Symptomy obecności siły demonicznej Cz.1 Głowa i psychika.


29 Symptomy obecności siły demonicznej Cz.1 Głowa i psychika


,,Za epidemię opętań odpowiadają coraz bardziej popularne przesądy, New Age, wiara w reinkarnacje, okultyzm i satanizm. Laicyzacja sprawia, że coraz więcej ludzi jest bezbronnych wobec zagrożeń, demony boją się tego, co święte. Każdy może zostać opętanym, kapłani, dzieci, dzieci nienarodzone, na które rzucono urok, ochrzczeni i nieochrzczeni.’’

Ks. Egzorcysta Gabriele Amorth.

Świat materialny, fizyczny oraz świat duchowy, dwie rzeczywistości istniejące obok siebie, wzajemnie się przenikające a mimo to dla wielu ludzi, można pokusić się o stwierdzenie, że dla większości coś takiego jak duchowość nie istnieje. Jest to wymysł dobry dla scenariusza do bajki lub powód do ckliwych podarków i niskiego lotu żartów. Jednak nim rozpoczniemy dzisiejszy artykuł chcemy zauważyć, że świat duchowy istnieje i jak donosi wiele pism, proroctw oraz opinii samych naukowców może on być bardziej rozbudowany i zróżnicowany aniżeli świat materialny ten, który tak dobrze znamy.

Świat duchowy jest czymś pociągającym zwłaszcza w dobie filmów promujących magię, zawieranie różnego rodzaju znajomości czy nawet paktów z bytami duchowymi. Rozpościera się ogólną wizję czegoś pięknego i niegroźnego, mało tego, niektóre wizje świata duchowego rozpowszechniane w świecie są na tyle uproszczone i banalne, że po prostu uwłaczają ludzkiemu umysłowi. Jest to negatywna tendencja, ponieważ zaciera prawdę i może prowadzić człowieka do błędnych decyzji.

Satanizm Cz.1 Wielka Bestia Apokalipsy.

Dlatego też chcielibyśmy dziś wskazać konkretne symptomy mogące być objawem ingerencji złych duchów, bytów negatywnie nastawionych do człowieka, nastawionych na szkodzenie mu a zamieszkujących właśnie świat duchowy, niematerialny. Nim jednak to zrobimy chcemy podkreślić, że niektóre zjawiska mogą być także objawami chorób. Tutaj fundamentalnym czynnikiem przesądzającym o chorobie naturalnej czy tez ingerencji chociażby demonicznej są czynniki poprzedzające wystąpienie owej choroby, owych niepokojących objawów.

,,Wiemy, że wróg Szatan będzie robił wszystko, co jest w jego mocy by przeszkodzić nam postępować naprzód w kierunku naszego celu, ale my wiemy i wierzymy, że Ten, który jest w nas, czyli Chrystus, jest większy od tego, który jest w świecie.’’

Jan Paweł II. Fragment pochodzący z przemówienia wygłoszonego 29 czerwca 1993 roku.

Należy także zaznaczyć, co podkreślają liczni egzorcyści w tym Gabriel Amorth, otóż nie ma dwóch takich samych przypadków opętania, ataku ze strony demona na człowieka, ponieważ każdy człowiek jest inny, oraz każdy demon jest inny. Tutaj dochodzi do kolizji pomiędzy światem danej jednostki a konkretnym demonem, wynik takiej kolizji może być nieprzewidywalny stąd podejście do każdego osobnego przypadku opętania powinno stać na najwyższym poziomie ostrożności.

Istnieje wiele różnego rodzaju objawów mogących wskazywać na opętanie demoniczne, na ingerencję istoty duchowej, jednak z pośród owych objawów możemy wyróżnić dwie podstawowe grupy a będą to objawy związane z głową oraz z awersją wobec sacrum. Dziś chcielibyśmy zająć się analizą objawów powiązanych ściśle z głową, natomiast jutro z wyżej wspomnianą awersją względem sacrum. Głowa dla demonów jest bardzo ważnym i strategicznym celem przeprowadzanych ataków mających doprowadzić do wyniszczenia psychiki i doprowadzenia do skrajnych zmian osobowości oraz licznych chorób umysłowych u danej osoby.

