Sunday Express alarmuje o możliwej Rosyjskiej agresji na Polskę.

1 Sunday Express alarmuje o możliwej Rosyjskiej agresji na Polskę
Fot. pixabay.com

[fb_button]

‘‘NATO ON EDGE: Top military chief warns Putin is ready to start World War Three ‘OVERNIGHT’ VLADIMIR Putin could spark World War Three at any time by deciding to invade Poland in a matter of HOURS, a top NATO figure has warned tonight.’’

Brytyjski Sunday Express

W najnowszym wydaniu Brytyjskiej gazety Sunday Express możemy przeczytać informację o tym, że Rosja jest gotowa zaatakować Polskę w ciągu kilkunastu godzin. Źródłem informacji jest wysoko postawiona osoba w NATO. To jednak nie wszystko. Gazeta alarmuje, że w chwili obecnej Rosja jest skłonna do rozpoczęcia wojny na kilku frontach w celu odzyskania Litwy, Estonii oraz Polski, to też pytanie o to czy Europa po raz kolejny stanie w obliczu pożogi wojennej jest jak najbardziej aktualne i naglące.

Generał Richard Shirreff przestrzega i mówi wyraźnie, że w chwili obecnej armia Rosyjska znajduje się w stałej gotowości bojowej od czasu Konfliktu na Ukrainie oraz w Syrii. To też, aby odwrócić uwagę od problemów gospodarczych może zaatakować kraje Europy Wschodniej w tym także Polskę. Generał dodaje, że Rosja nie zniesie wojsk NATO przy swoich granicach. Dziś wiemy jedno. Po mimo nałożenia sankcji na naszego wschodniego sąsiada, pozostał on potężnym mocarstwem z niemałą siłą bojową, której namiastkę mogliśmy oglądać w walce z państwem islamskim. Spójrzmy jednak, co jeszcze powiedział Richard Shirreff.

” Rosja jest zdolna do zaskakującego ataku Zachodu , atak będzie miał niestety katastrofalne konsekwencje dla Polski i śmiertelne konsekwencje dla Sojuszu. Kiedy wojska rosyjskie zaatakowały wschodnią Ukrainę w marcu 2014 Putin mówił o ochronie mniejszości rosyjskojęzycznej w regionie Donbasu. W chwili, kiedy zaatakuję Polskę powie, że chce bronić dostępu do Kaliningradu. Należy pamiętać, że wojska rosyjskie są w stałej gotowości bojowej”.

Drodzy czytelnicy, w ostatnim czasie na terenie Europy mamy do czynienia z niezliczonymi ćwiczeniami wojskowymi. W naszym kraju były to chociażby ćwiczenia Anakonda. Jednak skąd tak nagły wzrost aktywności wojskowej? Otóż odpowiedz jest bardzo prosta, ruchy wojsk, które nieustannie znajdują się w trakcie ćwiczeń są oznaką, że mogą one przejść bardzo szybko do etapu ataku, inwazji militarnej. Brytyjska gazeta wyraźnie przestrzega przez wybuchem III wojny światowej, którą może zainicjować Władimir Putin. Należy tutaj także odnotować, iż od jakiegoś czasu następuje coraz większa koncentracja wojsk Rosyjskich przy granicy z Ukrainą oraz samym obwodzie Kaliningradzkim a także przy granicy z Białorusią. Z pewnością nie jest to element ćwiczeń, czy defilady wojskowej, lecz etap, plan, Putin pozostawia sobie opcję możliwości ataku na dawne kraje ZSRR.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 4 Comments

  1. Słuchanie NATO-wskich generałów to jak słuchanie TVPiS i TVTrwam . Taich antyruska propaganda ma na celu przygotować nas do wojny którą sami wywołają

  2. Znajomy będący ostatnio w kaliningradzie mówił że coś jest tam nie tak,nerwowa sytuacja wśród ludzi i chodzą słuchy że coś się szykuje.

  3. Tylko jednej informacji mi tu brakuje. PO CO MIAŁBY TO ROBIĆ!
    Sytuacja gospodarcza w Rosji jest najlepsza od lat, ropa i gaz płynie na zachód szerokim strumieniem, w drugą stronę szerokim strumieniem płyną pieniądze.

  4. W Europie mocno się kotłuje, w pewnym momencie ktoś faktycznie nie wytrzyma i się rozpocznie dzień sądu.

Comments are closed.