Szokujący nowy sondaż ujawnia, że prawie połowa wszystkich Izraelczyków obawia się, że nadchodzi drugi holokaust.

Udostępnij

Ciągłe zagrożenie ze strony irańskiego reżimu, który wielokrotnie deklarował chęć zniszczenia państwa żydowskiego, jest znaczącym czynnikiem przyczyniającym się do cierpienia Izraelczyków z powodu istnienia realnego zagrożenia kolejnym Holokaustem. Jednakże należy zauważyć, że państwo Izrael także zachowuje się niezwykle prowokacyjnie względem szeroko pojętego świata arabskiego, w tym także szczególnie w stosunku do Palestyńczyków.

Pomimo zwrotu „nigdy więcej” od dawna związanego z upamiętnieniem Holokaustu, prawie połowa (47%) izraelskiej opinii publicznej obawia się, że kolejny Holokaust uderzy w naród żydowski, taki właśnie wynik pokazały nowe badania. Nie ulega wątpliwości, że antysemityzm dramatycznie wzrósł w skali globalnej od początku pandemii, więc Żydzi i Izraelczycy powinni być zaniepokojeni możliwością wystąpienia drugiego Holokaustu z praktycznego punktu widzenia.

Ale z biblijnego punktu widzenia (jest to ten punkt widzenia, który nas interesuje przede wszystkim) drugi Holokaust absolutnie nadchodzi i będzie on wielokrotnie gorszy niż poprzedni. Jeżeli sięgniemy po karty Biblii to zauważymy, że w rzeczywistości Jezus mówi, że będzie to największy ucisk w historii ludzkości, czyli dziś możemy napisać, iż będzie to przyćmiewać to, co zostało zrealizowane przez Adolfa Hitlera i nazistowskie Niemcy.

Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat. Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie. A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.”

Ewangelia według Świętego Mateusza 24:20-22.

Ten czas bezprecedensowego ucisku będzie trwał dokładnie trzy i pół roku. Cały świat, pracując pod ciężarem „silnego złudzenia” zesłanego przez Boga do wszystkich tych, którzy odrzucili ewangelię królestwa Bożego, zwróci się, aby pójść za Antychrystem, Żydem i poganinem, jednocześnie dając wiarę temu, że jest to czas pokoju i bezpieczeństwa. Czasy w których obecnie żyjemy, są w rzeczywistości „przynętą”, która doprowadzi ludzkość do tego wszystkiego. Dlatego też Żydzi mogą powiedzieć: „nigdy więcej”, ale ich własne pisma mówią zdecydowanie coś innego.

Sondaż został przeprowadzony zaledwie kilka dni przed izraelskim Dniem Pamięci o Holokauście, który rozpoczyna się w środę wieczorem, 27 kwietnia, przez ruch Pnima i po raz pierwszy opublikowany w izraelskiej gazecie Israel Hayom.

Badanie wykazało, że kobiety wyrażały większy niepokój związany z kolejnym Holokaustem w porównaniu z mężczyznami (55% w porównaniu z 42%) i że młodsi Izraelczycy są szczególnie przerażeni – 24% Izraelczyków w wieku poniżej 24 lat stwierdziło, że bardzo martwi się drugim Holokaustem, w przeciwieństwie do zaledwie 12% Izraelczyków w wieku powyżej 45 lat.”

Donosi Jerusalem Post.

Ciągłe zagrożenie ze strony irańskiego reżimu, który wielokrotnie deklarował chęć zniszczenia państwa żydowskiego, jest znaczącym czynnikiem przyczyniającym się do cierpienia Izraelczyków z powodu istnienia realnego zagrożenia kolejnym Holokaustem. Jednakże należy zauważyć, że państwo Izrael także zachowuje się niezwykle prowokacyjnie względem szeroko pojętego świata arabskiego, w tym także szczególnie w stosunku do Palestyńczyków.

Drodzy Czytelnicy, jeżeli ktoś spojrzy na współczesny świat w sposób całkowicie wolny intelektualnie i duchowo będzie mógł dostrzec, że jako cywilizacja zostaliśmy praktycznie sami. Nie mamy autorytetów, wartych tego, aby nazywali się autorytetami. Kościół, instytucja państwa, politycy, świat kultury i sztuki, sądownictwo, tak zwane prawo, które stało się bezprawiem, to wszystko ukazuje rozkład i zepsucie. W takich warunkach ujawnienie się mocy Antychrysta już ma miejsce, natomiast ujawnienie się samego Antychrysta stało się bardzo realne.

Reasumując należy stwierdzić, że szokujący nowy sondaż ujawnia światowej opinii publicznej, a także samemu narodowi żydowskiemu, że prawie połowa wszystkich Izraelczyków obawia się, że nadchodzi drugi holokaust i de facto mają oni rację. Dramat tego wszystkiego polega jednak między innymi na tym, że nie wiedzą, dlaczego mają rację. A teraz dla każdego kto chce bardziej wnikliwie zgłębić ten temat, poniżej umieszczamy materiał źródłowy:

Źródło: https://www.jpost.com/diaspora/antisemitism/article-705210

Przeczytaj również:

Grupa ocalałych z Holokaustu zakłada organizację ,,Mściciele’’ niosącą śmierć byłym oficerom SS. Syjonizm w tle.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.