Szalony plan zmian klimatu B. Gatesa, który chce blokować słońce. Od 2022 r. USA uznaje te próby za oficjalną politykę.


Oni chcą aby wszyscy myśleli, że zmiany klimatu są już na tak dramatycznym poziomie, i dzieją się tak szybko, że potrzebujemy już teraz, szybkiego rozwiązania, ponieważ próba cięcia globalnej emisji nie działa. To też oni chcą, aby wszyscy byli przekonani, że rozwiązaniem jest geoinżynieria. Dalej powiedzą, że: „musimy działać teraz”! Na co „owce” odpowiedzą: „tak”! I tak wszechmocny rząd włączy maszynę aby ocalić planetę. I od tego momentu, jeżeli ludzie to zaakceptują, to będziemy trzymani „za jaja”.

Modyfikacja pogody stanie się częścią bezpieczeństwa wewnętrznego i międzynarodowego i może zostać przeprowadzona jednostronnie. Może mieć również ofensywne i defensywne zastosowania, a nawet służyć do celów odstraszających. Zdolność do generowania opadów, mgły i burz na ziemi lub do modyfikowania pogody kosmicznej pozwoli osiągnąć znaczną przewagę nad potencjalnymi wrogami.”

Uniwersytet Lotniczy Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, raport końcowy: „AF 2025”.

Czy jest lepszy sposób na rozwiązanie problemu zmian klimatycznych (sztucznie wykreowany problem) niż wymyślenie planu zablokowania słońca? Pisaliśmy już o planach Billa Gatesa, który chce zablokować słońce, aby „ochłodzić klimat”. Cóż, teraz jest to oficjalny program administracji USA, wart wiele milionów dolarów. 13 października 2022 roku Biały Dom ogłosił, że finansuje pięcioletni plan badań nad jedną z najbardziej kontrowersyjnych propozycji walki ze zmianami klimatu: geoinżynierią, technologiami i innowacjami, które można wykorzystać do sztucznej modyfikacji klimatu Ziemi.

Szanowni Państwo, od wielu lat coś złego dzieje się z klimatem. A jest to pochodna wielu eksperymentów, jakie były prowadzone przez kompleks wojskowy, naukowców i prywatne korporacje. A wszystko to nazywa się: „geoinżynieria”. Jeszcze do niedawna temat niechciany, temat zamiatany pod dywan i kwalifikowany jako „teoria spiskowa”. No więc cóż rzecz, kolejna „teoria spiskowa” stała się faktem.

HAARP, chemtrails, sztuczne chmury, wytwarzanie deszczu, mają też sposoby na oczyszczenie nieba z chmur. A teraz nowym hitem jest przeprowadzanie działań i opracowanie technologii, mającej na celu zasłonięcie słońca. Ludzie mają jednak tendencję do myślenia (i słusznie), że nie należy „bawić się” klimatem, ponieważ to może skończyć się bardzo źle. Dlatego wymyślono „ocieplenie klimatu” aby ludzkość domagała się jakichś rozwiązań.

Oni chcą aby wszyscy myśleli, że zmiany klimatu są już na tak dramatycznym poziomie, i dzieją się tak szybko, że potrzebujemy już teraz, szybkiego rozwiązania, ponieważ próba cięcia globalnej emisji nie działa. To też oni chcą, aby wszyscy byli przekonani, że rozwiązaniem jest geoinżynieria. Dalej powiedzą, że: „musimy działać teraz”! Na co „owce” odpowiedzą: „tak”! I tak wszechmocny rząd włączy maszynę aby ocalić planetę. I od tego momentu, jeżeli ludzie to zaakceptują, to będziemy trzymani „za jaja”. Spójrzcie na źródła:


Źródło: https://www.freethink.com/energy/solar-geoengineering-52298
Źródło: https://www.cnbc.com/2022/10/13/what-is-solar-geoengineering-sunlight-reflection-risks-and-benefits.html

Tak więc Biały Dom, zręcznie i szybko posuwa naprzód badania nad ochłodzeniem naszej planety, po przez odbijanie światła słonecznego. Drodzy Czytelnicy, plan badań obejmuje interwencje klimatyczne, w tym rozpylanie aerozoli w stratosferze, których zadaniem będzie odbijanie światła słonecznego z powrotem w kosmos. I ja się dopytuje kto im na to pozwolił? Planeta Ziemia jest ich jakimś „prywatnym folwarkiem”?

Tak na marginesie dopytam tylko o rośliny, światło słoneczne i fotosyntezę, a fotosynteza jest to jedna z najważniejszych przemian biochemicznych na Ziemi. Bez słońca nie będzie fotosyntezy, a to prosta droga do głodu i wojen o pożywienie, ale to nadmieniam tak na „marginesie”. Jak sami widzicie, rządzą nami „szaleńcy”, którzy bardziej lub mniej świadomie, prowadzą nas ku wizji apokaliptycznego świata.

Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.”

John Holdren.

Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych mają zdolność manipulowania klimatem albo do celów testowych, albo do jawnego użycia w celach wojskowych. Możliwości te rozciągają się na wywoływanie powodzi, huraganów, suszy i trzęsień ziemi.”

Michel Chossudovsky.

Każdy z nas chce żyć w zdrowym społeczeństwie. W społeczeństwie zdrowym psychicznie, fizycznie oraz duchowo. To nie zostanie nam dane od tak za darmo, za nic, bez krzty wysiłku. Niestety, ale istnieje zbyt wiele wrogich człowiekowi sił na tej planecie, które chcą zguby człowieka. Stąd potrzeba naszego działania, ponieważ zło tryumfuje tam gdzie dobry człowiek nie robi nic. Czy pozwolisz sobie na bezczynność w obecnej sytuacji?


Przeczytaj również:

Geoinżynieria Cz.1 Modyfikacje pogodowe zagrażające ludzkości.

Geoinżynieria Cz.2 Siły Powietrzne USA mają zdolność manipulowania klimatem.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz