Siły Powietrzne USA zestrzeliły UFO nad Antarktyką 25 lipca 2018r. Rosja przestrzega przed możliwą wojną z obcą cywilizacją.

Udostępnij

Zdjęcie miejsca katastrofy, które obiegło cały świat. Źródłem przecieku mają być Rosyjskie służby.

,,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Scott J. Horowitz.

Życie poza planetą Ziemia było od zawsze wielką tajemnicą i stanowiło dla ludzkości obszar do coraz szerszego spektrum badań. I chociaż badacze i naukowcy nie byli jeszcze w stanie jednoznacznie określić istnienia życia poza naszą planetą, to niewielu było takich, którzy nie wierzyliby, w istnienie innych światów i cywilizacji znacznie bardziej zaawansowanych od naszej. Innymi słowy oczy współczesnych naukowców oraz NASA zwrócone są w kierunku poszukiwań inteligentnego życia w kosmosie.

Mimo wielu mrocznych zaułków, pytań bez odpowiedzi i ogólnie panującemu zwątpieniu, istniały kraje jak USA czy ZSRR, które w sposób skrajnie paniczny dążyły do kontaktu z bliżej niezidentyfikowanymi obcymi. Czy mogło być to działanie oparte jedynie na domysłach? W roku 1989, ZSRR wybrało dwadzieścia najbardziej wiarygodnych osób z łącznej liczby trzydziestu tysięcy, które zakładały, iż zostały uprowadzone przez UFO i w związku z tym, nawiązały one realny kontakt z przedstawicielami obcych cywilizacji.

Osoby te zostały poddane wnikliwej analizie, obejmującej badania psychologiczne, fizyczne a także pod względem aktywności paranormalnej. Okazało się, że wszystkie przebadane osoby posiadają specjalne zdolności, które, jak podają dokumenty ZSRR, miały w przyszłości posłużyć w nawiązaniu bliższych relacji z potencjalnymi kosmitami. Zauważmy, iż amerykanie po przez CIA robili dokładnie to samo, wystarczy przywołać projekt MK Ultra, którego celem było między innymi nawiązanie kontaktu z UFO po przez wykorzystanie zdolności paranormalnych osób biorących udział w tym tajnym projekcie CIA.

Powróćmy jednak do badań prowadzonych przez ZSRR po roku 1989. Otóż nie było to nic innego jak przede wszystkim skrupulatny wybór medium, które mogłoby odszukać istoty z różnych światów a następnie po przez zdolności paranormalne nawiązać kontakt. I choć późniejsze śledztwo w tej sprawie nie rzuciło światła na wyniki prowadzonych badań, ponieważ większość dokumentów została utajniona lub przepadła w szufladach złożonego rosyjskiego aparatu politycznego, to nieoficjalnie twierdzono, iż do kontaktu rzeczywiście doszło.

Jednocześnie bardzo wpływowa organizacja Veteran Intelligent Professionals for Health, poniekąd kontynuująca badania naukowców ZSRR po roku 1989, ostrzegła prezydenta Trumpa, iż jego działania mogą doprowadzić do kosmicznej katastrofy. Ostrzeżenie to pochodzi od inteligentnego bytu, z którym medium wyżej wspomnianej organizacji nawiązało kontakt. Jest to informacja szokująca, wręcz zakrawająca o świat science fiction jednak bardzo szybko obiegła ona nasz glob.

Całą sprawę bardzo szybko podjęło MOD, które wydało raport ponaglający USA do bardziej zdecydowanych działań na Antarktyce. Dodatkowo Kreml zasugerował, że Stany Zjednoczone szykują się do czegoś wykraczającego poza naszą planetę, a to z powodu zestrzelenia przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych urządzenia między wymiarowego bardziej znanego jako UFO w kręgu polarnym w dniu 25 lipca 2018 roku.

