Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym społeczeństwie.

3 Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym społeczeństwie

[fb_button]

,,Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń… Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy.

Czy to konieczne, aby rozmawiać o teoriach spiskowych? Czy to konieczne, aby spotykać się z ludźmi, którzy posiadają wiedzę w tej materii? Ci ludzie unikają miejsc niesprawdzonych, ci ludzie podejmują odpowiednie środki do tego, aby nie dać się zidentyfikować i ujawnić. Ci ludzie mogą potwierdzić lub zaprzeczyć różnego rodzaju doniesieniom. Ci ludzie pomagają innym przybliżyć się do prawdy wbrew ogólnoświatowej manipulacji, pomagają się przebudzić i przejrzeć na oczy. A gdy wykonają swoje zadanie ponownie znikają, odchodzą w cień i czekają na kolejny moment w historii, kiedy to powtórnie zostaną wezwani by ujawnić prawdę.

Występują liczne doniesienia o istnieniu statków powietrznych zasilanych wolną energią, ta technologia miała już istnieć od czasu katastrofy w Roswell, ta technologia ma także być wykorzystywana przeciwko ludziom, elementem owych działań jest również rozpropagowywanie informacji o rzekomych uprowadzeniach przez UFO. Odpowiedzi w dziedzinie uprowadzeń przez istoty pozaziemskie jest wiele, jednak prawdopodobnie prawdziwa odpowiedz może przerosnąć każdego. Wiemy jednak jedno, obecnie kompleks militarno przemysłowy w USA zgarnął władzę na niespotykaną skalę. Elementem owej władzy są liczne eksperymenty, których istnienie zostało opieczętowane klauzulą ściśle tajne.

Skorumpowane kręgi osób, spiskujące przeciwko ludzkości mają wykorzystywać pozaziemską technologię do zniewolenia ludzkości. Kłamstwa w tym świecie są tak potężne i rozległe, że ewentualna prawda musi być niedostępna, postarano się by nigdy nie wyszła na jaw. Ten, kto chciał opowiedzieć światu o owych kłamstwach był ośmieszany, zastraszany lub mordowany. Ci ludzie są zdolni do wszystkiego, ale świat już prawie wie, dziś jesteśmy blisko odpowiedzi na wiele pytań związanych z UFO, uprowadzeniami i tajnymi eksperymentami prowadzonymi przez wojsko i prywatne kompleksy naukowe na zlecenie Pentagonu.

Celem ostatecznym jest władza, to władza jest tym, co przewyższa wszelkie dobra materialne. Grupa ludzi posiadająca ogromne bogactwa połączyła siły i starania w dążeniu do wspólnego celu, połączyła siły w przeszłości, aby móc kontrolować przyszłość. Dziś działają z za zasłony milczenia, tajemnicy, o ich istnieniu się nie mówi, nie pisze, nie dyskutuje, to nie poprawne politycznie. Ten, kto jednak odważy się wspomnieć o istnieniu monolitycznego spisku bazującego na praktycznie niewyczerpalnych środkach finansowych, i skierowanego przeciwko współczesnej cywilizacji zostaje wyrzucony po za margines społeczny a w najgorszym razie usunięty na zawsze z pośród gronach żywych ludzi.

Brzmi to dziwnie, świat teorii spiskowych jest dla wielu osób kuriozalny. Jednak teorie spiskowe w wielu aspektach i w wielu przypadkach zostały potwierdzone przez fakty. Z punktu widzenia czysto psychologicznego można dojść do wniosku, że świat teorii spiskowych został stworzony przez człowieka jako system obronny, system chroniący nasz umysł oraz postrzeganie obecnego ładu światowego w perspektywie samych plusów. To, co nas martwi, niepokoi, mało tego, budzi w nas lęk zostaje przez nasz umysł zepchnięte do jednego worka podpisanego teorie spiskowe. To błąd, ponieważ w ten sposób wielu ludzi pozbawia się pełnego obrazu rzeczywistości, z założenia pozbawia się konkretnego odłamu wiedzy, która w połączeniu może stanowić impuls do przebudzenia.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com