Synchron Inc. rozpoczyna badania na ludziach z implantem, pozwalającym mózgowi wchodzić w interakcje z urządzeniem mobilnym!

Udostępnij

W dalszej przyszłości Elon Musk i inni wizjonerzy- technolodzy mówią o świecie, w którym każdy może otrzymać implanty, aby osiągnąć rodzaj super- inteligencji. Ale wracając do „teraźniejszości”, należy zauważyć, że urządzenie z Synchron Inc., po wszczepieniu do ludzkiego ciała, będzie podróżować do mózgu przez naczynia krwionośne (natomiast Neuralink jest wszczepiany bezpośrednio do czaszki.)

Synchron Inc., która opracowuje tak zwany interfejs mózg-komputer i konkuruje z Neuralink Corp. Elona Muska, zapisała pierwszego pacjenta do amerykańskiego badania klinicznego, w centrum którego będzie postawiony implant firmy. Celem kolejnym jest możliwe jak najszybsze zatwierdzenie przez organy regulacyjne, powyższego implantu do szerszego stosowania u osób z paraliżem i nie tylko. To oznacza, że pod przykrywką dobra będziemy rozwijać transhumanizm.

Wow! Wiem, że mamy już wiele, oj wiele na „talerzu czasów ostatecznych”, i możemy zapytać: co z wojną nuklearną zbliżającą się w Rosji i na Ukrainie? Co ze zbliżającymi się zamieszkami ANTIFY tego lata? Co z „demoniczną” Czwartą Rewolucją Przemysłową, gdzie ludzie zostaną sprowadzeni do roli niewolnika, którzy będą pracować za „miskę ryżu”? I wiele, wiele innych aspektów z „menu” naszego „talerza czasów ostatecznych”.

Ale Szanowni Państwo, muszę tutaj również dodać jeszcze jedną małą, małą rzecz. Wygląda na to, że firma technologiczna Synchron pokonała Elona Muska i Neuralink w klinicznych badaniach na ludziach w kwestii wszczepialnego urządzenia (implant), które pozwoli mózgowi bezpośrednio wchodzić w interakcje z urządzeniem mobilnym! Na marginesie dodam, że zastanawiam się, czy pójdzie on w czoło, czy nie?

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa według Świętego Jana.

Wszczepialne przez człowieka urządzenia do łączenia ciała z Internetem to obecnie najszybciej rozwijający się sektor technologiczny na świecie, jest to przemysł wart wiele miliardów dolarów. I należy zdać sobie sprawę z tego, że wszystkie wydarzenia związane z domniemaną „pandemią COVID-19” zostały zaprojektowane tak, aby doprowadzić ludzkość do miejsca, w którym sama będzie chciała zaakceptować wszczepialne urządzenia.

Badanie stanowi punkt zwrotny dla Synchron Inc., pierwszego startupu pracującego nad interfejsami mózg-maszyna. Synchron Inc. rozpoczął badanie kliniczne ubiegające się o zgodę na sprzedaż swojego produktu. Stawia to również Synchron przed Neuralink.”

Donosi Bloomberg News.

Dodajmy, że w dalszej przyszłości Elon Musk i inni wizjonerzy- technolodzy mówią o świecie, w którym każdy może otrzymać implanty, aby osiągnąć rodzaj super- inteligencji. Ale wracając do „teraźniejszości”, należy zauważyć, że urządzenie z Synchron Inc., po wszczepieniu do ludzkiego ciała, będzie podróżować do mózgu przez naczynia krwionośne (natomiast Neuralink jest wszczepiany bezpośrednio do czaszki.)

Urządzenie (implant) Synchron Inc. po dotarciu do mózgu przekłada aktywność mózgu na sygnały zaprojektowane tak, aby umożliwić na przykład wysyłanie SMS-ów, e-maili, przeprowadzanie zakupów online lub innych czynności za pomocą urządzenia zewnętrznego, oświadczył Synchron Inc. Nie trudno sobie wyobrazić, że taki implant, na przykład w pewnym momencie przejmuje kontrolę nad ludzkim mózgiem i wysyła mu „polecenia z zewnątrz”. Ale to przyszłość, która dopiero nadejdzie.


Przeczytaj również:

Człowiek, robot… Kto przetrwa? „Ameca” humanoidalny robot, który zapoczątkował pracę nad zaawansowaną „sztuczną inteligencją”.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.