Marilyn Manson Cz.1 Antychryst namaszczony przez LaVeya.

Gdy dochodzi o ingerencji demonów wówczas ataki na głowę są przeprowadzane w dzień oraz w nocy, bez przerwy, bez chwili wytchnienia. Osoby, które doświadczyły tego typu ataków, czyli chociażby obsesyjnych myśli czy stanów lękowych, wiedzą jak okrutne potrafią być to przeżycia. Powyżej wspomnieliśmy, że ataki demoniczne są przeprowadzane w dzień oraz w nocy, jednak chcemy podkreślić, że intensywność nocnych ataków jest znacznie większa i by najmniej nie jest to przypadek.

Drodzy Czytelnicy nocą umysł człowieka jest bierny, a to z kolei sprawia, że znacznie łatwiej jest wówczas oddziaływać demonom na naszą psychikę. Osoby poddane atakom zła bardzo często posiadają głębokie zaburzenia snu, mogące objawiać się w następujący sposób: pojawiają się bardzo wyraziste koszmary senne, trudności z zasypianiem, budzenie się nocą i niemożność ponownego zaśnięcia, w skrajnych przypadkach osoby dotknięte nękaniem potrafią dostrzegać kontury w mroku mogące należeć do jakiejś istoty, słyszą głosy czy różnego rodzaju dźwięki a także odczuwają swąd spalenizny.

Koszmary będące jednym z objawów zainteresowania ze strony demonów potrafią na tyle intensywnie oddziaływać, że budzą człowieka i pozostawiają na wiele godzin poczucie psychicznego rozbicia oraz niewysłowionego lęku. Jest to coś zupełnie nienaturalnego i ta właśnie nienaturalność pewnego rodzaju wynaturzenie wskazuje jednoznacznie, że mamy do czynienia ze zmianami, które dotyczą naszego organizmu a które nie wynikają bezpośrednio z czynników naturalnych, lecz ponad naturalnych.

Lady Gaga wyznaje, że została opętana przez mroczne siły.

Reasumując, dlaczego ataki nocne są tak istotne dla demonów istot przebiegłych i inteligentnych? Otóż człowiek pozbawiony snu staje się wycieńczony, zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, swoim postępowaniem w dalszej kolejności coraz bardziej zanika determinacja w stawianiu oporu przeciwko niszczącej sile zła.

Następuje nieuniknione, czyli zmącenie umysłu, dekoncentracja i wreszcie rezygnacja i upadek psychiczny oraz duchowy. Od tego etapu już krótka droga do stanów depresyjnych, ataków lękowych, rozpaczy i utraty wiary w Boga, jeżeli takowa istniała. Ostatnim etapem są myśli samobójcze oraz sam akt odebrania sobie życia.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


This article has 1 Comment

  1. Odczucie duchowości jest czymś niezwykle pięknym, subtelnym – jest zbliżone do przeżycia podczas czytania poezji. Duchowość to największy wróg demonów, dlatego ci którzy, o tym wiedzą, tak „szczodrze” produkują, podsuwają formy i tworzą warunki (np. w kulturze), do przekraczania wszelkich granic : dobrego smaku, przyzwoitości, obyczaju… Ciało pozbawione duchowości, daje się łatwo zdestabilizować – wynaturza się, (często bezpowrotnie ) słuch, wzrok, ruch, smak, mózg…, a potem już łatwo nim manipulować . Trzeba przyznać, że jesteśmy w „momencie” naszej epoki, gdzie fatalne moce i ich sprzymierzeńcy odkryli się – poszli na całość , jakby mieli pewność, że ich „praca ” jest na ukończeniu, że już panują nad światem.
    Rzecz w tym, że to „… świadomość stworzyła materialny wszechświat, a nie odwrotnie…” , dlatego nie mam wątpliwości, że Stwórca i Wielkie Prawo Natury przywróci porządek.

Comments are closed.