Sytuacja w Polsce. Raport Specjalny.

8-sytuacja-w-polsce-raport-specjalny

Fot. youtube.com

[fb_button]

Kilka dni temu, gdy jeszcze pisaliśmy artykuł o czasach ostatecznych, modlitwie, pokucie i nawróceniu wspominaliśmy, że tym właśnie artykułem rozpoczynamy serię publikacji poświęconych tematyce czasów ostatecznych. Niestety ze względu na ostatnie wydarzenia w naszym kraju musimy przesunąć w czasie owe zamierzenia i poświęcić czas dla Polski i dla opisania obecnej sytuacji w naszym kraju. Dlatego dziś drugi artykuł o bieżących wydarzeniach. Artykuł ważny, albo inaczej temat jest ważny, ponieważ sytuacja, z jaką mamy obecnie do czynienia jest bezprecedensowa w historii ostatnich dwudziestu pięciu lat naszego kraju.

Na początek rozpocznijmy od podstawowej kwestii, dlaczego w mediach mamy do czynienia z tak rozbieżnymi obrazami tego, co się dzieje. Otóż tutaj odpowiedz jest prosta, nie mniej jednak nie każdy ma do niej dostęp, dlatego też warto o tym napisać. Wiele mediów w Polsce to media z kapitałem zagranicznym, innymi słowy właścicielami są koncerny z Niemiec czy USA. Z kolei druga część to media z kapitałem Polskim. Jaka wyłania się tutaj konkluzja? Bardzo często media z kapitałem zagranicznym piszą, czy tez opisują bieżącą sytuację w naszym kraju w taki sposób, jaki jest na rękę zagranicznym mocodawcom. Jeszcze kilka lat temu tego typu sformułowanie byłoby nazwane teorią spiskową, dziś jednak dzieje się to dosłownie na naszych oczach.

Teraz kolejna kwestia a mianowicie, co się w zasadzie dzieje? Pisaliśmy już o tym w poprzednim artykule, nie mniej jednak czas nie, co rozwinąć wcześniejsze teorie. Otóż po pierwsze rząd PiS popełnił błąd gdyż chciał przegłosować ustawę ograniczającą wolność dziennikarzy w sejmie, bez żadnych uzgodnień ze stroną zainteresowaną. To błąd, ponieważ to świadczy negatywnie o władzy, która posiadając większość zachłysnęła się nią, a w gruncie rzeczy nie można tutaj nikogo lekceważyć. Zatem to podstawa, jeżeli wprowadzamy nowe regulacje w sejmie i owe regulacje dotyczą bezpośrednio dziennikarzy, wówczas dyskutujemy owe rozwiązania ze środowiskiem dziennikarskim.

Co wydarzyło się dalej? Doszło do prowokacji w sejmie, która już od jakiegoś czasu była przygotowywana przez opozycję. Wykorzystano pretekst obrony mediów i rozpoczął się cyrk, który szkodzi Polsce, Polakom i interesowi narodowemu. Niestety przy tej okazji należy wspomnieć o kolejnej kwestii, opozycja sfrustrowana porażką w ostatnich wyborach nie może odnaleźć się w nowych realiach. Do tego nakłada się ustawa obniżająca emerytury i renty agentom SB oraz odejście w cień profesora Rzeplińskiego. Innymi słowy PO i Nowoczesna tracą paliwo. Jest to dziwna sytuacja, ponieważ od jakiegoś czasy opozycja w naszym kraju wydaje się działać na szkodę Państwa i na rzecz zachodnich mocarstw i wpływów, ale o tym zaraz.

