„Sojusz ID2020” to projekt nadania człowiekowi cyfrowego ID, po przez połączenie szczepień z wszczepialnymi mikroczipami.

Udostępnij

„Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach. W przyszłości projektowanie systemów tożsamości cyfrowej będzie miało daleko idące konsekwencje dla dostępu osób do usług i środków do życia.” Bill Gates.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Tak zwany Sojusz ID2020, to program tożsamości cyfrowej, którego celem jest „wykorzystanie immunizacji” jako sposobu na wszczepienie drobnych mikroczipów w ludzkie ciała. We współpracy z Global Alliance for Vaccines and Immunizations, znanym również jako GAVI, i różnymi innymi partnerami w rządzie, środowisku akademickim i pomocy humanitarnej, Sojusz ID2020 zrealizuje marzenia globalistów w kwestii kontrolowania każdego człowieka żyjącego na Ziemi.

Zatem, co to w gruncie rzeczy oznacza? Otóż tak zwana Big Pharma oficjalnie współpracuje z branżą technologiczną w celu powiązania „immunizacji” z cyfrową biometrią, co oznacza, że ​​ludzie będą wkrótce poddani śledzeniu przy użyciu wszczepionych mikroczipów i ostatecznie również kontrolowani za pomocą globalnej matrycy identyfikacyjnej. Przez lata obserwowaliśmy, jak założyciel Microsoftu, Bill Gates, wykorzystuje swoje miliardy, by oferować „bezpłatne szczepienia” ludziom w krajach trzeciego świata, w celu realizacji planów eugenicznych.

De facto brakuje pożywienia dla dzieci z Afryki, jednak szczepionek nie zabraknie. Czy zatem to ma sens? Co z tego, że dzieci będą zaszczepione, jeżeli umrą z głodu? Teraz Bill Gates został partnerem firmy, która tworzy i nadzoruje rozwój projektu Sojusz ID2020, a jego celem jest nadanie każdemu człowiekowi na Ziemi cyfrowego identyfikatora. Jak planują dokonać tego wyczynu? Łącząc obowiązkowe szczepienia z wszczepialnymi mikroczipami.

Podkreślmy raz jeszcze, te dobroduszne „bezpłatne szczepienia” były w znaczniej części badaniami testowymi prowadzonymi „na żywo” w celu przeprowadzenia niezbędnych eksperymentów wymaganych do utworzenia ID2020. Gates Foundation oficjalnie przyznaje, że Bill i Melinda do tej pory zainwestowali ponad 2,5 miliarda dolarów w ten projekt. Zatem, czy człowiek, który dosłownie postawił świat za komputerem, może teraz wprowadzić cyfrowy identyfikator dla całej populacji? Bill Gates jest absolutnie przekonany, że może.

„Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach. W przyszłości projektowanie systemów tożsamości cyfrowej będzie miało daleko idące konsekwencje dla dostępu osób do usług i środków do życia.”

Bill Gates.

Wszystko to przygotowuje społeczeństwo i naszą cywilizację do ostatecznego etapu, zbliża się bowiem czas, w którym wszczepiony mikrochip będzie wymagany od każdej osoby w celu zakupu i sprzedaży towarów. Bill Gates otwarcie przyznał rację temu, co powyżej napisaliśmy, stwierdzając, że systemy tożsamości cyfrowej będą konieczne do dostępu osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

This article has 1 Comment

  1. Nie pozwólcie się zaszczepić szczepionkami śmierci, z ich powodu umierają już tysiące ludzi. Nie pozwólcie sobie wszczepić chipa RFID, to jest bowiem biblijne znamię bestii, to zmieni ludzką duszę na wyłączne kierowanie przez szatana i jego ludzi. Ci którzy dobrowolnie przyjmą to znamię, jeszcze za swojego życia przypieczętują swój los, dla tych już nie ma ratunku, ani odwrotu, za nich nie polecam, aby się modlono.

    Zachęcam was, abyście teraz choćby w ostatniej chwili tworzyli domy modlitwy w których się módlcie. Przypominam wam, że wystarczy, aby były dwie osoby, aby powstała, zaistniała najmniejsza grupa modlitewna. Nie trzeba się nigdzie rejestrować, wystarczy wasza wolna wola, oraz szczere chęci. Wystarczy, że weźmiecie na program modlitw to co stanowi minimum modlitw (Msza Święta, Różaniec 4 części, Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak kto może, Droga Krzyżowa). Resztę ewentualnego programu modlitw podyktuję wam Sam, wewnątrz waszych serc.

    Nie zniechęcajcie się, podnieście głowy, bo wielkimi krokami nadchodzi wasze Zbawienie, wasze Odkupienie. Zbawiciel jest już w drzwiach, za chwilę je otworzy. Za naprawdę krótką chwilę oświetlę wasze dusze, wasze sumienia, każdy człowiek pozna stan swojej własnej duszy i będzie mógł odpowiednio zareagować.

    https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2020.htm

Comments are closed.