Siedziba „Chrislamu” w Abu Dhabi, jest już prawie ukończona. To kolejny „znak czasu”, że nasz czas dobiega końca.


A teraz gwoli przypomnienia czym jest: „Chrislam”. Otóż jest połączeniem odstępczego judaizmu, fałszywego „chrześcijaństwa” rzymskiego, katolicyzmu i islamu z bogiem księżyca Allahem. Jest to jedyna światowa religia dni ostatecznych. „Dom Rodziny Abrahamowej” czasów ostatecznych w Abu Zabi, będzie domem dla „Jednej Światowej Religii: Chrislam”. Będzie się w nim mieścił kościół św. Franciszka z Asyżu, meczet Imama Al-Tayeba i synagoga Mojżesza Ben Majmona.

Nowy Porządek Świata”, to także jedna światowa religia, bliżej nieokreślony stricte „babiloński twór”, który jedyną cechą jaką będzie się wyróżniał, będzie „odcień demoniczny”. I tym właśnie wstępem przechodzimy do naszej dzisiejszej informacji, otóż „Dom Rodziny Abrahamowej” w Abu Dhabi jest prawie ukończony i prawdopodobnie już za kilka tygodni, będziemy świadkami otwarcia. Zostaną otwarte na oścież wrota dla „Chrislamu” i „Jednej Światowej Religii”.

Ktoś może zadać pytanie: „co to jest?” I tutaj na to pytanie istnieje wiele szybkich odpowiedzi. Ja natomiast chciałbym zwrócić uwagę, na fakt, że „Dom Rodziny Abrahamowej” w Abu Dhabi, jego powstanie, to kolejny „znak czasu”. Jest to znak dla nas, dla chrześcijan, dla wyznawców Jezusa Chrystusa. Co ma on nam przekazać? Otóż, że „czas jest bliski”. Jesteśmy blisko wydarzeń w których główną rolę odegra antychryst. Szanowni Państwo, wiele wskazuje, że to właśnie nasze pokolenie zostanie poddane „próbie antychrysta”.

Matka Boża powiedziała mi, że czasy są bardzo trudne. Jak mówiłem w Amazonii, teraz powtarzam wam. To co jeszcze na trochę powstrzymuje zło, jest przy życiu. To papież Benedykt. Lecz gdy Papież Benedykt umrze… biedna ludzkość! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Gdy Papież Benedykt odejdzie… biedny Kościół i biedna ludzkość!”

Słowa wypowiedziane przez Edsona Glaubera, wizjonera z Itapirangi, podczas objawień 16 lutego 2018 roku w Vigolo (Bergamo).

W Kościele nastąpią wielkie niepokoje i wkrótce potem Ojciec Święty, papież, będzie prześladowany. Jego następcą będzie papież, jakiego nikt się nie spodziewa. Wkrótce potem nastąpi wielki pokój, ale nie będzie trwał długo. Przyjdzie potwór, aby go zniszczyć. To wszystko, co wam mówię wydarzy się w następnym wieku lub najpóźniej w wieku dwudziestym pierwszym.’’

Massimino Gerard, Grenoble, 3 lipca 1851 roku.

Moje konsekrowane i sprawiedliwe dzieci, umiłowane przez Jezusa, powoli zaczną być prześladowane przez ich własnych współbraci, ale wzywam je i pragnę, by w dalszym ciągu czytały Ewangelię i tylko jej nauczały. Niestety Antychryst właśnie triumfalnie przychodzi.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 12 listopada 2016 roku.

Ujawnienie się antychrysta w najbliższym czasie jest kwestią bezsporną, tutaj w zasadzie nie ma pola do dyskusji, no chyba, że ktoś nie rozumie tego tematu. Kolejna kwestia związana z antychrystem to nagły rozwój technologii. Tylko Bóg może Być wszędzie jednocześnie. Lucyfer tego nie potrafi, gdyż nie jest Bogiem a stworzeniem, podobnie jak człowiek. Natomiast technologia daje lucyferowi namiastkę „boskości”, mam na myśli to, że dzięki technologii szatan może być dziś w wielu miejscach jednocześnie, może kontrolować ludzkość.