Niezidentyfikowany Obiekt Latający wszedł w atmosferę ziemską nad autonomicznym terenem Chanty Mansiego na zachodniej Syberii, skąd dosłownie obleciał cały nasz glob i został zarejestrowany przez radary wielu krajów. Ostatnim etapem była przestrzeń powietrzna Filipin skąd skierował się w kierunku Koła Podbiegunowego, gdzie doszło do zestrzelenia i kolizji z ziemią, która wywołała okoliczne trzęsienie ziemi o sile przekraczającej 5,8 stopni w Skali Richtera. Wydarzenia te mogą rozpocząć wojnę z cywilizacją pozaziemską na terenie Arktyki, takie doniesienia płynął z wielu źródeł na całym świecie w tym także z Rosji.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. Zdjęcie miejsca katastrofy, które obiegło cały świat. Źródłem przecieku mają być Rosyjskie służby.


 

This article has 5 Comments

 1. to nie USA tylko Anunaki zestrzeliły ten objekt latający. Anunaki wysyłają telepatycznie w kosmos informacje, planeta rozwijająca się, potrzebuje pomocy a gdy ktoś przyleci to go odstrzeliwują. Rząd USA oraz UE realizują politykę Anunakich w stosunku do naszej planety a ta oznacza krew, krew i jeszcze raz krew, Jesteśmy farmą energii Lusz, która się wyzwala w podczas śmierci, Im bardziej okrutna tym więcej ten energii a ta jest potrzebna istotom wyższym w świecie ciemności, które kontrolują Anunakich. Prawdziwa definicja słowa Zyd oznacza i to od czasów Sumeru : Pomocnik Anunakiego. NIe dziwcie się swojemu losowi bo gdy sami jecie mięso nie zasłużuliście sobie na lepszy los.

 2. Wojny obcych cywilizacji trwają od lat, a mówienie że Ameryka zestrzelila jakieś ufo jest zwykła propagandą lub Dez informacja.

 3. Jaka jest dziś sytuacja ?

  Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 36 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? – wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę o ocalenie Ziemi !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

  Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

  Mieczysław Jacek Skiba Nawiąże tu do Apokalipsy św. Jana, którą moim zdaniem dyktowały w większości Ciemne siły w zakresie dotyczącym ucisków, wojen, holokaustów, cierpień – a jedynie ziarna prawdy zdołały się przekraść do tego 'Objawienia’. Takim ziarnem Prawdy może być końcówka Apokalipsy opisująca Nowe Stworzenie – Jeruzalem niebiańskie Ap21,22. Moim zdaniem 'Miasto Święte – Jeruzalem Nowe … zstępujące z nieba od Boga’ to są właśnie bazy i statki Federacji Galaktycznej oraz grupy Ra wyłaniające się w naszym wymiarze 3-cim z wymiaru 6-tego ze Światłości Wiekuistej. Ja znam realia 6-tego wymiaru – i dość dobrze poznałem realia naszego Świata boleści 3-ciego wymiaru. Mam więc porównanie. I to rozwiązanie z tym przekazem jest moim zdaniem jak najbardziej kompatybilne. Pomyślcie o tym gdy ucisk narośnie do tego stopnia, że trudno go już będzie znieść !?

  Z fb http://firstcontact.world/main.html
  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+
  Małgorzata Kołczykowska niesamowite

  Barbara Rzepa-Leichsenring Jacku, czy znasz wypowiedzi Olega Trehlebova, który twierdzi, że niebańskie Jeruzalem jest krystalicznym statkiem , olbrzymią bazą przeznaczoną tylko dla izraelitów ..itp?

  Mieczysław Jacek Skiba Ashtar dowódca floty Federacji Galaktycznej w jednym z przekazów wspominał o bazie kosmicznej nazywanej 'Niebiańskie Jeruzalem’ – dokładnie tak jest powiedziane w końcówce Apokalipsy, co ciekawe – i ta baza przybywa od Boga i Jego Tronu – to by się zgadzało bo bazy te są obecnie w 6-tym wymiarze w Światłości Wiekuistej tzw starym niebie lub tzw 6-tym wymiarze/gęstości. Ale żeby to miała być baza tylko dla Izraelitów to moim zdaniem duże nadużycie i znów zwodnicze myślenie, że ktoś jest wybrany, a ktoś inny nie jest. Ta Baza i inne gdy się pojawią w tym wymiarze to dla dobra całej Ludzkości !!! Oby jak najszybciej !?

Comments are closed.