Należy także wspomnieć już o legendarnym nagraniu, które pokazuje nam podkładającego się młodego człowieka, rzekomo rannego czy też postrzelonego, po czym dalsza część tego samego filmu urzeczywistnia prawdę, czyli była to zwykła fikcja lub zagranie aktorskie. Trzeba jasno napisać, że był to przejaw żenującej postawy, jednak nie przeszkodziło to mediom zagranicznym oraz niektórym mediom krajowym do tego by przedstawić ów obraz jako przejaw dramatu i hegemoni dyktatury, która obecnie rozgrywa się w naszym kraju. Innymi słowy mamy do czynienia z manipulacją na masową skalę. Martwi jednak coś innego, jeżeli jest rzeczą jasną, iż była to manipulacja, którą na drugi dzień cały Polski internet wyśmiał, to dlaczego media zagraniczne mimo to wbrew prawdzie posłały tak dramatyczna wizję demokracji w naszym kraju na cały świat? Otóż widocznie komuś na tym bardzo zależy.

Co jeszcze jest niepokojące? Otóż doniesienia o zamiarach powołania do istnienia Polskiego Majdanu w sejmie. Tak, pisaliśmy o tym już od dawna. Dziś a w zasadzie od wczoraj mówi się o tym już oficjalnie. Jak podaje jeden z portali internetowych, opozycja dysponuje planem mającym urzeczywistnić tę groźbę bo inaczej tego nazwać nie można. Zatem czy w Polsce obecnie jest jeszcze coś takiego jak opozycja? Zapewne tak, gdyż partia Kukiz’15 przedstawia obraz godnej opozycji, niestety PO i Nowoczesna wydają się już od dłuższego czasu nie być opozycją, lecz czymś, co działa na rzecz tajemniczych zagranicznych interesów.

Obecne działania jakie prowadzi PO i Nowoczesna oraz sam KOD mogą zakończyć się dla Polski bardzo dramatycznie, a mimo to przywódcy tych partii oraz ruchu społecznego nie cofają się lecz brną w zaparte. Jest to sytuacja niezwykle niebezpieczna a wręcz szalona. Na sam koniec należy wspomnieć o problemach z nadawaniem sygnału przez TVP. Czy to przypadek, że akurat teraz dochodzi do takich incydentów? Raczej na pewno nie ma tutaj niż z przypadku. Znany politolog, chcący zachować anonimowość, wspomina, że to mogła być próba. Czego próba? Otóż, jeżeli dochodzi do puczu czy obalenia rządu, najpierw wyłącza się sygnał TV, obecnie ten scenariusz jest rozgrywany.

Poniżej zamieszczamy informacje z wcześniejszego artykułu.

Polsko, dokąd zmierzasz? Walki interesów i wpływów zagranicznych.

Czy Polska demokracja jest zagrożona? Co dzieje się w naszym kraju? Polsko, dokąd zmierzasz? Czy to rzeczywiście początek końca i czy można temu zapobiec, czy może wszystko wymknęło się już z pod kontroli? Takie pytanie może dziś stawiać sobie wielu Polaków w kraju oraz za granicą. Niestety tutaj mamy problem z odpowiedzą, ponieważ relacje w mediach krajowych oraz zagranicznych są w wielu przypadkach wysoce wypaczone, to też jak można w sposób rzetelny ocenić sytuację w kraju, jeżeli ma się do dyspozycji nierzetelne relacje? Otrzymaliśmy dziś od naszych czytelników z zagranicy kilka emaili z pytaniem, co dzieje się w naszym kraju. Nie możemy tych pytań nie zauważyć, dlatego piszemy ten artykuł, napiszemy w nim jak jest rzeczywiście.

Zatem, od czego rozpoczniemy? Rozpoczniemy od początku, czyli od wydarzeń związanych z imigrantami zalewającymi Stary Kontynent, co gorsza, cały proceder przebiegał pod patronatem elit UE, które bardziej troszczyły się o domniemanych uchodźców niż o samych Europejczyków. Obecnie w wielu krajach Europy są mordowane kobiety, mężczyźni oraz dzieci, są to ludzie nie winni, którzy padają ofiarą ataków terrorystycznych na masową skalę. To jednak nie koniec, szczytem hipokryzji jest postawa polityków, którzy wyrażają ubolewanie przy jednoczesnych popieraniu napływu nielegalnych imigrantów. Czy Euro posłowie mają problem z głową, czy może jest to jakaś masowa schizofrenia? A może celowe działanie, za którym stoją elity z Panem Sorosem na czele? Na to pytanie niech już odpowie sobie każdy osobiście w ciszy własnego sumienia.

Otóż wydarzenia związane z imigrantami otwarły pewną puszkę Pandory, sytuacja destabilizowała się, mało tego, nasz kontynent w wielu punktach terytorialnych stanął dosłownie na granicy wojny domowej. Wszystko szło po myśli pewnych elit, jednak do czasu, opór w mediach, głównie mediach niezależnych w internecie był na tyle silny, że cały proceder z czasem zaczął upadać a sama idea miłosierdzia względem bliżej nieokreślonych grup imigrantów upadła. To był początek końca pewnej hegemoni, dyktatury i bezmyślności Europejskich elit. To był czas przebudzenia Europejczyków, ale przede wszystkim Polaków, i tutaj można napisać, że Europa ma ogromne szczęście, iż Polska jest jej częścią, bardzo ważną częścią.

Co dzieje się dalej? Dalej zyskują poparcie partie narodowościowe, zyskuje na wartości słowo patriotyzm i wiara we własną ojczyznę oraz kulturę. W Polsce dochodzi do całkowitej zmiany władzy, na płaszczyźnie parlamentu oraz prezydentury. To ogromny cios dla Niemiec, ponieważ Polska przestaje być wasalem tego kraju i zaczyna myśleć o sobie, o swoich interesach i co najważniejsze o samych Polakach. Tutaj oczywiście jest różnie, są lepsze i gorsze momenty, nie mniej jednak Polska powstaje z kolan, podnosi wzrok i szuka pomocy. Na naszej drodze wyrastają Węgry podając nam pomocną dłoń, dalej dołączają Litwa, Słowacja czy Łotwa. Polska wyrasta na lidera w regionie. To nie podoba się wielu zachodnim politykom, dlatego rozpoczynają działać. Rozpoczyna się międzynarodowa nagonka na naszą ojczyznę.

PiS wygrywa wybory, to Polacy dokonują takiego wyboru, nie mniej jednak mimo to wmawia się nam, że jest inaczej, że w Polsce jest zagrożona demokracja, mało tego, wmawia się nam, że Polska jest zagrożona, ponieważ pozostanie sama. Te opinie czy proroctwa, bo już nie wiadomo jak je nazwać są delikatnie rzecz ujmując błędne. Idźmy jednak dalej, powstaje KOD, który ma za zadanie, no właśnie, jakie ma zadanie? Z ich działalności wynika jedno, destabilizacja i lepiej dalszą część uczcić minutą ciszy. To był początek, a teraz sedno sprawy, czyli co dziś dzieje się w naszym kraju?

Elity Europejskie dążą za wszelką cenę do destabilizacji Polski, mają zamiar powołanie majdanu bis w Warszawie. Tak to można nazwać, szukają pretekstu, pewnej formy iskry zapalanej która utoruje drogę czemuś większemu, czemuś co wymknie się spod kontroli i urzeczywistni wydarzenia na Ukrainie w naszym ojczystym kraju. To też nie dajmy sobie wmówić, że dzieje się źle, ponieważ Polska rzeczywiście powstaje z kolan i to jest jedyny powód dla którego próbuje się obecny system władzy zniszczyć. Polska przetrwała dwie wojny światowe, przetrwała liczne rozbiory, przetrwa i to, tego możemy być pewni. Jedno jednak jest ważne, nie dajmy sobie wmawiać kłamstw, nie popadajmy w wir manipulacji medialnej. Polska była, jest i będzie dumnym narodem, od którego Europa może się bardzo wiele nauczyć. A dzisiejszą wypowiedź Donalda Tuska o standardach demokracji w Europie potraktujmy jak bajkę na dobranoc. Dlaczego? Czym są owe standardy? Zabieraniem praw obywateli? Ograniczaniem wolności? Przedkładaniem spraw mniejszości nad prawami rodowitych Europejczyków? A może standardem jest pomysł powołania do istnienia armii UE? Tutaj naprawdę można już zahaczyć o apokalipsę.

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.