Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować.


22 Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować


Zagadnienie istnienia istot pozaziemskich, jakiejś wysoko rozwiniętej cywilizacji, od setek lat spędza sen z powiek wielu poszukiwaczom prawdy. W ostatnich latach fenomen UFO znacznie się poszerzył i ogarnął swoim zasięgiem cały glob, angażując setki milionów ludzi w proces poszukiwania odpowiedzi tam gdzie dotąd owych odpowiedzi nie udało się odnaleźć lub już odnalezione są zbyt słabe i nie przekonują większości społeczeństwa. Dziś chcemy nieco odetchnąć od polityki i przyjrzeć się obrazom, które przedstawiają… No właśnie… Czy przedstawiają UFO?

  1. Miracle of The Snow.

22 Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować 2

Ten tajemniczy obraz powstał w latach 1405-1412 i ma przedstawiać cud, jaki dokonała Maryja. Cud ten polegał na objawieniu ludziom, w którym miejscu należy wznieść świątynię miłą Bogu. Miejsce to następnego dnia miało zostać ukazane po przez opady śniegu. Tak też rzeczywiście się stało, jednak wielu badaczy sztuki i łowców teorii spiskowych uważa, że w gruncie rzeczy obraz ukazuje spodki kosmiczne a przez to obcą cywilizację, która może używać religii do kontroli cywilizacji. Obraz ma przedstawiać jeden ze spodków, który po przez hologram Marii i Jezusa wpływa na ludzi.

  1. Triumph of Summer.

22 Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować 3

Z pozoru obraz nie przedstawia nic szczególnego. Nic, co moglibyśmy w jakimś stopniu powiązać z obcymi cywilizacjami z UFO. Jednak po wnikliwszej analizie będziemy mogli dostrzec coś, co jest, co najmniej dziwne. Otóż na niebie zostało umiejscowione kilka obiektów, które w wyraźny sposób przypominają swoim kształtem spodki latające. Czy można tego typu szczegół zbagatelizować?

  1. Madonna with Saint Giovannino.

22 Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować 4

Obraz powstał w XV wieku i został namalowany przez artystę noszącego imię i nazwisko Domenico Ghirlandaio. Wersja oficjalna uznaje, iż obraz przedstawia modlącą się Maryję nad swoim synem. Wersja nieoficjalna wskazuje na to co wskazuje wcześniej opisany obraz czyli ,,Miracle of The Snow’’. Otóż w tle można dostrzec UFO, jest to bardzo wyraźna forma, którą nie można pomylić z niczym innym. A zatem obca cywilizacja posługując się religią może wpływać na losy ludzkości.

  1. Crucifixion of Christ.

22 Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować 5

Wspomniane dzieło ukazuje nam moment ukrzyżowania Jezusa z Nazaretu, swoją drogą należy zauważyć, iż większość obrazów, które wiąże się ściśle z teoriami spiskowymi mówiącymi o tym, że owe obrazy zawierają elementy wskazujące na istnienie obcych cywilizacji w ścisły sposób wiąże się z religią chrześcijańską, przypadek czy celowe działanie? Podobnie jest w przypadku ,,Crucifixion of Christ’’ Jeżeli spojrzymy w górę dostrzeżemy po lewej i prawej stronie postacie jak gdyby zamknięte w kosmicznym pojeździe.

  1. The Annunciation, with Saint Emidius.

22 Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować 6

Jest to obraz wysoce kontrowersyjny, a przynajmniej z punktu wiedzenia wielu osób ściśle powiązanych z Watykanem. ,,The Annunciation, with Saint Emidius’’ został namalowany w roku 1486 i ukazuje nam scenę, w której anioł zwiastuje Maryi, iż pocznie i porodzi Mesjasza, który będzie Bogiem i zbawi ludzkość. Wszystko wydawałoby się być zgodne z ogólnie przyjętymi faktami, gdyby nie jeden drobny szczegół. Otóż to nie anioł zwiastuje dobrą nowinę Maryi, lecz strumień czy też wiązka światła wychodząca bezpośrednio z niezidentyfikowanego obiektu latającego.

  1. Flaming Horns.

22 Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować 7

W przypadku tego obrazu nic nie jest wiadome. Nie znamy jego autora, czasu powstania ani ewentualnej interpretacji, jaką kierował się twórca wyżej wspomnianego dzieła. Niektórzy znawcy sztuki uważają, że ,,Flaming Horns’’ przedstawia Mojżesza trzymającego kamienne tablice z przykazaniami. Kamienne tablice są w taki sposób umiejscowione jak gdyby pochodziły od czterech niezidentyfikowanych obiektów umieszczonych na niebie. Czy to UFO?

  1. Germany.

22 Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować 8

Powstanie tego dzieła wiąże się ściśle z historycznym wydarzeniem, do jakiego doszło 4 listopada 1697 roku w Hamburgu. Otóż właśnie tego dnia na niebie ukazały się dwa okrągłe niezidentyfikowane obiekty latające emitujące niezwykle potężne światło, którego zebrani nie byli w stanie znieść i wytrzymać. Jak gdyby dwa dodatkowe słońca ówczesnego dnia zmaterializowały się na nieboskłonie.

Czy wyżej wspomniane siedem obrazów rzeczywiście ukazuje UFO? Czy nie jest przypadkiem fakt, iż duża część z nich ściśle powiązana została z religią chrześcijańską? Na te pytania istnieje wiele odpowiedzi, jednak jedno jest pewne. Jeżeli autor obrazu, który przedstawia UFO a przynajmniej my tak to interpretujemy, chciał potomnym przekazać informację w tej właśnie dziedzinie, to zapewne starałby się zrobić to w sposób dyskretny, stąd często spodki latające są tak małe, jednak ich kształt w wielu przypadkach nie budzi żadnych wątpliwości.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com