„Sztuczna macica” możliwa: pokolenie, które przeszło rozwój w laboratorium a nie w łonie kobiety. Pokolenie bez miłości matczynej.

Udostępnij

Wszystko układa się w logiczną całość. Natomiast katalizatorem przyspieszającym przemiany globalne była ta: „PLANdemia COVID-19”. Zatem otrzymamy pokolenie ludzi „wyhodowanych” w „sztucznych macicach”. Pokolenie, które przeszło swój rozwój w laboratorium a nie w łonie kobiety. Pokolenie, które nie doświadczyło miłości matczynej, nie przebywało z mamą, gdy ta spała, ruszała się, ćwiczyła. Pokolenie które nie otrzymało matczynej uwagi. Jest to zaiste przerażająca wizja i stricte diaboliczna.

Ektogeneza: technika umożliwiająca rozwój ludzkich embrionów poza organizmem kobiety (in vitro) od zapłodnienia do narodzin. Autorem tego terminu jest genetyk John B.S. Haldane (źródło wikipedia). Czyli innymi słowy jest to rozwój i wzrost organizmu w sztucznym środowisku, po za ciałem, w którym występuje naturalnie. Zatem Szanowni Państwo, do meritum, otóż możliwa jest „sztuczna macica”, dla dzieci w przyszłości. Opublikowano 24 czerwca roku 2022. Spójrzcie na źródło:


Źródło: https://www.panaynews.net/artificial-womb-for-babies-possible-in-the-future/

Praktyka tego typu jest praktyką sprzeczną z prawami natury a przede wszystkim z Prawami Bożymi. Oczywiście wielu może w tym miejscu pomyśleć: „co mnie obchodzą Prawa Boże, czy On w ogóle Istnieje”? No więc ja jestem pewien, że Bóg Istnieje, a swoją wiarę opieram na tym, co widziałem i przeżyłem w swoim dotychczasowych życiu. Wiem również, że czy wierzy się w Boga czy się nie wierzy, to ostatecznie wszyscy staniemy przez Nim na sądzie (wierzący i nie wierzący).

A teraz powróćmy do sedna, otóż naukowcy opracowali w ten sposób „aparat”, znany jako: „sztuczna macica” lub też: „biologiczna torba”. Ta „biologiczna torba”, umożliwia poczęcie niemowlęcia poza ludzkim ciałem. Została ona już przetestowana na niemowlęciu owcy, a rezultaty były zadowalające. Drodzy Czytelnicy, ta koncepcja była badana i dyskutowana od jakiegoś czasu i jest to prawdopodobnie najbardziej przerażająca i najbardziej zła rzecz, jaką ludzie mogą zrobić aby zniszczyć samych siebie.

Wyobraźcie sobie jak będzie czuł się człowiek, który dorośnie i dowie się, że był dzieckiem w torebce. Co z mamą, tatą, naturalnym wzorem rodziny? A może tacy ludzie są potrzebni jako przyszli „niewolnicy” dla tej tak zwanej „elity światowej”? Niewolnik bez „rodowodu”, bez korzeni, bez „normalnej przeszłości”, to doskonałe „popychadło”, doskonały „niewolnik”. Czy w tę stronę to będzie zmierzać?

Chińscy naukowcy stworzyli sztuczną inteligencję, o nazwie: „Niania”, do opieki nad embrionami w „sztucznej macicy”. Powyższa sztuczna inteligencja monitoruje i opiekuje się embrionami aż dorosną i stanął się „płodem”. Czy Macie obawy etyczne w tej materii? Tutaj w ramach poszerzenia horyzontów przywołam słowa: „Uważajcie na naukę, uważajcie na szczepionki, będą się starać manipulować wszystkimi od narodzin. Uważajcie na fałszywe demokracje, ponieważ wkrótce narzucą swą dyktaturę.” Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 1 kwietnia 2017 roku.

Gdy nie tak dawno założyciel „SpaceX”, Elon Musk, zapoczątkował dyskusję w mediach społecznościowych, na temat zbliżającego się upadku w liczebności populacji, wówczas niektórzy „guru” technologii zaproponowali macicę wykonaną w laboratorium, jako najlepsze rozwiązanie. I teraz to, co napisałem powyżej jest w mojej opinii kolejnym „znakiem”, zbliżającego się końca naszej cywilizacji.

Odsetek rozwodów jaki mamy obecnie bije wszelkie rekordy, milczenie Kościoła w sprawach fundamentalnych, to wszystko sprawia, że coraz więcej młodych ludzi odrzuca ideę małżeństwa, rodziny. Dodatkowo naukowcy chińscy argumentują, że dzieci z „torebki” zaoszczędzą kobiecie wiele bólu, i nie będą kolidować z rozwojem jej kariery zawodowej. Czy ktoś z Was Szanowni Państwo, słyszał chociaż jedną wypowiedź na przykład papieża Franciszka, w kwestii dziś poruszanej? A może nie wypada, bo byłoby to niezgodne z „poprawnością polityczną”?

Przepisy dotyczące aborcji zmieniają się w prawo. Ja osobiście nie ufam światowym organizacjom, dlatego też widzę doskonale, że wszystko co omawiamy dziś, jest kolejnym krokiem w „kontrolowaniu populacji”. I zawsze, ale to zawsze, przy takiej okazji brakuje mi jednoznacznego i mocnego stanowiska Kościoła Rzymsko Katolickiego. Dziś toczy się wojna przeciwko człowiekowi, przeciwko „Dziecku Boga”, dlatego Kościół nie może być obojętny, schowany, wystraszony, czy kolaborujący z „możnymi tego świata” z „mamoną”. Kościół musi stać się znakiem sprzeciwu, dla kierunku jaki obrała ludzkość.

Jeszcze jedna ważna kwestia, otóż coraz więcej badań na całym świecie pokazuje, że te tak zwane „szczepionki mRNA”, na COVID-19, powodują zwiększone ryzyko poronień. Ponad to jestem praktycznie pewien, że gdy te nastolatki, które również zostały poddane „szczepieniu mRNA”, dorosną, to wiele z nich dowie się, że nie może mieć dzieci z „jakiegoś dziwnego” powodu. I właśnie w tym momencie populacja się załamie, a na „scenę” wkroczą przy blasku fleszy „sztuczne macice”.

Wszystko układa się w logiczną całość. Natomiast katalizatorem przyspieszającym przemiany globalne była ta: „PLANdemia COVID-19”. Zatem otrzymamy pokolenie ludzi „wyhodowanych” w „sztucznych macicach”. Pokolenie, które przeszło swój rozwój w laboratorium a nie w łonie kobiety. Pokolenie, które nie doświadczyło miłości matczynej, nie przebywało z mamą, gdy ta spała, ruszała się, ćwiczyła. Pokolenie które nie otrzymało matczynej uwagi. Jest to zaiste przerażająca wizja i stricte diaboliczna.


Przeczytaj również:

Bill Gates w nowej książce gloryfikuje „szczepionki mRNA” i wzywa do utworzenia: „Globalnego Systemu Obserwowania Patogenów”.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Ten artykuł ma 1 komentarz

  1. Każde małżeństwo chce mieć dziecko mam przykład mojego kuzyna dzieci z probówki są w porządku ale już wnuki są po prostu chorowite słabe genetycznie chociaż jedno rodziców tego dziecka poczęło i urodziło się normalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.