„Skittles” promują akcję wspierającą ideologię LGBTQ+, ponieważ jedyna tęcza, która ma znaczenie to ta związana z LGBT.


Skittles porzuca tęczę, aby uczcić społeczność LGBTQ+ na miesiąc czerwiec z możliwością wydłużenia na cały rok. Inicjatywa realizowana jest przy współpracy z grupą aktywistów gejowskich GLAAD. CNN tak komentuje całą akcję: „Skittles stają się bezbarwne jako produkt przez cały czerwiec. Akcji towarzyszy hasło «liczy się tylko #OneRainbow». Szare opakowania z limitowaną edycją trafią na półki CVS i wybranych sklepów.”

„Skittles z pasją okazuje wsparcie społeczności LGBTQ +.” Powiedział w komunikacie Hank Izzo, wiceprezes do spraw Marketingu Mars Wrigley US. „Wierzymy, że rezygnacja z tęczy oznacza znacznie więcej niż tylko usuwanie kolorów z naszych zestawów Skittles, dlatego cieszymy się, że możemy przyczynić się do wsparcia społeczności LGBTQ + poprzez partnerstwo z GLAAD, nie tylko w czerwcu, ale także przez cały obecny rok.”

Cukierki Skittles, znane ze swojej kultowej tęczy, zrzucają swój kolorowy symbol, aby w ten sposób świętować i wspierać społeczność LGBTQ +. W tym roku w miesiącu czerwcu, cukierki Skittles zrobią się szare, a jeden dolar za każde sprzedane opakowanie zostanie przekazany na GLAAD. Co to oznacza? Oznacza to między innymi to, że kupując paczkę szarych cukierków, przekazujesz przez proxy fundusze dla chociażby grup zrzeszających i promujących homoseksualizm.

Nowe opakowanie „szarych Skittles’ów” zostało podyktowane chęcią ukazania, czy też pewnego rodzaju wzmocnienia aprobaty dla idei w myśl, której to flaga LGBTQ + jest, jak dodaje Hank Izzo: „jedyną tęczą, która się liczy”. Naprawdę jedyną? Biblia wspomina o innej tęczy, która de facto jest bez porównania istotniejsza w dziejach ludzkości aniżeli tęcza z opakowania cukierków, czy tęcza będąca formą logo dla współczesnych zboczeń.

„Po czym Bóg dodał: «A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy: Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią. A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach, wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie żadnego jestestwa.

Gdy zatem będzie ten łuk na obłokach, patrząc na niego, wspomnę na przymierze wieczne między mną a wszelką istotą żyjącą w każdym ciele, które jest na ziemi». Rzekł Bóg do Noego: «To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi».”

Księga Rodzaju.

Reasumując, Skittles porzuca tęczę, aby uczcić społeczność LGBTQ+ na miesiąc czerwiec z możliwością wydłużenia na cały rok. Inicjatywa realizowana jest przy współpracy z grupą aktywistów gejowskich GLAAD. CNN tak komentuje całą akcję: „Skittles stają się bezbarwne jako produkt przez cały czerwiec. Akcji towarzyszy hasło «liczy się tylko #OneRainbow». Szare opakowania z limitowaną edycją trafią na półki CVS i wybranych sklepów.”

Mogłoby się wydawać, że sprawa jest w zasadzie błaha, ponieważ de facto, kogo na dłuższa metę interesuje opakowanie, skoro najważniejsza jest zawartość i smak cukierków. Jednak w tym przypadku jest inaczej, ponieważ mamy tutaj do czynienia z promowaniem i wspieraniem współczesnych zboczeń, które jeszcze kilka lat temu przez WHO były uznawane za problemy psychiczne. Jednak to uległo zmianie, ponieważ samo WHO nie nadaje się już do niczego dobrego. Na koniec chcemy przytoczyć ważny cytat opisujący homoseksualizm, z którym Was pozostawiamy.

„Bez wątpienia przynosi śmierć ciału i zniszczenie duszy. Zanieczyszcza ciało, gasi światło umysłu, wyrzuca Ducha Świętego ze świątyni ludzkiego serca i daje wejście diabłu, stymulatorowi pożądania.

Prowadzi to do błędu, całkowicie usuwa prawdę z umysłu. Otwiera piekło i zamyka bramy raju. To ta wada, która narusza wstrzemięźliwość, zabija skromność, dusi czystość i dziewictwo. Niszczy wszystko, zabija wszystko, zanieczyszcza wszystkie rzeczy.

Ta wada wyklucza człowieka ze zgromadzonego chóru Kościoła. Oddziela duszę od Boga, aby kojarzyć ją z demonami. Nie zwracając uwagi na Boga, zapomina także o swojej tożsamości.

Ta choroba niszczy fundament wiary, osłabia witalność nadziei, rozpuszcza więź miłości. Niszczy sprawiedliwość, burzy męstwo, usuwa wstrzemięźliwość i stępia krawędź roztropności.”

Święty Piotr Damian.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz