Szok historii: publikujemy dwa przemówienia dwóch prezydentów USA. Trump i Kennedy ujawniają globalny spisek.


Wojna o naszą wolność, nasze dusze, nasze wybory życiowe toczy się od tysięcy lat i toczyć się będzie nadal. Różnica polega na tym, że współczesna technologia umożliwia zintensyfikowanie działań mających na celu odebranie człowiekowi podstawowych praw obywatelskich na rzecz całkowitej inwigilacji. To jest czyste zło, to jest obóz koncentracyjny na skalę planety, z tą różnicą, że nie posiada widzialnych krat, murów i zasieków.

„To Pan jest, Drogi Panie Prezydencie, tym, który powstrzymuje Deep State i ostateczny atak przeprowadzany przez dzieci ciemności. Z tego też powodu rzeczą konieczną jest to, by wszyscy ludzie dobrej woli zostali przekonani o epokowym znaczeniu nadchodzących wyborów. Nie przez wzgląd na ten czy inny program polityczny, ale ze względu na ogólną inspirację Pana działań, które najlepiej uosabiają – w tym konkretnym kontekście historycznym – ten świat, nasz świat, który chcą zlikwidować za pomocą lockdownu. Pana wróg jest także naszym wrogiem: to wróg rodzaju ludzkiego, który to: od początku był zabójcą.”

Abp. Carlo Maria Vigano w liście do Donalda Trumpa.

Za chwilę przeczytają państwo dwa przemówienia, pierwsze Donalda Trumpa, drugie zaś zamordowanego prezydenta USA J. F. Kennedy’ego. Po między tymi przemówieniami upłynęło ponad pięćdziesiąt lat, a jednak obydwaj nadal mówią o tym samym, mimo, że Donald Trump jest republikaninem a J. F. Kennedy był demokratą. Wielu twierdzi, że za to przemówienie J. F. Kennedy zapłacił najwyższą cenę. Oba przemówienia są przerażające w swojej treści.

„Nie ma nic, czego nie zrobią polityczne elity. Nie ma takiego kłamstwa, przed którym się powstrzymają, by utrzymać swój prestiż i władzę waszym kosztem. To właśnie się dzieje. Elity w Waszyngtonie i korporacje medialne i finansowe, które je finansują istnieją tylko z jednego powodu- by chronić i bogacić siebie.

Elity mają tryliony dolarów do stracenia w tych wyborach. Podam przykład. Zaledwie jedna umowa handlowa, którą chce przeforsować wiąże się z trylionami dolarów kontrolowanymi przez wiele krajów, korporacji i lobbystów. Dla tych, którzy kontrolują dźwignie władzy w Waszyngtonie i dla globalnych specjalnych interesów współpracują z tymi ludźmi, którym nie chodzi o wasze dobro.

Nasza kampania to prawdziwe egzystencjalne zagrożenie, jakiego wcześniej nie widzieli. To nie są jedynie kolejne odbywające się, co cztery lata wybory. To rozstaj dróg w historii naszej cywilizacji, który określi czy my naród, odzyskamy kontrolę nad naszym rządem. Dla nich to jest wojna i dla nich wszystko jest dozwolone. Uwierzcie mi, to jest walka o przetrwanie naszego narodu.

Te wybory określą czy będziemy mieli wolny kraj czy tylko iluzję demokracji, ale będziemy kontrolowani przez grupę globalnych, specjalnych interesów ustawiających nasz system. I on jest ustawiony. To jest rzeczywistość. Wy to wiecie, oni to wiedzą, ja to wiem i tak naprawdę cały świat to wie. Elity i media będą kontrolować ten kraj przez dobrze znane środki. Każdy, kto podważa ich kontrolę, jest uznawany za seksistę, rasistę, ksenofoba i osobę moralnie nieukształtowaną.

Będą was atakować, pomawiać, starać się zniszczyć waszą karierę i rodzinę. Będą starali się zniszczyć wszystko, co ciebie dotyczy, w tym twoją reputację. Będą kłamać, kłamać i kłamać, a potem będą robić jeszcze gorsze rzeczy. Będą robić wszystko, co uznają za potrzebne. Clintonowie to przestępcy. Pamiętajcie, to przestępcy.

Na naszą wielką cywilizację tu w Ameryce i w całym cywilizowanym świecie przyszedł czas rozliczenia. Widzieliśmy to w Wielkiej Brytanii, która zagłosowała, by uwolnić się od globalnego rządu, globalnych umów handlowych i globalnych umów imigracyjnych, które zniszczyły ich suwerenność i zniszczyły wiele krajów.

Ale główna baza światowej siły politycznej jest tu w Ameryce. I to nasze zepsute polityczne elity są największą siłą stojącą za wysiłkami na rzecz radykalnej globalizacji i pozbawienia praw ludzi pracujących. Ich środki finansowe są praktycznie nieograniczone. Nieograniczone są ich środki polityczne. Ich środki medialne są niezrównane. I co najważniejsze, głębia ich niemoralności jest absolutnie nieograniczona.”

Donald Trump.

„Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń. Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów.

Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.

Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany. Oto, dlaczego ateński twórca prawa Solon określił przestępcą każdego, kto unika polemiki. Proszę was o pomoc w olbrzymim zadaniu informowania i ostrzegania Amerykanów. Pewny, że z waszą pomocą, człowiek będzie tym, kim urodził się żeby być.”

John F. Kennedy.

Wojna o naszą wolność, nasze dusze, nasze wybory życiowe toczy się od tysięcy lat i toczyć się będzie nadal. Różnica polega na tym, że współczesna technologia umożliwia zintensyfikowanie działań mających na celu odebranie człowiekowi podstawowych praw obywatelskich na rzecz całkowitej inwigilacji. To jest czyste zło, to jest obóz koncentracyjny na skalę planety, z tą różnicą, że nie posiada widzialnych krat, murów i zasieków.

Niektórzy ludzie preferują życie w złudzeniu, tak, aby nie móc stawać twarzą w twarzą ze złem szerzącym się obecnie na świecie. I oczywiście jest to pewnego rodzaju zabawa w kotka i myszkę, jednak w pewnym momencie to staje się rzeczywistością, to ponad naturalne zło wkracza do ich życia, pozbawiając wszelkich złudzeń. Jednak wówczas jest już po zawodach, ludzie ci pozwolili wepchnąć się do niewidzialnego więzienia. My jako ludzie świadomi nigdy nie pozwólmy sobie na to. Życie jest zbyt cenne, aby zrezygnować z niego na rzecz marności tego świata.


Przeczytaj również:

Kto jest właścicielem Polski? Właścicielem Polski, z punktu widzenia ekonomicznego jest światowa oligarchia finansowa.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz