Śpiewy, tańce, śmiech i prawdziwa normalność w Zakopanym. Turyści najechali stolicę Tatr. Podobna sytuacja w wielu Polskich kurortach.

Udostępnij

Turyści zebrani na ulicy, spontaniczna zabawa taneczna na Krupówkach, śpiewy i dawno nie słyszany śmiech! O to właśnie tutaj chodzi! Nie dajmy się zwariować, bądźmy razem i razem popchnijmy ten kraj do przodu. Ja również obecnie przebywam w Zakopanym, wieczorem wracam do redakcji i napisze Wam, że bez względu na to, co piszą media mainstreamowe, tutaj w Zakopanym Polacy bawią się świetnie! To też tak zwaną „nową normalność” oraz „nowy Polski ład” Mateusz vel Pinokio vel Kłamca vel Morawiecki niech sobie wsadzi tam gdzie słońce nie dochodzi!

Nie możesz już tego dłużej znieść? Media wmawiają ci, że wolność to anarchia? Masz się słuchać i myśleć, co ci każą, mówić tylko to, co jest zgodne z poprawnością polityczną, bo wszystko inne jest mową nienawiści? Tak w ogóle, to, co ty jeszcze możesz zrobić sam, jeżeli wszystko z góry zostaje narzucone przez wielkiego brata? Tak, więc napiszemy ci, co jeszcze możesz zrobić, a zaiste jest tego bardzo dużo, więcej niż zdołamy napisać i pomyśleć.

Po pierwsze masz prawdo do wyboru, żaden polityk, rozporządzenie czy zakłamane media, typu TVPinfo nie mają prawa mówić ci, co jest słuszne a co nie jest słuszne. Ty i tylko ty masz swój rozum i duszę, jesteś człowiekiem, istotą ludzką, korzystaj z tego, używaj przywileju wolności. Pamiętaj, że na używaniu własnej inteligencji, własnego indywidualizmu, własnych wewnętrznych możliwości, nigdy nie stracisz. Straty poniesiesz wówczas, gdy podążysz ślepo za stadem.

To jest twoje życie, zrozum to wreszcie, tu nie ma miejsca na papugowanie, naśladowanie innych. Tu nie ma miejsca na umysłowy analfabetyzm, czas raz przeżyty więcej nie powróci. Życie to nie film, nie można go przewinąć i odpalić raz jeszcze. Dlatego walcz o swoje, walcz o to, aby żyć a nie tylko być. Walcz o siebie tak, aby politycy, ci sprzedajni zdrajcy, których jest coraz więcej, nie skonfiskowali twojego istnienia.

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

Szanowni Państwo, wybaczcie nam ten nad wyraz „bojowy” wstęp do dzisiejszej publikacji, jednak jeżeli człowiek zatrzyma się i chociaż przez moment zastanowi się nad tym jak cenne jest życie, w zasadzie bezcenne, wówczas ma ochotę wyjść na dach najwyższego budynku w okolicy i wołać na wszystkie strony świata aby każdy usłyszał głos wolności i przebudził się. To też NIE dla propagandy medialnej i TAK dla rozumu oraz wolności i indywidualizmu każdego człowieka z osobna.

Wielu głos wolności rozbrzmiewający na pustkowiu przeciętności już usłyszało. Dowodem na to są tłumy turystów w Zakopanym i nie tylko tam, ale w wielu miejscach wypoczynkowych w całej Polsce. Tego typu postawa niezmiernie nas cieszy i sprawia, że wiara w Naród Polski ponownie roznieca się nowym i potężniejszym płomieniem. Konkurs skoków na Wielkiej Krokwi, walentynki i odblokowanie części obostrzeń (de facto całkowicie niezgodnych z prawem i Konstytucją) jak się okazuje tchnęło nową iskrę w turystów.

W ciągu jednej nocy policja w stolicy Tatr odnotowała 60 interwencji! Rewelacja po prostu! A wiecie, czego głównie dotyczyły interwencje? Nie noszenia maseczki vel namordnika na twarzy oraz otwartych lokali gastronomicznych. Interwencje w hotelach, pensjonatach, restauracjach, istne szaleństwo! I bardzo dobrze, po prostu bomba! Maseczki? Zamknięte restauracje, ale otwarte galerie? Dość tej paranoi, tego pseudo medycznego pieprzenia!

Turyści zebrani na ulicy, spontaniczna zabawa taneczna na Krupówkach, śpiewy i dawno nie słyszany śmiech! O to właśnie tutaj chodzi! Nie dajmy się zwariować, bądźmy razem i razem popchnijmy ten kraj do przodu. Ja również obecnie przebywam w Zakopanym, wieczorem wracam do redakcji i napisze Wam, że bez względu na to, co piszą media mainstreamowe, tutaj w Zakopanym Polacy bawią się świetnie! To też tak zwaną „nową normalność” oraz „nowy Polski ład” Mateusz vel Pinokio vel Kłamca vel Morawiecki niech sobie wsadzi tam gdzie słońce nie dochodzi!

Aha i jeszcze kwestia zgonów, bo przecież mamy śmiertelną pandemię, tak śmiertelną, że ciała zmarłych przecież leżą na ulicach… Prawda? A to nie tak, przepraszam, jak się okazuje obecnie na tak zwaną pandemię umierają głównie osoby w domach opieki, które przyjęły szczepionkę. Te nieprzebadaną truciznę, którą media mainstreamowe dla zmylenia określają szczepionką. Co za bzdura! Co za robienie z logiki dziwki! Chwała każdemu, kto jednak przejrzy na oczy i będzie spoglądał ponad tymi gęstymi oparami absurdu medialnego.


Przeczytaj również:

„Góralskie Veto” w obronie godności człowieka. Sebastian Pitoń zapoczątkował narodowe przebudzenie. Rząd PiS łamie prawo.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

 1. Jest jeszcze teoria o tym, że same patyczki (widziałem film) mogą zawierać ten drobnoustrój a swego czasu sama zmiana ich długości i sposób wpychania ich do nosa do samego końca przegrody dobitnie świadczy o tym, że coś jest na rzeczy. Na filmie kobieta pokazała, że wacik ten zawiera jakby dziwne nici wyglądające jak jakieś robaki i na dodatek one się ruszały. Może to są jakieś nicienie dodatkowe potraktowane jakimś drobnoustrojem albo tym wirusem. W każdym razie w USA była mocna akcja straszenia, że pobierają ci DNA i tym podobne aby ludzie nie łazili na te testy PCR bo jest to bardzo niebezpieczne. Jak dodadasz 2+2 to pierwsza ich akcja mogła być związana z tymi szczepieniemi, gdzie coś zapodali a teraz ludzi straszą aby łazili na te testy i się infekowali. Większośc debili ma jakiś rodzaj grypy a myśli, że jest to COVID i biegną po prawdziwego wirusa czyli test PCR.

 2. Nie ma się temu co dziwić, dlaczego młodzi mają gdzieś te maski i tę całą wymyśloną pandemię. Prawie nikt z nich się nie zakaża. Jest nowa poszlaka, w jaki sposób infekują nam teraz tego COVIDA i jak to infekowali. Głownym winowajcą są szczepionki na grypę a teraz na COVIDA. Jeśli możesz to przeczytaj 2 razy jego artykuł i umieść go u siebie bo z tą teorią spotkałem się już ze 3-4 miesiące na stronie https://www.mentealternativa.com
  Swoją drogą to strona operationdisclosure.blogspot.com posiada niezłe wiadomości i większość z nich jest pewna. Mógłbyś coś od nich też powielać.

  7 lutego 2021
  Dr Raymond Obomsawin
  Rozsądna i alarmująca hipoteza o przyczynach pandemii C19

  Głównym kandydatem zatrudnionym do celowego zarażenia ludzi „C19” jest wewnątrzkomórkowy pasożyt Babesia, który jest pierwotniakiem podobnym do malarii i powoduje babeszjozę. Ten wewnątrzkomórkowy pasożyt, między innymi, infekuje i niszczy czerwone krwinki, pochłaniając dopływ tlenu w komórce. Babesia ma okres inkubacji, który może rozciągać się od jednego tygodnia do sześciu tygodni, więc koniec wtrysku listopada może spowodować objawy pierwszy odczuwalne dopiero w połowie stycznia
  Interesujące jest, że bardzo znaczna liczba specyficznych objawów można znaleźć w zarówno „C19”, jak i babeszjoza. Lista objawów obserwowanych w obu tych schorzeniach jest zbyt duża, aby była zwykłym zbiegiem okoliczności.
  Ta przypuszczalnie „nowa” postać choroby jest ściśle związana z jej najbardziej zagrażającym życiu objawem, jakim jest poważna utrata utlenowania komórek. Jednak to, co sprawia, że ​​ten stan jest osobliwy, to brak zatorów często związanych z infekcjami górnych dróg oddechowych, takimi jak przeziębienie, nieżyt nosa i grypa. Diagnostycznie ten stan wyraźnie nie ma nic wspólnego ani z bakteriami, ani z wirusami. W rzeczywistości ta utrata utlenienia wyraźnie wskazuje na zatrucie krwi / ciała spowodowane chemikaliami, promieniowaniem lub pasożytami.

Comments are closed.