Wracając jednak do kwestii Chrislamu”. Świat akceptuje ideę rzymskokatolickiego przymierza pokojowego pośredniczonego między papieżem a imamem. Czego emanacją stał się między innymi „Dom Rodziny Abrahamowej” w Abu Dhabi, który jest już praktycznie gotowy. Ponad to jest on uważany za jeden z cudów naszych czasów, obok „Porozumień Abrahamowych”. Kochani, scena jest prawie gotowa, wszyscy gracze są obecni i wszystko, czego teraz im potrzeba, to ujawnienie się antychrysta.A teraz gwoli przypomnienia czym jest: „Chrislam”. Otóż jest połączeniem odstępczego judaizmu, fałszywego „chrześcijaństwa” rzymskiego, katolicyzmu i islamu z bogiem księżyca Allahem. Jest to jedyna światowa religia dni ostatecznych. „Dom Rodziny Abrahamowej” czasów ostatecznych w Abu Zabi, będzie domem dla „Jednej Światowej Religii: Chrislam”. Będzie się w nim mieścił kościół św. Franciszka z Asyżu, meczet Imama Al-Tayeba i synagoga Mojżesza Ben Majmona.

Kiedy „Dom Rodziny Abrahama” zostanie otwarty to, będziesz jednymi z pierwszych, którzy o tym napiszą, skomentują tę sprawę. Ogólnie, będziemy „trzymać rękę na pulsie”. Ponad to gwarantujemy Wam, że w 2023 roku usłyszycie wiele o „Domu Rodziny Abrahamowej”, dużo o „Ludzkim Braterstwie dla Pokoju Światowego”, a kiedy to zacznie się dziać, wiedzcie, że czas jest bliski a trwanie naszej cywilizacji dobiega kresowi.


Przeczytaj również:

Nie, biblijny Mesjasz (to jest antychryst), już wkrótce „objawi” się Żydom. Wojna Rosji z Ukrainą jest tego dowodem.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

  1. Utopijny ideał globalizmu jest iluzją i oszustwem, nie ma w nim prawdziwej harmonii. Upadek diabelskiego systemu to tylko kwestia czasu, globaliści myślą, że ludzi można zaprogramować i bez końca manipulować ludzkim strachem, dlatego wymyślili pandemię, nie udało im się z plandemią, więc wywołali wojnę na Ukrainie. Gdyby ogłupiony naród nie był bierny , do wojny by nie doszło, zrozumiały to tylko nieliczne jednostki i próbowały się temu przeciwstawić. Kluczem do powstrzymania planów upadłych elit, jest przebudzenie społeczeństwa wyjście z Matrixa. Telewizja jest apokaliptycznym obrazem Bestii, to ona zniewala ludzi, całość dopełnia system edukacji, który niczego nie uczy, ale jest rodzajem tresury, co masz myśleć i jak. Żyjemy w społeczeństwie, w którym media, rządy, wielkie korporacje, grupy religijne, grupy polityczne wytwarzają fałszywą rzeczywistość. Musimy wyjść z systemu stworzyć własną alternatywę, oni nie są nam do niczego potrzebni. Dla tego tak zaciekle atakują samoorganizujące się grupy i ich liderów, próbują ich zastraszyć, złamać. Agresja z ich strony świadczy o tym, że są słabi i boją się buntu mas. Prawdziwym Panem świata jest Bóg i tylko On ma prawo decydować o ludzkim życiu, nie szatan, któremu służą upadłe elity.

  2. Do siedziby chrislamu wejdą ci co powinni wejść. W dziejach porządkowania ludzkości nie ma przypadku – jest jakiś rodzaj strategii napędzanej nie poznaną do końca energią, mocą. Prawieczny ruch uporządkuje – oczyści świat. Ci którzy są przeciw Naturalnemu Porządkowi właśnie są gromadzeni w takiej siedzibie i tam się zacznie ich zniszczenie. Będą walczyć zaciekle bywalcy chrislamu z bywalcami kościoła – materii z duchowością i to jest aktualnie właściwa wojna. Wojna Rosji z Ukrainą jest „odpryskiem” zasadniczej wojny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *