Szept nikogo nie wystraszy, dlatego mówimy nie lękajcie się, to jest czas na przebudzenie, na przetarcie oczu, na to by wreszcie mieć czas.

„Kiedy zastąpisz negatywne myślenie pozytywnym, wówczas zaczniesz zauważać pozytywne skutki tej właśnie zmiany.”
Willie Nelson.
Drogi Czytelniku zrób kilka solidnych oddechów, przed przystąpieniem do czytania naszej dzisiejszej publikacji. Dlaczego? Otóż będzie ona inna od pozostałych, będzie to podróż w głąb siebie, w głąb naszej świadomości. Ta podróż jest nam niezwykle potrzebna, zwłaszcza w ostatnim czasie, gdzie tyle się dzieje dookoła nas. W tym natłoku informacji można się pogubić, zniechęcić, czy popaść w rezygnację. Dlatego też, zapraszamy Cię byś podążył za naszymi myślami, które dziś przekujemy w słowa.
Zaczniemy od tego, że jesteśmy na tej planecie przepiękną jednością, i tylko od nas zależy ile uda nam się w tę globalną jedność wnieść dobra. Jedność obejmującą duszę, umysł oraz ciało. Proponujemy Wam wszystkim, którzy teraz czytacie ten artykuł, byście się połączyli i wspólnie popłynęli w górę, ponad codzienne troski, ból, rozczarowanie. Jesteście światłem, które posiada świadomość, światłem unoszącym się ponad naszą planetą, dostrzegacie, jaka ona jest piękna?
Tak, jest piękna, jednak ujrzycie również szarość, to strach, on były od zawsze, ale dziś jest go więcej, tak my również do widzimy. Drodzy Czytelnicy, jesteśmy tutaj po to, aby dokonać zmian, pokierować nasze życie w dobrą stronę, bez względu na to gdzie mieszkamy i czym się zajmujemy, to nadal żyjemy na tej samej planecie i stąpamy po tej samej ziemi. Tak, nasza planeta to przepiękny klejnot we wszechświecie.
O popatrz, nie jesteś sam, nie jesteśmy sami, są nas tysiące, dziesiątki tysięcy i setki tysięcy. Spójrzcie ile jest w nas piękna i wewnętrznego światła, spójrzcie ile dookoła nas zgromadziło się istot, bo przecież każdy wie, że są aniołowie, opiekunowie i osoby, które już opuściły nasz świat by przejść do świata duchowego gdzie również i nas oczekują. Oni także tutaj są, bo wiedzą, że ich potrzebujemy, my Prasłowianie a dziś Polacy.
Przyszedł nasz czas, jesteśmy na tej planecie po coś, w konkretnym celu, który został połączony z naszym życiem. To nie jest przypadek, nasze życie nie jest przypadkiem, lecz bezcennym darem tu i teraz. I kiedy inni są tak zalęknieni, przychodzi czas na nas, przychodzi czas by wyciągnąć pomocną dłoń, podzielić się inspiracją, podzielić się dobrym słowem. To wszystko, czego potrzebujemy nie jest gdzieś daleko tam, lecz znajduje się bardzo blisko, znajduje się w naszych sercach.
Co jest najbliższe waszemu sercu? Mama? Tata? Siostra? Brat? Żona? Przyjaciółka? Wasze Dzieci? Każdy z was niech się teraz zbliży do tych swoich najbliższych, by rozniecić ogień radości, ogrzewający serca, szeptem dodając otuchy. To nikogo nie wystraszy, dlatego mówimy nie lękajcie się, to jest czas na wielkie przebudzenie, na przetarcie oczu, na to by wreszcie mieć czas, by spojrzeć w stronę źródła, by spojrzeć w stronę Boga.
Drodzy Czytelnicy, nie chcemy myśleć jak wyglądałby świat, gdyby nie Jezus Chrystus. Na szczęście dla Ciebie i dla nas Zjawił się On tutaj ponad dwa tysiące lat temu. Przepowiedział to wszystko i Pozostawił po sobie Ewangelię. To, co Możesz teraz zrobić, to oddać swoje życie Chrystusowi jak to uczyniło już bardzo wiele osób na całym świecie. Są oni dzięki temu szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Ci ludzie już wiedzą, kto wygra starcie dobra i zła oraz co czeka ich potem.
Jezus z Nazaretu Jest słowem Boga a jego słowa mają moc, która wymaga, ale także ofiaruje więcej aniżeli moglibyśmy sobie wyobrazić. Jezus odnajdzie Cię nawet w największym mroku, daj się mu odnaleźć i pójdź za nim aż po horyzont swojego życia. „Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.” Jan 3:16.
Autor. Zespół globalne-archiwum.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Fot. flickr.com