod Smoleńskiem w katastrofie Tupolewa, narosła warstwa wielu teorii spiskowych, faktów pomieszanych z domysłami i opinii pochodzących z różnych środowisk. Drodzy Czytelnicy na świecie i w Polsce istnieją kręgi, które chcą za wszelką cenę utrzymać prawdę w tajemnicy, tak by nigdy nie wyszła na jaw, są także i kręgi dążące za wszelką cenę do odkrycia prawdy i można pokusić się o stwierdzenie, że dziś bliżej a nawet znacznie bliżej do zwycięstwa jest stronie dążącej do prawdy. Nie mniej jednak, jakby nie było, minęło już wiele lat od owych tragicznych wydarzeń, zatem czas, aby pewne daty i wydarzenia przypomnieć raz jeszcze, i raz jeszcze o nich napisać.

10 Kwietnia roku 2010 III Rzeczpospolita odnotowała największą tragedię narodową, w której śmierć poniosła para Prezydencka oraz wielu znamienitych Synów i Córek tej ziemi. Liberałowie pochodzący z Polski oraz Rosji na czele z panem Putinem szybko stwierdzili, że był to nieszczęśliwy wypadek. Nie przeprowadzono, żadnych badań, analiz a mimo to wyroki, decyzje i odpowiedzi bardzo szybko obiegły medialny świat. Ktoś starał się by sprawa ucichła możliwe jak najszybciej, by ucichła na, tyle aby nikt nie ważył się jej na nowo podnosić i rozgrzebywać. Nie mnie jednak, czy aby na pewno był to nieszczęśliwy wypadek? Po owej katastrofie mogliśmy zaobserwować dziwne namnożenie się wielu zbiegów okoliczności w tym serii samobójstw.

Rok 2011, nagle z niewyjaśnionych przyczyn samobójstwo popełnia były wicepremier Andrzej Lepper. Z czasem wypłynęło bardzo wiele informacji mówiących, iż Andrzej Lepper miał zamiar ujawnić informacje na temat tak zwanej afery hazardowej oraz miał posiadać wiedzę w kwestii katastrofy pod Smoleńskiem. W styczniu 2012 roku pod pędzącą ciężarówkę na jednej z Moskiewskich ulic wpada rosyjski prokurator Giennadij Nisiforow. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Duża część rosyjskich mediów, głównie mediów niezależnych nie wierzy by był to zwykły tragiczny wypadek. Otóż dziennikarze śledczy dowodzą, że ów tragiczna śmierć mogła mieć bezpośredni związek z aresztowaniem innego rosyjskiego prokuratora na ziemi Polskiej.

Nisiforow, jako inspektor Prokuratury Generalnej Federacji Rosyjskiej, przeglądał i weryfikował zarzuty wobec podmoskiewskich prokuratorów, z których część jest bezpośrednio powiązana z obecnym prezydentem Rosji. Zdaniem Komitetu Śledczego Rosji i Federalnej Służby Bezpieczeństwa, czyli (FSB) mogli oni osłaniać grupę ludzi zajmujących się nielegalnym hazardem. Co ciekawe sam Ignatienko jest jednym z oskarżonych w tej sprawie, dodatkowo ściganym międzynarodowym listem gończym. 1 stycznia został zatrzymany w Polsce przez ABW w okolicach Zakopanego. Ciekawe, co on tam robił? Tutaj można zadać pytanie o ewentualne powiązania po między polskim i rosyjskim hazardem.

Istnieją liczne przesłanki mówiące o tym, że pośród prokuratorów prowadzących śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem są prokuratorzy bezpośrednio powiązani z ową aferą hazardową, jest to pewnego rodzaju wierzchołek góry lodowej. Otóż afera hazardowa zazębia się w jakimś stopniu z katastrofą Smoleńską, a przynajmniej w ramach procedur wyjaśniających tę katastrofę. Afera hazardowa służy czy też jest wykorzystywana do manipulowania konkretnymi osobami, kierowania nimi tak, aby robili to, co się im nakaże, oraz dochodzili do wniosków takich, jakie się im podsunie i przedstawi.

Czerwiec roku 2012 media w Polsce jednomyślnie informują, iż twórca i dowódca jednostki specjalnej GROM generał Sławomir Petelicki popełnia samobójstwo strzelając sobie w głowę w garażu swojego apartamentu na Mokotowie. A zatem możemy odnotować kolejne samobójstwo. Z kolei dwa miesiące później, czyli w sierpniu tego samego roku ginie ksiądz Tadeusz Kiersztyn. O tej tragedii media milczą, nie mniej jednak powstaje zasadnicze pytanie o to, komu ksiądz Tadeusz Kiersztyn się naraził i czym? Za odpowiedz może nam posłużyć fragment jednej z jego prac zatytułowanej ,,Czas Prawdy.’’

”Liberalizm jest nie tylko absolutnym buntem wobec Boga, wobec Jego władzy i wobec Jego praw, które są obiektywne, sprawiedliwe i niezmienne, ale jest najbardziej wyrafinowanym z dotychczasowych totalitaryzmem, niosącym ludzkości niewyobrażalną w skutkach niewolę fizyczną i duchową. Trzeba przy tym pamiętać, że jego piewcy, podobnie jak antyczne Syreny, przemawiają językiem zdolnym uwieść masy ludzkie, bo strojnym w piękne hasła i piękne obietnice.”

Drodzy Czytelnicy w kwestii katastrofy pod Smoleńskiem z roku 2010 nie można popadać w skrajności. A zatem nie powinno się z zasady przyjmować, iż był to zamach czy też przeciwnie zwykła katastrofa. Otóż należy przeprowadzić śledztwo, rzetelne śledztwo, zgromadzić dowody, przeprowadzić liczne analizy i konsultacje i dopiero wówczas gdy to wszystko zostanie uczynione, to na bazie zgromadzonej wiedzy i informacji można wydać ostateczną diagnozę. Jednak taki proces trwa miesiące i lata a nie jak w przypadku niektórych osób kilka dni, kiedy to już po krótkim czasie wypowiadano wyroki i oskarżano chociażby pilotów. Ostatecznie umarli nie mogą się bronić a zatem najlepiej na nich zrzucić całą winę i mieć święty spokój.

Katastrofa Smoleńska mogła być skutkiem oddziaływania NWO.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pl.wikipedia.org