Superkomputer w Brukseli „Bestia” Cz.1: Celem programatorów jest oznakowanie wszystkich ludzi świata uprzemysłowionego.


Z kolei w dzienniku „San Jose’s Mercury” ukazała się notatka, w której zapisano dosłownie: „Bestia jest wielkim komputerem, zajmującym trzy piętra w kwaterze głównej Wspólnego Rynku. Naukowcy, którzy go obmyślili, wykonali tę pracę celem zrealizowania wielkiego planu, mianowicie, by oznakować określonym numerem każdego mieszkańca Ziemi. Ta operacja ma jeden, dokładnie określony cel: kupno i sprzedaż”. Coś Wam to przypomina?

Biada tym, którzy w tych latach nie słyszeli odgłosu kopyt koni Apokalipsy. Biada temu, kto nie nauczył się ufać Bogu pod słońcem szatana, które wychyliło się ponad horyzont w przerażający sposób. Biada tym, którzy nie potrafią zrozumieć, że od czterech stuleci zawładnęły światem racjonalistyczne herezje, teraz zaś tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi.”

Friedricha Reck Malleczewen.

Czy jesteś gotowy podjąć walkę w godzinie próby, która jest już blisko? Zdołasz się ostać? Co lub Kto będzie twoją siłą? To jest ten czas, a ty narodziłeś się na ten świat aby ocalić swoją duszę, swoje przeznaczenie do życia wiecznego. Masz tego świadomość? „Oni” nadchodzą w mroku nocy, aby sięgnąć po twoje „przeznaczenie”. Mam nadzieję, że jesteś gotów i masz pełną świadomość powagi czasów w jakich żyjemy.

Drodzy czytelnicy w obliczu wydarzeń o widocznym „rysie apokaliptycznym” jakie mają miejsce już od kilku lat, zdecydowaliśmy się opublikować artykuł oparty na tekście włoskiego miesięcznika katolickiego: „Chiesa Viva”, numer 201 i 202/1989 pod tytułem: „Computer e Codici” to jest: „Komputery i kodyfikacje”. Tekst ten został opracowany przez Centrum Badań Historycznych „Ad Unum” we Włoszech, specjalnie dla: „Chiesa Viva”.

W siedzibie Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG) w Brukseli znajduje się obecnie (to jest w roku 1989, kiedy była sporządzana publikacja, na której się opieramy), superkomputer zdolny opracować dwa miliardy numerów. Celem programatorów tych numerów jest oznakowanie nimi wszystkich ludzi, należących do świata uprzemysłowionego. Innymi słowy każdy otrzyma swój numer, niczym w obozie koncentracyjnym. Przy tej okazji dobrze przytoczyć również pewien cytat. Spójrzcie:

Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.

Oznacza to, że każda z tych osób ma przygotowany dla siebie własny, osobisty numer, dzięki któremu można mieć o niej wszystkie dane. Ten superkomputer nazwano: „Bestia”, a numery, które zawiera, mają jeden wspólny numer kierunkowy: „666”. Toteż jeśli ktoś: rząd, administracja, dyktator, słowem ktokolwiek by to był, zażyczy sobie wiedzieć wszystko o danej osobie, wystarczy mu wybrać numer „666”, a potem jej numer osobisty.

Dawno już, bo w lutym 1975 roku, Dr Charles Ducombe z Urzędu Informacji w Jerozolimie złożył oświadczenie, że Dr Hanrick Eldeman, naczelny analityk EWG, publicznie potwierdził istnienie w Brukseli superkomputera o nazwie „Bestia”, zajmującego trzy piętra gmachu i zdolnego oznakować numerami wszystkich mieszkańców Ziemi. Jak widzicie jednym z bardzo widocznych „znaków czasów ostatecznych” jest dążenie do stworzenia „katalogu ludzi Ziemi”.

Z kolei w dzienniku „San Jose’s Mercury” ukazała się notatka, w której zapisano dosłownie: „Bestia jest wielkim komputerem, zajmującym trzy piętra w kwaterze głównej Wspólnego Rynku. Naukowcy, którzy go obmyślili, wykonali tę pracę celem zrealizowania wielkiego planu, mianowicie, by oznakować określonym numerem każdego mieszkańca Ziemi. Ta operacja ma jeden, dokładnie określony cel: kupno i sprzedaż. Coś Wam to przypomina? Spójrzcie:

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa według Świętego Jana.

Na koniec pierwszej części poświęconej superkomputerowi o nazwie: „Bestia”, który w mojej opinii jest pierwszym i jednym z najważniejszych narzędzi współczesnej technologii, którymi posłuży się Antychryst do zniewolenia ludzkości, chcemy przytoczyć cytat: „W owym czasie Antychryst urodzi się z żydowskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która zjednoczona będzie ze starożytnym Wężem, nauczycielem nieprawości. Jego ojcem będzie biskup. Przy urodzeniu będzie wymiotował bluźnierstwami, będzie miał zęby, on będzie wcielonym diabłem, będzie wydawał przerażające krzyki.” Fragment objawienia z La Salette, spisany przez Melanię w 1879 roku.


Przeczytaj również:

Ujawnienie się Antychrysta, upadek Lucyfera i znaki czasów zwiastujące globalny koniec. To wszystko już się realizuje.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *