Soros w tekście ,,Bój o wspólną Europę’’ zapowiada ofensywę.


7 Soros w tekście ,,Bój o wspólną Europę’’ zapowiada ofensywę


[fb_button]

„Spore nadzieje wiążę również ze spontanicznymi oddolnymi inicjatywami, które pojawiają się w Europie. Mam na myśli „Pulse of Europe” (Puls Europy), który został powołany w listopadzie ubiegłego roku we Frankfurcie nad Menem, a który objął swoim zasięgiem około 120 europejskich miast, jak również brytyjski ruch „Best for Britain” oraz opór wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości w Polsce i Fideszu na Węgrzech, którym kieruje premier Viktor Orbán.”

George Soros.

W ostatnich miesiącach dzieje się bardzo dużo w naszym kraju. Zmiany, jakie wprowadza obecny rząd nie są po drodze czołowym politykom Unii Europejskiej a także tym siłom, które napędzają ową Unię, siłom, które ukrywają się za poszczególnymi politykami, natomiast ci politycy są marionetkami sterowanymi przez konkretne osoby i koncerny. Taka sytuacja nazywana jest lobbowaniem, jednak w gruncie rzeczy bardzo często stanowi kwintesencję zdrady i przekupstwa. Dalej, siły te zmierzają w przeciwnym kierunku do kierunku obranego przez Rzecz Pospolitą. Otóż na naszym kontynencie dąży się do stworzenia super państwa, będącego namiastką tworu bez patriotyzmu, kultury, religii, narodowości i suwerenności poszczególnych narodów.

Nasz kraj, nasza Polska jest Państwem, które zawsze ceniło wolność, a w zasadzie nie tyle kraj, co nasz naród. Ponieważ czym była by ta ziemia bez narodu? A zatem, Polacy cechują się tym, co zostało opisane powyżej, ostatnie badania podają, że coraz większa liczba młodych Polaków stawia właśnie na te wartości. Konkluzja jest jedna, wcześniej czy później czeka nas konfrontacja z UE. Obecnie trwają pewne bitwy, walka o zdobywanie przyczółków. To jednak niech nas nie zmyli, prawdziwa nawała dopiero przed nami. Można przypuszczać, że rozpocznie się ona już jesienią tego roku. Czy tak się stanie, to się dopiero okaże, nie mniej jednak George Soros, główny rozgrywający Mason Europy zapowiada wzmożone działania na rzecz, jak to sam ujmuje, ratowania wspólnej Europy.

Dzisiejsza Unia Europejska potrzebuje pomocy i głębokiej przemiany. Niezbędne są natychmiastowe działania ratunkowe, bowiem projekt europejski znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Już podczas swojej kampanii wyborczej dzisiejszy prezydent Francji Emmanuel Macron wspominał, że najistotniejszy jest wzrost poparcia dla Unii.”

”Spore nadzieje wiążę również ze spontanicznymi oddolnymi inicjatywami, które pojawiają się w Europie. Mam na myśli „Pulse of Europe” (Puls Europy), który został powołany w listopadzie ubiegłego roku we Frankfurcie nad Menem, a który objął swoim zasięgiem około 120 europejskich miast, jak również brytyjski ruch „Best for Britain” oraz opór wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości w Polsce i Fideszu na Węgrzech, którym kieruje premier Viktor Orbán.

”Podziwiam odwagę Węgrów, którzy odrzucają kłamstwa i skorumpowanie cechujące rządy Orbána, a jednocześnie mam nadzieję, że działania europejskich instytucji wobec zagrożeń płynących z Polski i Węgier przyniosą oczekiwany skutek. Droga, którą podążamy, jest pełna niebezpieczeństw, ale wciąż wierzę, że podejmowane wysiłki doprowadzą do ożywienia projektu europejskiego. ”

Słowa te to tylko fragment z tekstu zatytułowanego ,,Bój o wspólną Europę’’. Całość możemy streścić w kilku zdaniach. Jest to możliwe, ponieważ George Soros dryfuje nieustannie wokół jednego ustalonego schematu, to jest po pierwsze idea Unii Europejskiej, która to idea ma być obecnie wysoce zagrożona. Kolejny aspekt to Polska i Węgry, które są kreowane jako wróg przemian w Europie, jako element stopujący owe przemiany. Innymi słowy nasze narody utrudniają realizację pomysłów i utopijnych marzeń tlących się w głowach tak jak właśnie głowa Georga Sorosa.

George Soros jest jednym z największych spekulantów finansowych na naszym globie. To on jest w bezpośredni sposób obarczany winą, za załamanie finansowe i gospodarcze w Portugalii czy Grecji. Temu człowiekowi marzy się świat, w którym ludzie będą znajdować się pod ścisłą kontrolą a do łask wrócą pogańskie bożki. Ten cel możemy nazwać Nową Europą a w dalszej kolejności jest to nowa wizja świata, tak zwany nowy porządek świata, o którym staramy się jak najczęściej pisać na naszym portalu.

Plan podpalenia Polski. W tle miliarder George Soros.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. commons.wikimedia.org